-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
POŁAMANY KOCI NIEMOWLAK proszę o ZAMKNIĘCIE. DT ZOSTAŁO DS :-)
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
jaki chudzielec :shake: -
Wiadomo juz ile będzie leczenie kosztowało ??? Przynajmniej te pierwsze wizyty??? Bo wiem że dalej to nikt nie wie?
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Koszt wizyty u weta odnośnie podniebienia to 150 zł . To jest sama wizyta + narkoza ( niezbędna przy badaniu) a jesli będzie robione jakieś czyszczenie japy to koszty wzrosną , dlatego prosimy o wsparcie finansowe. :roll: -
[quote name='Helga&Ares']pewnie kenelowy;)[/quote] No tak własnie sobie przypomniałam i miałam napisać . :evil_lol: Podobno to jest zaraźliwe , ale Barak narazie mi nie " rzęzi " więc może się nie zarazi .
-
Słuchajcie dostałam informacje że Pani Karina chce zatrzymać Korka bo-uwaga!!!!! pies musi być w stadzie :crazyeye: Ja równie głupiego tekstu nie słyszałam. Bardzo przepraszam ale niestety tak myśle. Jeśli czyta Pani , Pani Karino moja wypowiedź to bardzo prosze o odpowiedż co pies uważa za swoje stado - czy według Pani to musi być 20 innych psów???? Ja sądze że "stado " dla Psa to również mogą być ludzie z którymi mieszka . Jeśli się mylę proszę mnie wyprowadzić z błędu. Dla mnie jest sprawa jasna , zarządziła Pani psami które Pani hotelowała , czy zawsze Pani tak robi?? Jesli tak to ja osobiście bałabym sie do Pani hotelu oddać swojego psa , bo moze nie miałabym po co wracać . Dla mnie zakończenie sprawy jest proste po pierwsze - adres do Pani Norki w celu przeprowadzenia wizyty po drugie - zwrot szczeniaka Ali , i gdyby się tak stało i okazało że u Norki jest wszystko w porządku , a szczeniaka by Pani oddała to by było koniec sprawy.
-
Ja myslałam że to instytucja która pomaga zwierzętom:crazyeye: Wiecie co tak sobie myślę że może oni po prostu mają za dużo spraw na głowie???? I najzwyczjniej w świecie nie dają rady ????? Ja ich absolutnie nie bronię ale ciężko mi uwierzyć że mogliby tak oszukiwać ludzi którzy im ufaja , wcześniej czy póxniej wyjdzie na jaw , wolałabym żeby to było wcześniej :oops:
-
[quote name='Soema']Się chyba nie dowiemy.. Weronia zgłosiła PiSDZ do Krakvetu :p a tu nie ma czasu napisać co się dzieje..[/quote] Świetnie:angryy: olewka na całego . Szkoda słów po prostu , szkoda słów. Ciekawa jestem dlaczego Pani Norki która napisała jeden post się nie odzywa . Może nie ma czystego sumienia??? Bo inaczej tego ujać nie można . Chyba że to napisał ktoś kto się za nią podaje . Tutaj wszystko jest możliwe.
-
Dzięki Mgie . Byłam z Zuzią u weta i ma kaszel ( nie pamiętam jaki) dostała leki, zastrzyki ( próbowała wetowi ręke odgryźć :diabloti:) i już tak nie "trzeszczy" jak wcześniej . To jakiś wirus podobno jest nic groźnego . Więc się Zuzia leczy .
-
[quote name='epe']Dziewczyny! Po przeczytaniu tego wątku wiarygodność p.Grzegorza i organizacji PiSDZ spadła u mnie poniżej zera!:angryy: Jeśli wiadomości na nim są prawdziwe,to nadają się oni na "Czarne kwiatki"!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f38/gdzie-jest-czarny-145682-new/"]Gdzie jest Czarny?.. - Strona 2 - Dogomania Forum[/URL] Gdzie jest Norka???? Czy w jakimś schronie,jak Czarny?:angryy:[/quote] Ja myslę ze Norki do schroniska nie oddali , ale co się z nią dzieje nie wiemy i na dobra sprawę nie jesteśmy w stanie się dowiedzieć jesli nie znajdzie się osoba chętna do wizyty u tych ludzi . W prawdzie adresu nie znamy , ale mam pewnien pomysł , którego nie chciałabym zdradzać na watku tylko potrzebna nam ta osoba.
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Super nowe fanty !!!! Zapraszamy na bazarek !!!:lol: -
Ala nawet nie wie gdzie jest Norka ma tylko komórę , i zna nazwisko i miejscowość . Natomiast co do Korka to Ala chce żeby psiak do niej wrócił , ale P. Karina nie chce go oddać .
-
No i cisza ..... Ani P. Karina ani Pani od Norki nie mają czasu ani ochoty nam odpowiedzieć ????????My tylko chcemy wiedziec kiedy Norka będzie wysterylizowana , zrobic wizytę poadopcyjną i zabrac szczeniaka do jego domu - gdzie będzie jedynym psem. Czy tak trudno odpowiedzieć na te 3 pytania?????
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
3 szceniaki jeszcze u Ali :-( -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Ja wczoraj porozsyłałam Pw do ponad 20 osób -
[quote name='sleepingbyday']zuzka coś wykombinowała? to na pewno nic powaznego, chodzi o to, zeby ci umilić zycie, marlenka :diabloti:[/quote] Zuzka nie jest taka , a może sie przestraszyła że ją zabiorę na stadion biegac bo jej obiecałam to i sie próbje wykręcić :diabloti: nic straconego niech siedzi w domu , Barak ze mną pobiega:evil_lol:
-
[quote name='donacja']A nie przykleiło jej się coś do podniebienia? Albo jakiś kawałek kostki się jej nie zakleszczył w trzonowych zębach? To się zdarza i takie są właśnie objawy.[/quote] Ja im nie daję kości , ale mogła gdzieś znaleźć albo znowu ktos " życzliwy" podrzucił na podwórko jakieś goowno. Ale oczywiście zajrzę ale i tak pójde z nią do weta.
-
Idziemy z Zuzą dziś do weta bo od wczoraj ma dziwny jakby kaszel po którym wymiotuje sliną . chyba nie jest już taką księżniczką że po wtorkowym maratonie z piłką by sobie gardło przeziębiła co????
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A jak sie Tuptus czuje ??[/quote] W miejscu gdzie jest to źle się czuć nie można :p. Dopóki nie znajdzie DS a szybko to nie nastąpi MUSI zostać w hoteliku . :pDlatego tak bardzo potrzebna nam Wasza pomoc:oops: -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']No bo nie wiadomo czy to jedna wizyta będzie czy kilka, czy może jakiś zabieg będzie potrzebny. W każdym razie pieniążki trzeba zbierać bo napewno będą bidulkowi potrzebne.[/quote] To sie okaże jak to będzie , ale lekarz to nie wszystko , nie ma deklaracji na hotelik . Koszt miesięczny to 390 zł a stałych deklaracji jest chyba 60 zł więc brakuje 330 zł co miesiąc . Kasa pilnie potrzebna co miesiąc -
Zuzia sie przypomina!!!!!!!!!!
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A wiadomo jakie to będą koszty?[/quote] Jak będzie wiadomo to napisze. Jeszcze niestety nic nie wiem -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Marlenko, czyli nie trzeba nikogo z dogomaniaków z W-wy pytać o lekarza, dobrze zrozumiałam ?[/quote] Nie nie trzeba , jak bedą pieniążki na wizytę to maluch pojedzie . Od razu by moze okuliste zaliczył -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek Tuptusia . Porozsyłajcie równiez po znajomych [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-utrzymanie-leczenie-tuptusia-do-11-09-2009-a-145602/#post12900226[/url] -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Dopiero trzeba szukać. A czas nagli..[/quote] Mamy lekarza nie mamy kasy .......mamy transport , nie mamy kasy -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']dobra, wysle ci fotki fantów. a myslałam, ze donacja podarowała encyklopedię. może faktycznie gdzieś juz poszła? spytaj, jasne. czyli, ze ty teraz jakis bazarek masz wplanach, tak? dobra, dorzuce parę rzeczy :-)[/quote] Tak , czekam tylko na zdjęcia i proponuje jak najszybciej bo nawet nie ma kasy na opłacenie hoteliku .