-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Wysle 50zl przez Western Union jeszcze dzisiaj. Podaj swoj e-mail zebym mogla pozniej napisac nr odbioru pieniazkow.[/QUOTE] [email][email protected][/email] -
[Warka] Potrzebna pomoc w złapaniu bokserki
marlenka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Boksia ze szczeniakami już bezpieczna w hotelu pod żyrardowem :) W niedzile z Donacją ja zawiozłyśmy -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Juz doszło 26 zł od Agnieszki2 na hotel dla rudego . Ślicznie dziękuję . -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']wyślij numer konta też na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zobaczę za ile dni mogę zapłacić, ale z 5 to minimum, może 10 się uda jak go złapiecie i sprawdzicie ze nie ma czipa, to mu mogę zrobić allegro bo coś mi się wydaje, że on za bardzo zadbany jest jak na wyrzuconego[/QUOTE] Psiak jest złapany zresztą nie trzeba go łapać bo on sam idzie , więc dziś jedzie do hotelu do Jamora . Narazie mamy na 5 dni , co dale ??? Się okaże , trzeba go szybko ogłaszać moze mu się uda - mam taką nadzieję :) Nie mam gdzie sprawdzić czipa :( i to prawda ze jest zadbany ale nie wiedział w którą stronę ma iśc . Więc sam nie przyszedł chyba , no nie wiem ... Wysyłam Ci numer konta :) -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Czyli za 5 dni Rudasek ma już kasę , co dalej zdjęcia , ogłoszenia?? Szukamy czegoś tańszego ? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzenka']mój:[email protected][/QUOTE] Wysłany !! -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszkal2']Ja mogę zapłacic za 2 dni.[/QUOTE] Aga masz na gg numery konta - BŁAGAM PISZCIE ZE NA HOTEL DLA RUDEGO !!!!!!!!!!!!!!!! -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']mój mail: [email][email protected][/email][/QUOTE] Maila wysłałam . -
Sara- ślicznotka z boguszyc - MA JUZ DOM!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Nie wiesz, że mnie nie można popędzać ? :) Zresztą nie wiem czy nie zostawię dogo, jakoś, po ostatnich zmianach, nie mogę się tu odnaleźć.[/QUOTE] Ja też prosze o zdjęcia :) bardzo proszę -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzenka']Zapłace za 1 dzień, więcej nie mogę:-( Podaj nr konta.[/QUOTE] Nie mogę wysłac na pw wiadomości kurcze , możesz mi dac swojego maila? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Marlenko, ile by kosztowało 2 tygodnie u Jamora? I czy ma miejsce? Chodzi, żeby go wziąć jak najszybciej, a potem będziemy szukac może czegoś tańszego. Jednorazowo coś mogę wpłacić, jak będzie trzeba..[/QUOTE] dzwoniłam do Jamora , przyjedzie po niego koło 16 . On za dzień bierze 13 zł za małego psa . Ja będę szukać czegoś też . Czy ktos dorzuci choć jednorazowo jakiś grosi dla kudłacza?? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Cholera, gdzie go zabrać? DT zapchane.. Może jednak hotelik? Tymczasowo, choć na 2 tygodnie, żebyśmy mieli czas coś wymyslić? Jamor go nie weźmie?[/QUOTE] Może i by wziął ale skąd kasę ?? Ja nie moge go miec przy Nugacie bo w końcu się tragedia stanie , a nie mam juz siły do wszystkiego . Prosze kombinujcie cokolwiek , maluch nie moz zostać na ullicy :) -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Brzuch zniknął, ale wcięcie się pojawiło ![/QUOTE] Teraz chłopczyk jak walczyk :) Wczoraj się bawił oczywiście pokrowcem od aparatu później kremem do rak to jest taki mały złodziej . Sonikowa może Ty masz pomysł jakiś bo juz mi się płakać chce . [url]http://www.dogomania.pl/threads/174353-Albo-dt-albo-zginie-pod-koA-ami-samochodu[/url] Ja już nie dam rady a jak go zostawić na ulicy ?? Przeciez to dla niego pewna smierć , -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
To ostatnie zdjęcie z buziakami dla Ketuni :) -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Złodziej ukradł mi pokrowiec od aparatu [IMG]http://images36.fotosik.pl/118/e56277bf8e54830fmed.jpg[/IMG] Później udawał ze nie wie o co chodzi [IMG]http://images38.fotosik.pl/227/215128503dc99bfbmed.jpg[/IMG] Odebrałam mu jego "zdobycz" [IMG]http://images38.fotosik.pl/227/a2bf639995353be1med.jpg[/IMG] Zobaczcie jak mnie zagłodziła , brzuch mi zniknął . [IMG]http://images47.fotosik.pl/230/38053bdf09e93844med.jpg[/IMG] -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Rudzielec prosi o pomoc inaczej wyląduje na ulicy -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nugaiciku do góry -
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
marlenka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
A ja wrzuce offa , wyrzucony pies potrzebuje pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/174353-Albo-dt-albo-zginie-pod-koA-ami-samochodu?p=13565786#post13565786[/url] -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']no koszmar po prostu... biedny psiak...[/QUOTE] Maleńki potrzebuje Dt ( wiem ze to byłby cud , ale Boze narodzenie za miesiac to moze cud się zdarzy ) -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
0-503-121-021 jasne że pójdę . Tylko mi daj wątek tej psiny . A przy okazji nie wiesz czy jest jakaś fundacja onków koło warki chca zastrzelić pięknego onka długowłosego i nie mam pojęcia co zrobic . Nie da się go złapać . A skrzynka nie jest zapchana tylko dogo tak działa