Jump to content
Dogomania

ewa36

Members
  • Posts

    5201
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ewa36

  1. Carmen co u Ciebie malutka ? Cioteczki kochane są wakacje i upały ale pamiętajcie o niuni ! Carmen zbiera w dalszym ciągu zbiera na hotelik - bardzo prosimy !
  2. Dzień dobry Daszko :lol: Cioteczki kochane, niunia się przypomina ;) Zbiera grosiki na hotelik - bardzo prosimy !
  3. No ale Malwinka w towarzystwie Gaszzy wcale nie ma smutnych oczek :loveu:
  4. Carmen już niedługo będziesz miała fajną koleżankę :)
  5. Cieszymy się wraz z Rodzinką :loveu: Daszeńko wszystko będzie dobrze :cool3:
  6. No śłodkie zdjęcia :loveu: Suuuper :loveu:
  7. Toyoto .... Ci, których kochamy, nigdy daleko nie odchodzą .... Pieczęć na sercu otwiera bramy do wieczności ..... One z Raju nigdy nie wyszły .... My żyjmy tak, aby do nich dotrzeć ..... Nie poddawaj się rozpaczy kochana, zobaczysz - masz jeszcze dużo miejsca w sercu :)
  8. Tak, one wszystkie są Aniołkami, za życia i po śmierci :lol: Śpieszmy się je naśladować ......
  9. [quote name='ketunia']Wizyta przedadopcyjna w poniedziałek. Wizytę zgodziła się przeprowadzić Florentynka :) Dziękuję :)[/QUOTE] Oj i super :multi: Malwinko znajdź swój domek dziewczynko ! Bardzo dobre wieści :loveu:
  10. To może jakiś bidus znalazł dom ...... miejmy nadzieję.
  11. Pamiętamy o dziewczynkach :loveu: Jak Daszka znosi upały ?
  12. Jaka szkoda że Pani nie chce wilczura ...... Malwa mogłaby spełnić te kryteria :razz:
  13. Julio wielkie dzięki :) :)
  14. to będzie razem z Carmen :loveu: Będzie mieć koleżankę :lol:
  15. Pamiętamy, pamiętamy :) i psineczkę odwiedzamy :)
  16. Coś Wam powiem - dokąd idą psy, gdy odchodzą ? One z Raju nigdy nie wychodzą :cool3: I wędrują za nami po Niebie, przybiegając do Pańci w potrzebie :lol:
  17. Zgadam się - Saszka jest kochanym psiaczkiem :) I ma Kikou :loveu:
  18. [quote name='BoUnTy']Dzieki uprzejmości megii Dorcia ma full wypas allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1110603867[/url] Dziękuje Ci kochana ;*[/QUOTE] OOoooo super :) Dołączam do podziekować za allegro dla dziewczynki :)
  19. Daszeńko kochana :loveu: Pamiętamy o tobie :cool3:
  20. Daszeńko dobranoc ..... Wszystko będzie dobrze :razz:
  21. Daszeńko kochana psineńko myślimy o tobie .......
  22. 100 dla Saszki wyszła dziś pocztą razem z kartonem z fantami na bazarek do Cioci Beli :lol: Do piątku wszystko powinno być
  23. Już doczytałam - Daśka, bardzo, bardzo się cieszę że biedactwo u Ciebie jest .....:) Wszystkiego najlepszego !
×
×
  • Create New...