Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Sunia śpi u mojej kolezanki pod drzwiami ( nie ta co ją zabrała od Golańskiego) i Iwonka obiecała mi wieczorem zdjęcai wysłać . Wkleje je na wątek oki?
  2. [quote name='mimiś']trzymam kciuki za adopcję Vegi![/quote] Znam tych Państwa osobiście ( poznaliśmy się na wizycie poadopcyjnej Aronka) i wiem że Vega będzie miała tam dobrze , bardzo duży wybieg , świetni ludzie , naprawdę . A 2 tygodnie temu się zarzekali że Aronek jest ostatnim psem u nich , którego wzięli a był 7 . Teraz 8 wega + 9 czy 10 kotów.
  3. Nie wierze ze Pralinka chapnęła :evil_lol: poprosze o dowód . :evil_lol:
  4. Jeśli chodzi o zdjęcie to nie dam rady , od poniedziałku jestem sama w pracy i nie wiem po ile godzin będę pracować ( koleżanka idzie na 2 tyg. na urlop) więc ja odpadam na 2 tygodbie całkiem.
  5. A wiecie co ja tak się zastanawiam czy Tuptuś nie użre kogoś w lecznicy to dopiero będzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Anna_33']Marlenko, dziekuje :-) Jutro spytamy, czy juz ma lozeczka. Takie klasyczne z palikami po bokach masz na mysli?[/quote] Tak , takie jeszcze modne :evil_lol:. Do tego jest chyba nawet pościel zdaje mi się . Zapytaj też o ten przewijak , nie wiem czy jeszcze wanienke mam , ale chyba jest . Zapytam ez siostry ona bardziej w temacie jest co tam zostało po chłopakach naszych . Anna spytaj najpierw go , bo może się cłopak krępować , a jak chcesz to u mnie jest taka wyprzedaż dla niemowlaków , po zlikwidowanym sklepie wszystko za pół ceny można kupić . wózki, ubranka , no wszystko .
  7. Ja mam łózeczko używane ale w dobrym stanie do oddania( drewniane) z materacykiem , przewijak taki stojący , jakby chciał . Ja chętnie oddam bo nie mam gdzie trzymać .
  8. Mgie już znasz wszyskich :evil_lol: jak będzie coś nowego dam Ci znać :lol:
  9. [quote name='mgie']No to fajnie,że Chomiś znalazł sobie koleżankę. Swoją drogą,nigdy nie widziałam Korsy:cool3: -- kotek jest miniaturką Kazika(dosłownie). Tylko u Ciebie Kazik został na stałe a u mnie ... Ozzy chętnie by go skonsumował:diabloti:[/quote] Zaraz zobaczysz zdjęcie Korsy i reszty :evil_lol: Ty mnie nie podpuszczaj bo ja mam ich troszkę , i będe Cię zarzucać mmsami A co do Kazika to Korsa tez chciała , ale jej zwiał :evil_lol:
  10. [quote name='ponka1']to fakt, dobrze to o niej świadczy, zadeklarowała wsparcie w hotelikowaniu Tuptusia więc jego sytuacja jest stabilna a jak poprawi się mężowi to kto wie?:lol:[/quote] Z tego co wiem ta Pani ma duzego psa i ja bym jej odradzała , Jamor mówi że on niecierpi dużych psów , albo by Tuptuś zjadł doga niemieckiego albo dog jego
  11. Ta dziewczyna jej nie wpuszcza bo ma męża pijaka który jej nie pozwala na psa . Sunia śpi pod drzwiami na klatce i warczy na sąsiadów , a Ci klną i psa i tą dziewczynę . Sunia biega po osiedlu , śpi pod drzwiami przypadkowych ludzi , ale niedługo klatki zostaną zamknięte i gdzie ona się podzieje??? Oszczenic się nie oszczeni bo dostała zastrzyk przeciwciązowy , a co do sterylki to nawet nie ma gdzie jej przetrzymać po operacji , a idzie zima i sucz będzie spała na śniegu . Sama nie iwem co z nia zrobić ale co zostawić na zimę na dworzu ??? Budę miała to ktoś po złości rozwalił , zrobić nowa ? - rozwalą . Chyba nie ma wyjścia albo Dt - któredo brak albo schron - przynajmniej nie zamarznie - chyba ze psy ją zagryzą . No nie wiem pomysły mi sie skończyły .
  12. [quote name='mgie']Czekamy zatem na relacje jak się sprawował w kąpieli:cool3: [SIZE=1]A mi dzisiaj wpadł pod nogi malutki szary kociak:placz: i właśnie leży na kolanach. Podobno malota przez 4 dni biegała po ulicy. Centrum miasta i nikt nie zareagował. [/SIZE][/quote] No to już pisze . Zdjęc z kąpieli nie ma bo mały Chomik zmoczył siebie , mnie , TZ-a i całą łazienkę . Boi się wody strasznie , ale już nie śmierdzi jak skunks. Ale teraz biega z 10 razy większa od siebie Korsą po pokoju ( chyba się chłopak nam zakochał :evil_lol:) Tadek nad wszystkim panuje więc nic się nie stanie - ja to panikara jestem i najchętniej bym go na rękach nosiła żeby go Korsa nawet ogonem nie musnęła . Ale to dobra sunia nic mu nie zrobi. Mgie rozumiem ze Ty masz nowe zwierzątko w domu :evil_lol: zrobiłaś jak ja z Kazikiem :cool3:
  13. [quote name='Anna_33']Jaki robaczek wyluzowany :loveu: Pelnia szczescia :-)[/quote] ten " robaczek " dziś na spacerku wytarzał się w goowienku i będzię pierwsza kąpiel .
  14. Ta Pani się nie zajmie tą suką to raz dwa to do gminy było zgłaszane i oni nic z tym nie robia a trzy to kto weźmiesunię zawiezie na strylkę i ją przetrzyma później te kilka dni po operacji ????
  15. [quote name='carolinascotties']nigdy nie robilam tam ogloszen...moze ktos podpowie jak? szukam na stronie metro gdzie mozna oglaszac zwierzaki - widze metro nieruchomosci, metro praca...? a reszta ogloszen?[/quote] To trzeba się zalogować na cafeanimals - kurcze chciałam zdjęcie dla siebie ale się nie mogę zalogowac na tym portalu .
  16. Nugaś ścieli sobie łózko do spania [IMG]http://images41.fotosik.pl/204/bf00e372416817c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/208/320ce9dfbd948ff1med.jpg[/IMG] Brzuszkiem do góry [IMG]http://images42.fotosik.pl/120/7558a95959172a36med.jpg[/IMG]
  17. [quote name='coronaaj']Z tym to troche gorzej:shake::shake:nawet Kanada sie zmyla:-(:-( [B]No nie zmyła się , tylko musiała zrezygnować , z ważniejszych powodów , czasami tak bywa . I nie możemy mówić ze ktoś się zmył . Pani z Kanady moze też wejśc na watek i co wtedy?? [/B]Wstydu sobie cioteczki narobimy
  18. Straszna to cisza . Gdzie są ciotki ??? Szybko do pralinki przychodzić :mad:
  19. Ja kcem FIFI ona mi na Fifi wygada . Jest młodziutka powinna znaleźć domek . Ma też ładne zdjęcia do ogłoszeń .
  20. [quote name='Daga & Maks']widzę że sunia ma już baner.Ale postaram się jakoś pomóc[/quote] Suni potrzebna pomoc bardzo . Potrzebny jej ciepły dom . Ona jest taka malutka ze do budy to nie ona musi mieć swoją kanapę
  21. Wczoraj był spacerek nad rzeką . Chomiś kica jak zając :evil_lol:. Już się ściemniało i nie dałam rady zrobić mu zdjecia z tyłu ale spróbuje innym razem . Jak już fotosik mi wgra zdjecai to coś może wstawię . Napewno do ogłoszeń się nadają
  22. Wczoraj zadzwoniła wetka z lecznicy i we wtorek zabieram Tuptusia do lecnicy w środę zabieg. Od dziś będzie dostawał antybiotyki dwa razy dziennie ( zalecenie wetki ) .
  23. Przypominam że mam jeszcze pieniądze przeznaczone na jej sterylkę 150 zł (50 ) wziełam dla Zuzi , a SBD ma 50 zł z bazarku dla Zuzi czyli jest 200 zł , co miało być na Kropę , jakby jakaś psina potrzebowała ..... to u mnie jest .
  24. [quote name='mgie'][SIZE=5][B]Ogłoszenia Tuptusia [/B][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.offer.pl/"]www.offer.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://owi.pl/"][COLOR=#800080]http://owi.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"][COLOR=#800080]www.drobne.centrumofert.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL] [COLOR=#800080][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/COLOR] [URL="http://www.kokosy.pl/"][COLOR=#800080]www.kokosy.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/"][COLOR=#800080]http://ale.gratka.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#800080]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=#800080][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL][/COLOR] [URL="http://telezoo/"]telezoo[/URL].pl [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#800080]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#800080]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#800080]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.ojoj.pl/"][COLOR=#800080]www.ojoj.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"]Zwierzęta | i-Bazar.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl[/URL] [URL="http://www.sogl.pl/"][COLOR=#800080]www.sogl.pl[/COLOR][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://twojeanonse.com/"]http://twojeanonse.com[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.offer.pl/"]www.offer.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.najpewniej.pl/"][SIZE=3][COLOR=#800080]www.najpewniej.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://wa.stacja.biz/"]http://wa.stacja.biz[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.petworld.pl/"][SIZE=3]http://www.petworld.pl[/SIZE][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta"]www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][URL="http://www.oglosili.pl/"]www.oglosili.pl[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.petsy.pl/"][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.petsy.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://gablota.com/"]http://gablota.com[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://expresowe.pl/"]http://expresowe.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.bazarek.biz/"]www.bazarek.biz[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.nalepka.info/"]www.nalepka.info[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.fistak.pl/"]www.fistak.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.darmobranie.pl/"][SIZE=3][COLOR=#800080]www.darmobranie.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3]eoferty.com.pl[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/"]www.ogloszenia.interpress.net.pl[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.bardzi.pl/"]www.bardzi.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.psiamania.pl/"]www.psiamania.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.cwirek.pl/"][SIZE=3][COLOR=#800080]www.cwirek.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#800080][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][FONT=Verdana][URL="http://www.zwierzeta.pilne.net/"]www.zwierzeta.pilne.net[/URL][/FONT][/FONT] [SIZE=3]aukcjezwierzat.pl bono-polska.pl warszawa gumtree.pl lodz gumtree.pl poznan gumtree.pl wroclaw gumtree.pl animalsmarket.com marketzwierzat.pl sprzedam-psa.pl psy-koty.info szerlok.pl [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tuptus,1964]Tuptuś - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url] [/SIZE][/quote] Ponka wklej to do pierwszego postu koniecznie - nie wiem jak można przegapić :evil_lol:
×
×
  • Create New...