-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Z Rybnika tez jest tomtom od labków . -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Bardzo prosimy o pomoc. [SIZE=5]Potrzebujemy kogos do wizyty przedadopcyjnej [/SIZE][COLOR=red][B][SIZE=5]Wodzislaw Slaski dla staruszki Omi !!![/SIZE] [/B][/COLOR][/QUOTE] Tej Omi ??????????????????? Szukam osoby do wizyty szybciutko -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Marlenka czekam na fotki kochanego Nugacika w tym efektownym stroju;)[/QUOTE] Fotki gotowe ale wstawię jutro , coś mi net szwankuje -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To Karmel i tak ma wiecej czasu niz ten piesek [url]http://www.dogomania.pl/threads/174770-Podhalan-ma-tydzien-czasu-potem-schron-sytuajca-podbramkowa[/url] , i oczywiscie maly mlody piesek ma zawsze duze szanse na adopcje.[/QUOTE] Tak się tylko mówi ze mały młody piesek ma większe szanse na adopcje , ale tak czasami jest że zwykłe " burki " ( przepraszam psiaki ) idą do domów a te ładne , siedza w schroniskach albo hotelech . Nie chcę nikogo drażnić ale ja nie rozumiem tych ludzi urodziło sie dziecko i ma alergię , to do schroniska psa dają , a moze by mu znaleźli jakies miejsce u znajomych żeby go przetrzymac a nie od razu schronisko , ech ja nie wiem mi się czasami wydaję ze alergia jest bardzo częsta wymówką na oddanie psa bo się dla niego nie ma czasu , widze coraz więcej pgłoszeń " urodziłam dziecko , które ma alergie na psa i musze go oddać " a ciekawe czy rodzice dziecka robili badania alergologiczne . Bo nawet jeśli dziecko ma alergię to lekarz pyta o zwierzęta - jeśli są w domu to bez badań stwierdza alergię . Jak idziemy z kaszlem to pyta czy palimy - jak tam to zalecenie" rzuć palenia" bez zadnych badań . A znam mnóstwo ludzi którzy oddają psa bo im się dziecko urodziło . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Myślę,że tak :diabloti: i zastanawiam się co na to Chomiś. Jak ja próbuje założyć Karmelowi kubraczek to stroi śmiertelnie smutne miny [B]...[/B][/QUOTE] Zobaczysz jaki bedzie efekt. A Nugat ?? Jemu wszystko jedno co się z nim robi byle by czuł ciepło ręki człowieka , naprawdę . On jest żywym pluszowym misiem . Jak mi sie źle ułozy w łóżku to go można przesuwać , przekładac , jak go połozysz tak leży . Więc nie sądzę że będzie miał coś przeciwko temu . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']haha co to Marlena planujesz Chomisia wcisnąć w ubranko ? :cool3:[/QUOTE] A jak myslisz ???????? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Karmelku do góry niech CIę ktos wypatrzy :) -
[quote name='mtf zalesie']marlenka napisz o perypetiach pani ali bo znowu ma wrzucone 2 psy z czego jeden zagryziony oraz dokarmia nowego w sasiedniej wsi,w kozienicach podobno na boisku jest suka z duzymi dzikimi szczeniakami ,znasz kogos z kozienic bo to tez dobry teren na artykul[/QUOTE] Nie mam nikogo znajomego w kozienicach , Niech Panie napiszą do jakiejś lokalnej gazety która sie w Kozienicach ukazuje . A co do tych psów u Ali to ja już nie mam pomysłu , może jakąs kamerkę internetową podłączyć na bramie z możliwością nagania kto wrzuca te psy ??? Innej możliwości nie ma. Może wiecie jak to zrobic . Moze ma ktoś taką kamerkę pozyczyć na jakiś dłuzszy czas . Bo to się nigdy nie skończy , naprawdę Ala zamiast zajmowac się tymi psami co juz ma i szykowac je do adopcji cały czas coś dobudowywuje , odgradza , przestawia bo wciąż ma nowe psy podrzucone . od lata ile jej przybyło nowych wrzuconych psów ??? Kurcze ona nie da rady sama . Dziewczyny jak możemy jej pomóc ??? Ja spróbuje za tydzień pojechać do Ali i zrobić zdjęcia suce ze szczeniakami i innym psiakom , trzeba pomóc Ali wyadoptowac czesc psów ich jest ponad 50 w tej chwili . Ma tez małe szczeniaki ( chyba 4 sztuki z tego co pamiętam) i ich matkę sterylki , karma , utrzymanie całej sfory Ala opłaca ze swoich pieniędzy , a tak jak wspomniałam okoliczni gnoje non stop jej wrzucaja psy przez bramę , czasami jest tak ze zanim zdąży dobiec do bramy to już psiaka zagryza . Pomóżcie , doradzcie moze wspólnie coś wymyślimy.
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ketunia dzis doszła paczka dla Nugacika , dzis robię sesje jego , ale się uśmiałam jak wyjełam ubranko i umarłam ze smiechu . ketuniu dziekuje bardzo , Nugacik pewnie nie będzie zadowolony , ale co tam . -
[quote name='Anna_33']To teraz mocne kciuki zeby wizyta byla owocna....Dziekuje Joasiu :-)[/QUOTE] Asia jak zawsze niezawodna . Kciuki zaciśniete mocno , bardzo mocno , żeby Pinokio juz siedział w sobotę w nowym domku .
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pies Wolny']Drugi ...... hm, a ten drugi to jaki ? :cool3: może dla odmiany WREDZIA. WREDZIO Z WREDZIĄ WSZYSTKICH ZJEDZĄ - no to jeeest myśl.:evil_lol:[/QUOTE] Drugiego możesz sobie wybrać sam u Jamora :) -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Marlenko, na ile dni jeszcze małemu starczy kasy?[/QUOTE] Karmelkowi starczy kasy do 19 grudnia -jeszcze selegena się nie odezwała może dorzuci obiecane pieniążki . -
[quote name='joanna83']Super wieści!!!!!!!!!! :) A gdzie Fifi zamieszka?[/QUOTE] Fifi zamieszka w Ząbkach pod warszawą :) Już nie jest takim agresorem jak na początku , jeszcze ząbki pokazuje ale jak sie do niej mówi że nie wolno i trzeba to mówić delkatnie to ona sie uspokaja . Jeśli się krzyczy to ona jeszcze gorzej reaguje .
-
[quote name='mgie']Bardzo się ciesze,że zadzwoniłaś. Uff od niedzieli w stresie chodziłam ... i proszę Pani ma buldożka. :) Poszukam kogoś do wizyty.[/QUOTE] Joanna83, Joanna83, Joanna83 ------- mogę podac do niej telefon :)
-
[quote name='Anna_33']Wlasnie jestem po rozmowie z Pania. Zniechecalam Pania z cala sila, roztoczylam pnura wizje psa poschroniskowego z problemami, ze moze brudzic, niszczyc, byc wycofany, ze trzeba go pilnowac jak oka w glowie itd. Pani stwierdzila, ze nie da sie zniechecic, ze miala juz psy ze schroniska, popelnila kilka niedopatrzen i nauczyla sie jak z nimi postepowac. Pinokio bylby psem Mamy Pani, ktora marzy o jamniku.Tu znowu zwrocilam uwage, ze nie jest to czystej krwi jamnik, ze ma dluzsze nozki itd. Efekt: Pani bardzo chetnie przyjedzie po psa w najblizsza lub nastepna sobote. Z rozmowy wszystko brzmi dobrze. Psy schroniskowe w tym domu juz byly. Pani ma buldozka francuskiego, ktory bardzo ciezko chorowal. Mama mieszka z Pania przez sciane. Teraz zostal jeszcze jeden element, wizyta przedadopcyjna. I tu prosimy o pomoc. To miejscowosc oddalona 18 km od Bialegostku. Jesli wizyta odbedzie sie w tym tygodniu i zakonczy sie pozytywna opinia, to Pinokie juz w sobote wieczorem bedzie grzal pupe na swojej kanapie. [SIZE=5][B][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNA WIZYTA PRZEDADOPCYJNA BIALYSTOK[/COLOR][/B][/SIZE]>[/QUOTE] Anna zadzwoń do Joanny 83 co ma szczeniaka na dt z Boguszyc ona mieszka w Białymstoku , napewno pomoże ( Asiu wybacz-dbam żeby Ci się nie nudziło :))
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenus psiaki od Ali będa małe zaczynają łazić to pewnie mają około 4 tygodni ( ale musisz się Ali podpytać ) A roczny to jeszcze młodziutki psiaczek , jest malutki 4 kg waży , naprawdę przytulanka . Ewentualnie ja mam sunię szczeniaka 11 tygodni ma . Ale może by poczekali na szczeniaka od Ali , albo Bubę . Musimy pomóc Ali w adopcjach , bo za dużo tego na jedną osobe , naprawde szkoda ze inaczej nie moge jej pomóc . Musze podjechać do niej i porobić zdjęcia psikom tym nowym . I żebrać o ogłoszenia dla nich -
[quote name='mmd']Które to Parówa - to płaczące maleństwo? To schron nawet nie zapisuje, kto wziął pieska? Kiedyś wyciągałam sunię z Palucha to coś podpisywałam. Oczywiście wizyt ani przed, ani po nie było, chociaż wiedzieli, że psa biorę na prezent gwiazdkowy dla sąsiadów (oczywiście przeżyła szczęśliwie wiele lat, bo wiedziałam co robię;)). Marlenka, a co to znaczy, że nie było warunków? Pytam nie zaczepnie, only babska ciekawość...[/QUOTE] A to że ludzie bez prądu , poprzednia sunia miała szczeniaki , ludzie zupełnie nie wiedza nawet co to słowo sterylizacja( serio) Pani najpierw się zgodziła a później pytała na wizycie przedadopcyjnej czy lepiej uspić czy utopić . Chodzi o 2 kulach widac że rodzina nie bardzo .