-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Ale Tuptus bogaty kwaler:crazyeye::crazyeye:beda panny biegac sznurem:lol::lol:[/quote] Lepiej niech domy sznurkiem biegały -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Znowu coś :placz: A coll Caty nie moze go zabrać do lecznicy póki nie znajdziemy Dt? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Poszła kasiorka do lecznicy , na Tuptusia i mam info że kasrracja jest możliwa . Jednak kastracja w tamtej lecnicy kosztyje 300 zł ( utargowałam na 250 zł ) mój wet bierze za kastraję 100 zł . Jak robimy ??? Mamy jeszcze troszkę czasu nie musimy podejmowac decyzji natychmiast .Myślę że implant dojdzie w tym tygodniu to albo w piątek albo na poczatku tygodnia zawiozę gada do weta -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Szukamy chetnego do zrobienia niuni banerka , -
[quote name='Ciencienia']Ciemnogród to chyba zbyt mało powiedziane, a poza tym nikt Pana Tomasza o zdanie nie pytał, ten kto ma serce i jest wrażliwy to pomaga innym bo tego chce :) Zdrowiej Piratku P.S. Kiedyś w lecznicy widziałam młodą dziewczyne jak wychodziła od doktora z psem - mieszańcem ale wielkości doga niemieckiego - no i nie miał łapki ale przedniej, wiecie jak sobie wyśmienicie radził z chodzeniem? Ba, miał tak uśmiechniętą michę, ze aż miło było :)[/quote] Dokładnie tak jest zwierzeta sobie świetnie radzą bez jednej kończyny , a jak mają swojego ludzia to juz wogóle sa szcześliwe .
-
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Marlenko, postaram się z Agą z całych sił wypromowac małą jak tylko się da. Tak, zabieramy dziś Gwiazdę. Czeka na nas tez pies, który ma wygryzione oko :shake:[/quote] Kochana Gwiazdeczka nareszcieopuści to wstrętne miejsce. A malutka niech szybciutko do domku idzie , szkoda ze jestem tak zapsiona że jej tez nie mogłam zabrać . -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Dziś będe u Ciebie malutka, postaramy się z agnest o nowe fotki do ogłoszeń.[/quote] Bardzo prosze jak byście mogły więcej fotek . Dzis gwiazda wyjeżdza?? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Stan konta Tuptusia powiększył się o kolejne [B]1000 zł[/B]:multi::multi::multi: Ketunia a może by jeszcze kastracje mu zafundować od razu jak da radę co ?? Po co dwa razy dawać mu narkoze , zapytam wetki czy da radę odjajczyć chłopa, co wy na to ? -
[quote name='dariag']Mam nadzieję,że wszystko się uda.Muszę powiedzieć,że po przeczytaniu pierwszych postów o Piracie byłam otępiała i wydawało mi się,że to tylko przedłużanie męczarni tego psa.Ale być może rzeczywiście będzie miał kochający dom?Znam trzynogie psy i kota,one zrekompensowały sobie znakomicie ten niedobór,ale mają kochających je,wrażliwych,oddanych opiekunów.A teraz o tej wrażliwości:zakładający wątek dogomani/dogomanki liczą,że pokazując i dokumentując drastyczną sytuację psa znajdą ludzi,których poruszy dany tekst,czy zdjęcie,gotowych pomagać.Ale niektóre przypadki (w tym i Pirat) przez drastyczność opisu budzą pytanie,czy to najlepsze dla tego psa,jeśli miałby do końca swoich dni siedzieć gdzieś w schronie okaleczony fizycznie i psychicznie.Tak radykalnie też zareagował Pan Tomasz.Dlatego trzymam z całej siły kciuki i czekam na sobotę i dobre wieści.[/quote] Jaki okaleczony fizycznie??? Okaleczony on był przed amputacją . A Pan Tomasz należy pewnie do grupy osób które usypiają psy jak tylko głośnego bąka pies puści . To jak człowiekowi amputują nogę i mieszka na 4 piętrze bez windy to też go trzeba w łeb???? O mader kiedy ciemnogród upadnie???:-(
-
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Marlenko, sunia na pewno będzie sterylizowana. Nie mogę dopuścić do sytuacji, że dostanie cieczki w stadzie wielkich, niekastrowanych psów. Owszem, będzie strach z jej zabiegiem, ale poprostu musimy to zrobić, dla jej bezpieczeństwa i zdrowia.[/quote] Ok to daj info kiedy to nastąpi . -
Widzicie nawet Zuzia do mnie mmsy wysyła :loveu:
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
dzwoniła dziś Pani z lecznicy Tuptusia . Implant będzie zrobiony na zamówienie , trzeba wpłacić zaliczkę . Poprzednim razem Ketunia wysłał mi 50 zł , od moich kolegów wyciągnęłam 50 zł więc Tuptuś miał u mnie 100 zł . -Wizyta kosztowała 30 zł - zostało 70 zł Ketunia mi przeleje 180 zł +70 zł u mnie = wysyłam do lecznicy 250 zł . Jutro jak kasa będzie przelana , wetka zamawia implant i albo w tym tygodniu a już napewno w przyszłym będziemy miały naprawionego psiaka:multi: -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Chomiś dzis troszkę narozrabiał , ale to chyba bardziej koty jak on :evil_lol:. Bylismy na spacerku który skończył się wskakiwaniem na ręce jak tylko coś się działo ( jechał samochód, ktoś szedł ) . Nugacika dziś chciał pożreć owczarek niemiecki , szedł z tyłu na smyczy i na kolczatce:angryy: rzucił się na mojego psiaka i Pan owczarka tak go pociągnął ( na tej kolczatce) że biedny psiak aż zawył . Co za durni ludzie , szkoda mi sie zrobiło tamtego psa ten głupi chłopak niech sam sobie na szyję założy kolczatke i się na niej szarpnie cymbał . Nugacik troche dzis pojadł karmy , rozwalając przy tym po całej kuchni , ale koopę zrobił znowu wodnistą i bardzo brzydko pachnącą . Teraz spi na krześle w kuchni , sapie i dyszy jak lokomotywa :evil_lol: tyle wrażeń na tak małego chomiczka -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Ta sunieczka zachwyca każdego kto ją widzi. To starsza suczka, ma około 10 lat. Została wrzucona do Boguszyc razem z drugą sunią w worku po ziemniakach przez płot. Obie sunie miały na szyi zardzewiałe łańcuchy. Ruda sunieczka (nazywam ją Omi) była początkowo kupką strachu i przerażenia. Była strasznie wychudzona, nie miala prawie sierści. To maleństwo musiało żyć wiele lat na łańcuchu, ponieważ na szyi ma głęboką bliznę, która musiała powstawać latami. Obecnie Omi sama podchodzi chętnie do ludzi, macha ogonkiem, pięknie zjada przysmaki z ręki. Sunieczka nie jest wysterylizowana. Jest zaszczepiona na wściekliznę, parwowirozę, nosówkę, chorbę Rubartha i parainfluenzę. Jest odrobaczona i zaczipowana. Ta maleńka potrzebuje szczęścia, domu i miłości.[/quote] A dlaczego ja myślałam że ona ciachnięta jest . :oops: Zdaje się ze tak nawet któraś z dziewczyn powedziała ale reki sonie nie dam uciąć . Czy ona wogóle będzie sterylizowana czy ze względu na wiek juz nie??? I wcale nie wygląda na 10 lat . -
[quote name='Laima']Szkoda. Ale będę śledzić wątek.[/quote] Laima nie rezygnuj tak łatwo . Szkoda by było , taka sunia , moze jek będziesz niedaleko to zobaczją na zywo . Czasami jest tak że się spojrzy psu w oczy i widać jaki jest , a to mały psiak i nie sądze żeby wykazał agresję do kotów lub dzieci . Zastanów sie proszę , oczywiscie to jest Twoja decyzja
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']czy ktos moglby podjechac i popstrykac zdjecia jescze 3 sukom swiezo wrzuconym do przytuliska pani ali w augustowie w ciagu tego lata.ja robie kiepskie.niedzielami moge podwiezc chetnego.[/quote] Donacja ma dobry aparat i mieszka blisko Pani . Może znajdzie chwilę zeby pojechać bo ona ma awarię auta właśnie miałam do niej pisac czy znajdzie czas . Mój aparat jest taki prosty i mało funkcyjny , a ona ma superancki sprzęt i zdjęcia wychodzą malina . Napisze Pani do niej czy ja mam napisać ?? -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedna sunia która mieszka z mini Gwiazdką [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zabierz-mnie-stad-sliczna-mlodziutka-suczka-z-boguszyc-147584/[/url] Może się pojawi SBD i zrobi banerki :loveu: