Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Strasznie szkoda mi tego małego psiaka , ale nie mam pomysłu .:-(:-( Dajcie znać jak coś wymyślicie , no i jak Gwiazda pojedzie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]
  2. [quote name='coronaaj']Ale Tuptus bogaty kwaler:crazyeye::crazyeye:beda panny biegac sznurem:lol::lol:[/quote] Lepiej niech domy sznurkiem biegały
  3. Znowu coś :placz: A coll Caty nie moze go zabrać do lecznicy póki nie znajdziemy Dt?
  4. Poszła kasiorka do lecznicy , na Tuptusia i mam info że kasrracja jest możliwa . Jednak kastracja w tamtej lecnicy kosztyje 300 zł ( utargowałam na 250 zł ) mój wet bierze za kastraję 100 zł . Jak robimy ??? Mamy jeszcze troszkę czasu nie musimy podejmowac decyzji natychmiast .Myślę że implant dojdzie w tym tygodniu to albo w piątek albo na poczatku tygodnia zawiozę gada do weta
  5. Szukamy chetnego do zrobienia niuni banerka ,
  6. [quote name='Ciencienia']Ciemnogród to chyba zbyt mało powiedziane, a poza tym nikt Pana Tomasza o zdanie nie pytał, ten kto ma serce i jest wrażliwy to pomaga innym bo tego chce :) Zdrowiej Piratku P.S. Kiedyś w lecznicy widziałam młodą dziewczyne jak wychodziła od doktora z psem - mieszańcem ale wielkości doga niemieckiego - no i nie miał łapki ale przedniej, wiecie jak sobie wyśmienicie radził z chodzeniem? Ba, miał tak uśmiechniętą michę, ze aż miło było :)[/quote] Dokładnie tak jest zwierzeta sobie świetnie radzą bez jednej kończyny , a jak mają swojego ludzia to juz wogóle sa szcześliwe .
  7. [quote name='CoolCaty']Marlenko, postaram się z Agą z całych sił wypromowac małą jak tylko się da. Tak, zabieramy dziś Gwiazdę. Czeka na nas tez pies, który ma wygryzione oko :shake:[/quote] Kochana Gwiazdeczka nareszcieopuści to wstrętne miejsce. A malutka niech szybciutko do domku idzie , szkoda ze jestem tak zapsiona że jej tez nie mogłam zabrać .
  8. [quote name='CoolCaty']Nie martw się - zaopiekują się nia jak tylko mogę - jestem dwa razy w tygodniu w tym paskudnym miejscu :([/quote] oj paskudne przyznaję , ale te kochane sierściuchy nie moga zostać same .
  9. [quote name='CoolCaty']Dziś będe u Ciebie malutka, postaramy się z agnest o nowe fotki do ogłoszeń.[/quote] Bardzo prosze jak byście mogły więcej fotek . Dzis gwiazda wyjeżdza??
  10. Stan konta Tuptusia powiększył się o kolejne [B]1000 zł[/B]:multi::multi::multi: Ketunia a może by jeszcze kastracje mu zafundować od razu jak da radę co ?? Po co dwa razy dawać mu narkoze , zapytam wetki czy da radę odjajczyć chłopa, co wy na to ?
  11. Trzymam kciuki za pirata . Uda się chłopakowi i ja w to wierze :p
  12. [quote name='dariag']Mam nadzieję,że wszystko się uda.Muszę powiedzieć,że po przeczytaniu pierwszych postów o Piracie byłam otępiała i wydawało mi się,że to tylko przedłużanie męczarni tego psa.Ale być może rzeczywiście będzie miał kochający dom?Znam trzynogie psy i kota,one zrekompensowały sobie znakomicie ten niedobór,ale mają kochających je,wrażliwych,oddanych opiekunów.A teraz o tej wrażliwości:zakładający wątek dogomani/dogomanki liczą,że pokazując i dokumentując drastyczną sytuację psa znajdą ludzi,których poruszy dany tekst,czy zdjęcie,gotowych pomagać.Ale niektóre przypadki (w tym i Pirat) przez drastyczność opisu budzą pytanie,czy to najlepsze dla tego psa,jeśli miałby do końca swoich dni siedzieć gdzieś w schronie okaleczony fizycznie i psychicznie.Tak radykalnie też zareagował Pan Tomasz.Dlatego trzymam z całej siły kciuki i czekam na sobotę i dobre wieści.[/quote] Jaki okaleczony fizycznie??? Okaleczony on był przed amputacją . A Pan Tomasz należy pewnie do grupy osób które usypiają psy jak tylko głośnego bąka pies puści . To jak człowiekowi amputują nogę i mieszka na 4 piętrze bez windy to też go trzeba w łeb???? O mader kiedy ciemnogród upadnie???:-(
  13. [LEFT]Kto zrobi suni banerek????? Co tu taka cisza ??? [/LEFT]
  14. [quote name='CoolCaty']Marlenko, sunia na pewno będzie sterylizowana. Nie mogę dopuścić do sytuacji, że dostanie cieczki w stadzie wielkich, niekastrowanych psów. Owszem, będzie strach z jej zabiegiem, ale poprostu musimy to zrobić, dla jej bezpieczeństwa i zdrowia.[/quote] Ok to daj info kiedy to nastąpi .
  15. Widzicie nawet Zuzia do mnie mmsy wysyła :loveu:
  16. dzwoniła dziś Pani z lecznicy Tuptusia . Implant będzie zrobiony na zamówienie , trzeba wpłacić zaliczkę . Poprzednim razem Ketunia wysłał mi 50 zł , od moich kolegów wyciągnęłam 50 zł więc Tuptuś miał u mnie 100 zł . -Wizyta kosztowała 30 zł - zostało 70 zł Ketunia mi przeleje 180 zł +70 zł u mnie = wysyłam do lecznicy 250 zł . Jutro jak kasa będzie przelana , wetka zamawia implant i albo w tym tygodniu a już napewno w przyszłym będziemy miały naprawionego psiaka:multi:
  17. Chomiś dzis troszkę narozrabiał , ale to chyba bardziej koty jak on :evil_lol:. Bylismy na spacerku który skończył się wskakiwaniem na ręce jak tylko coś się działo ( jechał samochód, ktoś szedł ) . Nugacika dziś chciał pożreć owczarek niemiecki , szedł z tyłu na smyczy i na kolczatce:angryy: rzucił się na mojego psiaka i Pan owczarka tak go pociągnął ( na tej kolczatce) że biedny psiak aż zawył . Co za durni ludzie , szkoda mi sie zrobiło tamtego psa ten głupi chłopak niech sam sobie na szyję założy kolczatke i się na niej szarpnie cymbał . Nugacik troche dzis pojadł karmy , rozwalając przy tym po całej kuchni , ale koopę zrobił znowu wodnistą i bardzo brzydko pachnącą . Teraz spi na krześle w kuchni , sapie i dyszy jak lokomotywa :evil_lol: tyle wrażeń na tak małego chomiczka
  18. [quote name='CoolCaty']Ta sunieczka zachwyca każdego kto ją widzi. To starsza suczka, ma około 10 lat. Została wrzucona do Boguszyc razem z drugą sunią w worku po ziemniakach przez płot. Obie sunie miały na szyi zardzewiałe łańcuchy. Ruda sunieczka (nazywam ją Omi) była początkowo kupką strachu i przerażenia. Była strasznie wychudzona, nie miala prawie sierści. To maleństwo musiało żyć wiele lat na łańcuchu, ponieważ na szyi ma głęboką bliznę, która musiała powstawać latami. Obecnie Omi sama podchodzi chętnie do ludzi, macha ogonkiem, pięknie zjada przysmaki z ręki. Sunieczka nie jest wysterylizowana. Jest zaszczepiona na wściekliznę, parwowirozę, nosówkę, chorbę Rubartha i parainfluenzę. Jest odrobaczona i zaczipowana. Ta maleńka potrzebuje szczęścia, domu i miłości.[/quote] A dlaczego ja myślałam że ona ciachnięta jest . :oops: Zdaje się ze tak nawet któraś z dziewczyn powedziała ale reki sonie nie dam uciąć . Czy ona wogóle będzie sterylizowana czy ze względu na wiek juz nie??? I wcale nie wygląda na 10 lat .
  19. Wiecie co jest jeszcze fajna sunia też mała , jakby petra znalazła Dt t są jeszcze następne mini mini [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zabierz-mnie-stad-sliczna-mlodziutka-suczka-z-boguszyc-147584/[/url]
  20. [quote name='Laima']Miałam być już wcześniej w okolicach Katowic, ale musiałam przełożyć wyjazd. Jeśli uda mi się w ten piątek, a dla małej nie znajdzie się dt, to dam znać i zajrzę. Być może udałoby mi się podjechać z dzieckiem... Pozdrawiam![/quote] Jesteś boska:loveu:
  21. [quote name='Laima']Szkoda. Ale będę śledzić wątek.[/quote] Laima nie rezygnuj tak łatwo . Szkoda by było , taka sunia , moze jek będziesz niedaleko to zobaczją na zywo . Czasami jest tak że się spojrzy psu w oczy i widać jaki jest , a to mały psiak i nie sądze żeby wykazał agresję do kotów lub dzieci . Zastanów sie proszę , oczywiscie to jest Twoja decyzja
  22. [quote name='mtf zalesie']czy ktos moglby podjechac i popstrykac zdjecia jescze 3 sukom swiezo wrzuconym do przytuliska pani ali w augustowie w ciagu tego lata.ja robie kiepskie.niedzielami moge podwiezc chetnego.[/quote] Donacja ma dobry aparat i mieszka blisko Pani . Może znajdzie chwilę zeby pojechać bo ona ma awarię auta właśnie miałam do niej pisac czy znajdzie czas . Mój aparat jest taki prosty i mało funkcyjny , a ona ma superancki sprzęt i zdjęcia wychodzą malina . Napisze Pani do niej czy ja mam napisać ??
  23. I jeszcze jedna sunia która mieszka z mini Gwiazdką [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zabierz-mnie-stad-sliczna-mlodziutka-suczka-z-boguszyc-147584/[/url] Może się pojawi SBD i zrobi banerki :loveu:
  24. Wątek miniaturki Gwiazdki [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-sunia-z-boguszyc-szuka-pilnie-domku-147586/[/url]
×
×
  • Create New...