Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. jeszcze jedna sunia z Boguszyc [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-sunia-z-boguszyc-szuka-pilnie-domku-147586/-[/url] poproszę banerek
  2. I jeszcze takie maleństwo jest w Boguszycach :mad: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-sunia-z-boguszyc-szuka-pilnie-domku-147586/#post13052383[/url]
  3. Ta sunieczka zachwyca każdego kto ją widzi. To starsza suczka, ma około 10 lat. Została wrzucona do Boguszyc razem z drugą sunią w worku po ziemniakach przez płot. Obie sunie miały na szyi zardzewiałe łańcuchy. Ruda sunieczka była początkowo kupką strachu i przerażenia. Była strasznie wychudzona, nie miala prawie sierści. To maleństwo musiało żyć wiele lat na łańcuchu, ponieważ na szyi ma głęboką bliznę, która musiała powstawać latami. Obecnie Omi sama podchodzi chętnie do ludzi, macha ogonkiem, pięknie zjada przysmaki z ręki. Sunieczka nie jest wysterylizowana. Jest zaszczepiona na wściekliznę, parwowirozę, nosówkę, chorbę Rubartha i parainfluenzę. Jest odrobaczona i zaczipowana. Ta maleńka potrzebuje szczęścia, domu i miłości. [IMG]http://images38.fotosik.pl/212/b9712399fcaa1ffe.jpg[/IMG] Kto chętny do pomocy przy robieniu ogłoszeń ja jej zrobię allegratkę i allegro tekst każdy we własnym zakresie:evil_lol: ogłoszenia dla suni : [URL]http://www.allegro.pl/item778843502_omi_mala_sunia_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=161659102&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ161659102MXGuidMZ1244d5fc-72a0-a20b-2762-21a2ffffddee&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9131%3B161659102%3B41367341%3B%3B&secev=AQAAASRDeC4AAM0AAAABACExMjQ0ZDVmYzhkOC5hMjBiMjY4LmM0MDAuZmZmZDYwYzMAAAABAAAAAAmiuN4AnMVwAVdvFg8Bq37G56XJAXGBX4k*&wmid=161659102[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2295047_omi_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/OMI-POTRZEBUJE-DOMKU,2703[/URL]
  4. Ta mała jest boska zalizałaby człowieka na śmierć , lubi ganaić za piłką , no milusińska bardzo , małych rozmiarów , taki trzpiot .
  5. [quote name='sleepingbyday']ja mam jakies, ale mikruśne. ile on ma obowdu wpłucach?[/quote] :evil_lol: nie wiem centymera mi brakło :evil_lol: żartuje , zmierze go dziś i dam Ci znać .
  6. [quote name='Soema']Spytam.... ale nie obiecuję.[/quote] dzięki :loveu:
  7. [quote name='ponka1']dziś opuścił sąsiad Tuptusia z tej samej wioski Szarik:multi:[/quote] Ponka nie pij tyle:evil_lol: bo nie wiem o co chodzi z tym sasiadem :evil_lol:
  8. [quote name='sonikowa']Strasznie jestem ciekawa, jak sobię Gwiazdka poradzi w nowym świecie :-) Jestem jednak pewna, że do zimy będzie leżała na kanapie w swoim nowym domu.[/quote] Miałam telefon o szczeniaka sunię ( Pani z Warszawy ) więc wysłaąłm kilka fotek szczeniaków ale tez wcisnęłam Gwaizdę i Ciaputkę a może się uda . Ta Pani chce większego psa , może akurat któraś z nich złapie ją za serducho :oops:
  9. Gwiazdko cudna , jeszcze tylko dziś i jutro hotelik spa i masaże [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG]
  10. [quote name='sleepingbyday']cholera, przez tydzień nie było pomysłu na zmianę tytułu? ludzie... :shake: nie wiem, bo w sumie - jak tu opisac aktualną sytuację? może: "pechowe zycie norki" ?[/quote] A może potrzebna osoba z Krzyża wielkop. na wizytę poadopcyjną u Norki ???? Kaja i Aza napisała że zwróci koszt paliwa jeśli ktoś podjedzie . Może ktoś z Poznania??? Daleko nie jest .
  11. Ja tez zostanę :oops: uwilebiam takie mikrusy ale w sobotę już wziełam psiaka na tymczas .
  12. [quote name='sonikowa']Jestem i będę, jakoś mnie wciągają te boguszyckie biedaki ;-) Nugacik słodki, a zdjęcie z synem przy kompie - rewelacja :-) Mój kundel też tak ze mną "pracuje" a ja ledwo wisze na brzegu fotela ;-)[/quote] On wskakuje na kolana wszędzie gdzie sie siedzi , jakby zostawić drzwi do WC otwarte to nawet wys... by się nie dał :evil_lol:. Ponawiam pytanko czy ktoś posiada zbędne szeleczki na chomiczka?
  13. Marfi wysłałam Ci PW
  14. I co z tym domkiem?
  15. [quote name='donacja']Widzę, że Nugacik-Klopsik odnalazł się w Twoim domu bardzo szybko:) PS Jak tylko obrobię zdjęcia i umieszczę je na fotosiku to przyślę Ci linki.[/quote] Czekam na zdjęcai tych dwóch suniek . Mówiłam Olkowi o tej czarnej to aż mu się oczy zaswieciły . I czeka aż mu zdjęcia ma maila wyśle .
  16. Acha zapomniałam :oops: Chciałam zaprosić wszystkie cioteczki co pomagały mi w adopcji Zuzi na wątek mojego nowego gościa - Mgie już wie a reszta nie :evil_lol: zrymowało mi sie . Nugacik zaprasza do odwiedzin i prosi o pomoc w szukaniu domku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nugacik-okruszek-ktory-urodzil-sie-kochac-czlowieka-domu-ciagle-nie-ma-140360/[/url]
  17. [quote name='mgie']Marlenka patrz jaka podobna do Zuzi :placz: [URL]http://psyniczyje.jalbum.net/26-09-2009/slides/DSCF6643.JPG[/URL][/quote] Co to za psinka taka wychudzona , gdzie ona jest??? Jaka biedna ?? To sunia ??
  18. [quote name='Anna_33']Heh, no przylepa z niego straszna))) Przy chipowaniu robilam mu mnostwo zdjec, polowa do kosza, tak sie wiercil)) Spragniony milosci :-) A tu juz grzecznie lezy :-) juz czuje, ze dobrze trafil :-)[/quote] Żeby za bardzo się nie wczuł :mad: domu mu szukajmy bo sa jeszcze 2 upatrzone przeze mnie bidy w Boguszycach . Mgie rozumiem że ogłoszenia aktualne? A allegro ma? Bo ja nie widziałam go tam . Ale mu zrobię i tak najwyżej mi wykasują . Nugat upatrzył sobie jedno miejsce do siusiania na dworzu :evil_lol: musimy iśc jego tempem około 5 minut ( z Barakiem idę 2 minuty ) robi siusiu i zaraz potem pakuje sie na rece . Hmmmm a gdzie są ciotki od Nugacika widze tu mały ruch jest .:mad: Ide rozsyłac wątek .
  19. [quote name='mtf zalesie']dopiero dzisiaj przeczytalam -ta klatke to musze jechac do konstancina i uzgodnic termin pozyczenia.napisz kiedy bedziesz mogla ja wziac na krotki okres to wezme.[/quote] Narazie musze zmienić palny z ta klatką , koniecznie i szybko musze zrobić kojce dla moich suk bo się dziś dośc mocno złapały no i mojemu TZ tez się nieco oberwało przy okazji. Moze ktoś ma do oddania siatkę ogrodzeniową ewentualnie odkupie taniej ?? Gameta Kropę czasami widze ale nic na nią nie działa , wołam to ucieka :-(
  20. Codziennie dostaje wieści od Zuzi . Wszystko jest oki kochają ją bardzo . Zuzia jest szczesliwa
  21. Pojechałam do Boguszyc zobaczyć Gwiazdkę jakim jest psem na wielkość no i się okazało niestety że jest duża wiec obejrzałam sobie pozostałe psiaki . Widziałam śliczną malutką rudą sunię- Donacja ma jej zdjecia . Jest tam tez śliczna mała suńka czarna , młodziutka , ona się nadaje chyba do wszystkiego , jest radosna , śmiała , bawi sie piłeczką . Mi się bardzo spodobała ta ruda sunia , ale jak wziełam na ręce Nugacika to już go nie oddałam. Dzis byliśmy na sisiu pół godziny Nugat wąchał wszystko zanim się odsiusiał :multi: bo wczoraj odsikał mi szafkę w pokoju , ale ja go naucze na dwór, on wącha wszystko tak się interesuje ze jego potrzeby zostają na samym końcu , ale chłopak jest świetny i w mig pojmie gdzie trzeba się załatwiać . W nocy grzał mi plecy , wtulał sie tak że oddychać nie mogłam bo z drugiej strony to samo Barak robił , Nugat chrapał aż Olek się śmiał pół nocy z niego , jeszcze nic nie chce jeść tylko pije ja się tym jedzeniem za bardzo nie martwię bo jak troszkę doopci zgubi to mu to na zdrówko wyjdzie . Mój mąż jak go zobaczył to zapytał "co to jest?" ale mimo to lubi psiaka zresztą Nugat nie da się nie lubic .
  22. widziałam Gwiazdę i na ucałowanie jej nie ma szans :-( można ją pogłaskać i to tak chybcikiem , ona naprawdę się wycofuje na maxa. Jest bardzo nieufna , niestety jest duża sunią , ona głową siegą ponad kolano. Ona prawde mówiąc jest wielkości mojej suni jednej dlatego nie może przyjechać do mnie . Bardzo mi było z tego powodu przykro :placz: dlatego postanowiłam dac szanse innemu psiakowi z Boguszyc i trafiło na grubego nugacika, pies boi sie własnego cienia wiem ze to nowe miejsce ale naprawdę pieszczoch straszny ale boi się wszystkiego nawet jak kot z szafki zeskoczy to nugat nie wie co się dzieje. Mam nadzieję że mu to szybko minie
  23. no jestem . Widze że moj synek już wpisał co myślał. Nugacik zostaje u nas nugacikiem Olek myślał i myślał i różne padały propozycje ale zostaje Nugat . Psiak już się jako tako zapoznał z domownikami zostają jeszcze psiaki na zewnątrz , ale nie chce mu serwować tyle wrazen na raz bo biedny boi się nawet Kazika :evil_lol:. łazi za Olkiem wszędzie , krok w krok nawet przy obiedzie siedział m na kolanach . Więc już sobie wybrał "pana":evil_lol:. Trochę się denerwuję bo on siusiu nie zrobił jeszcze a na podwórku trzęsie się jak osika i zmyka pod drzwi. Boi sie wszystkiego , szczekających psów , przejeżdzających aut , trawa to dla niego cos baaardzo dziwnego , no nie może się skupic na siusiu . Moze w domu nie naleje ale to się zobaczy. Wpadłam na pomysł czy może ktoś ma szeleczki rozmiaru nugatowego czy musze kupić , bo w moich Zuzia pojechała :p
  24. czesc jestem synem marlenki . nugacik najchętniej siedzi u mnie na kolanach lubi skakac po krzeslach i stole , drapie w plecy i troche nie bardzo zapoznaje sie z baraczkiem. jak siedzi ktos na komputerze to wskakuje na kolana i gapi sie w monitor.:cool3::cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: do kazdego sie lasi (no prawie) Barak jest zdziwiony ze nugacik nie ma jajek, broni mnie i nic narazie sie nie dzieje (boi sie kotow). Lubi siedziec na taborecie i ma nowe imie (w trakcie zastanowienia) i chyba lubi sie bawic pileczka. :multi::multi::multi:!!!!!!!!!!!!!!!!! (tarza sie)
×
×
  • Create New...