Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Ingrid44']Wysle 50zl przez Western Union jeszcze dzisiaj. Podaj swoj e-mail zebym mogla pozniej napisac nr odbioru pieniazkow.[/QUOTE] [email][email protected][/email]
  2. Boksia ze szczeniakami już bezpieczna w hotelu pod żyrardowem :) W niedzile z Donacją ja zawiozłyśmy
  3. Juz doszło 26 zł od Agnieszki2 na hotel dla rudego . Ślicznie dziękuję .
  4. [quote name='Selenga']wyślij numer konta też na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zobaczę za ile dni mogę zapłacić, ale z 5 to minimum, może 10 się uda jak go złapiecie i sprawdzicie ze nie ma czipa, to mu mogę zrobić allegro bo coś mi się wydaje, że on za bardzo zadbany jest jak na wyrzuconego[/QUOTE] Psiak jest złapany zresztą nie trzeba go łapać bo on sam idzie , więc dziś jedzie do hotelu do Jamora . Narazie mamy na 5 dni , co dale ??? Się okaże , trzeba go szybko ogłaszać moze mu się uda - mam taką nadzieję :) Nie mam gdzie sprawdzić czipa :( i to prawda ze jest zadbany ale nie wiedział w którą stronę ma iśc . Więc sam nie przyszedł chyba , no nie wiem ... Wysyłam Ci numer konta :)
  5. Czyli za 5 dni Rudasek ma już kasę , co dalej zdjęcia , ogłoszenia?? Szukamy czegoś tańszego ?
  6. [quote name='grzenka']mój:[email protected][/QUOTE] Wysłany !!
  7. [quote name='agnieszkal2']Ja mogę zapłacic za 2 dni.[/QUOTE] Aga masz na gg numery konta - BŁAGAM PISZCIE ZE NA HOTEL DLA RUDEGO !!!!!!!!!!!!!!!!
  8. [quote name='sonikowa']mój mail: [email][email protected][/email][/QUOTE] Maila wysłałam .
  9. [quote name='ElzaMilicz']Nie wiesz, że mnie nie można popędzać ? :) Zresztą nie wiem czy nie zostawię dogo, jakoś, po ostatnich zmianach, nie mogę się tu odnaleźć.[/QUOTE] Ja też prosze o zdjęcia :) bardzo proszę
  10. [quote name='grzenka']Zapłace za 1 dzień, więcej nie mogę:-( Podaj nr konta.[/QUOTE] Nie mogę wysłac na pw wiadomości kurcze , możesz mi dac swojego maila?
  11. [quote name='sonikowa']Marlenko, ile by kosztowało 2 tygodnie u Jamora? I czy ma miejsce? Chodzi, żeby go wziąć jak najszybciej, a potem będziemy szukac może czegoś tańszego. Jednorazowo coś mogę wpłacić, jak będzie trzeba..[/QUOTE] dzwoniłam do Jamora , przyjedzie po niego koło 16 . On za dzień bierze 13 zł za małego psa . Ja będę szukać czegoś też . Czy ktos dorzuci choć jednorazowo jakiś grosi dla kudłacza??
  12. [quote name='sonikowa']Cholera, gdzie go zabrać? DT zapchane.. Może jednak hotelik? Tymczasowo, choć na 2 tygodnie, żebyśmy mieli czas coś wymyslić? Jamor go nie weźmie?[/QUOTE] Może i by wziął ale skąd kasę ?? Ja nie moge go miec przy Nugacie bo w końcu się tragedia stanie , a nie mam juz siły do wszystkiego . Prosze kombinujcie cokolwiek , maluch nie moz zostać na ullicy :)
  13. [quote name='sonikowa']Brzuch zniknął, ale wcięcie się pojawiło ![/QUOTE] Teraz chłopczyk jak walczyk :) Wczoraj się bawił oczywiście pokrowcem od aparatu później kremem do rak to jest taki mały złodziej . Sonikowa może Ty masz pomysł jakiś bo juz mi się płakać chce . [url]http://www.dogomania.pl/threads/174353-Albo-dt-albo-zginie-pod-koA-ami-samochodu[/url] Ja już nie dam rady a jak go zostawić na ulicy ?? Przeciez to dla niego pewna smierć ,
  14. To ostatnie zdjęcie z buziakami dla Ketuni :)
  15. Złodziej ukradł mi pokrowiec od aparatu [IMG]http://images36.fotosik.pl/118/e56277bf8e54830fmed.jpg[/IMG] Później udawał ze nie wie o co chodzi [IMG]http://images38.fotosik.pl/227/215128503dc99bfbmed.jpg[/IMG] Odebrałam mu jego "zdobycz" [IMG]http://images38.fotosik.pl/227/a2bf639995353be1med.jpg[/IMG] Zobaczcie jak mnie zagłodziła , brzuch mi zniknął . [IMG]http://images47.fotosik.pl/230/38053bdf09e93844med.jpg[/IMG]
  16. Oj zmieniła się bardzo . Szczególnie charakterek . A jak Buziaczek ??? Dawaj Joanna jakieś zdjęcia szybciutko
  17. Rudzielec prosi o pomoc inaczej wyląduje na ulicy
  18. A ja wrzuce offa , wyrzucony pies potrzebuje pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/174353-Albo-dt-albo-zginie-pod-koA-ami-samochodu?p=13565786#post13565786[/url]
  19. A teraz Fifi pokazuje swoja rozdarta mordkę [IMG]http://images46.fotosik.pl/230/6b21b71b257b1facmed.jpg[/IMG] I jeszcze tutaj [IMG]http://images40.fotosik.pl/226/df04de896c6c7d2fmed.jpg[/IMG] A tu małpa chciała mi nogę odgryźć [IMG]http://images40.fotosik.pl/226/edf0316efdff64c9med.jpg[/IMG]
  20. A ja wrzucę off może ktoś pomoze [url]http://www.dogomania.pl/threads/174353-Albo-dt-albo-zginie-pod-koA-ami-samochodu?p=13565786#post13565786[/url]
  21. [quote name='joanna83']Jejku następny wyrzucony piesek :( Marlenka Ty nie powinnas chyba z domu wychodzic a moze maluch sie komus zgubił?[/QUOTE] Od 6 rano już podobno siedział pod moimi drzwiami :) kurcze co ja z nim mam zrobic ??? Zostawić na ulicy ??? Nic innego mi do głowy nie przychodzi .
  22. [quote name='halbina']no koszmar po prostu... biedny psiak...[/QUOTE] Maleńki potrzebuje Dt ( wiem ze to byłby cud , ale Boze narodzenie za miesiac to moze cud się zdarzy )
  23. 0-503-121-021 jasne że pójdę . Tylko mi daj wątek tej psiny . A przy okazji nie wiesz czy jest jakaś fundacja onków koło warki chca zastrzelić pięknego onka długowłosego i nie mam pojęcia co zrobic . Nie da się go złapać . A skrzynka nie jest zapchana tylko dogo tak działa
  24. przepraszam za offale ten pies umrze jeśli się Dt na cito nie znajdzie http://www.dogomania.pl/threads/174353-Albo-dt-albo-zginie-pod-koA-ami-samochodu?p=13565560#post13565560
×
×
  • Create New...