Jump to content
Dogomania

ewa36

Members
  • Posts

    5201
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ewa36

  1. Jestem i ja. Nie wiem co powiedzieć
  2. Ja także odwiedzam uszatą. Tylko to imię mi do ślicznoty nie pasuje :cool3:
  3. To siper, będzie miał bannerek. A lek, którego nazwy nie mogłam sobie przypomnieć, to Carsivan właśnie. Cidowny lek dla starych psów. Ale nie wiem, czy to jemu wustarczy, bo Vetmedin to co innego.
  4. Aniu, podaj mi na pw dane z kontem, dopłacę cosik we wrześniu.
  5. [quote name='mala_czarna']Bela, święte słowa!! Psa należało również obfocić z każdej strony, dokładnie co do milimetra.[/QUOTE] Tak jest. Wg mnie żadnemu psu nie działa się krzywda
  6. Siper, że mała ma tyle ogłoszeń ! Coś z tego wyniknie. Ania rzeczywiście robi niepowtarzalne zdjęcia
  7. Bardzo kochany jest ten staruszek kłapouszek
  8. To ten kochany piękny Don chory na serduszko. Receptę na ludzki lek nasercowy ja załatwię od ręki u siostry i w razie potrzeby wykupię. Ustalcie jak i co i dajcie znać.
  9. Przepiękna sunia, bardzo się cieszę że jest z nią lepiej i że jest ruch w tamacie domku.
  10. Gdzie pojedzie starowinka Retro i w jakie warunki ?
  11. A mnie prześladuje myśl, że długa podróz nie przysłuży się takiemu staruszkowi jak Retro.
  12. Wspaniały dom ! Urzekające zdkęcia szczęśliwego psa
  13. Domek znajdzie się na pewno śliczna jest ! Foczkomisiek :loveu: Zdjęcia piękne ! Dzięki Aniu :)
  14. Śliczna sunia ! Miała wiele szczęścia. Takim hitlerjugend ja nogi z dupy wyrywam. Nie ma, że to dzieci. Bo następnym tazem te "dzieci" zabiorą się za człowieka.
  15. Szukamy domku dla Lany wszystko jesr ok Marysiu :) Kazdy trop trzeba sprawdzić bo to jest szansa na dom
  16. [quote name='Ada-jeje']To jest za daleko, dalam juz DT, namiary na nasza Marte za Krk, tam gdzie byl Cezar. Oprocz tego dowiedzialam sie tez o kims kto chce psa ale jeszcze nie potwierdzone.[/QUOTE] Matko Ada super ! To znaczy że psiak pójdzie do wskazanego przze Ciebie DT ? Posikam się z radości :)
  17. Marko ale byłoby super gdyby ten kochany starowina trafił do Czrodziejki
  18. [quote name='Marysia O.']Dobrze Ewo:) w takim razie czekam na dane do przelewu i informację ile mam przelać.[/QUOTE] Super Dzięki Kochana :) Na tazie tylko za wściekliznę
  19. W środę będzie znany koszt szczepienia na wsciekliznę - tak, jak napisała Ciocia Bela. Po pewnym odstępie czasu Lana zostanie zaszczepiona na wirusówki. Tak będzie najlepiej, nie znamy jej przeszłości i nie wiemym czy była regularnie szczepiona, więc lepiej nie łączyć wisrusówek z wścieklizną. Marysiu, w środę skontaktuję się z hotelikiem, ustalę cenę pierwszej tury szczepień i podam Ci dane do wpłaty do Pani Małgosi z hoteliku ok ? Moze tak być ? A później uregulujemy za szczepienie za wirusówki, bezpośrednio do Hoteliku do Pani Małgosi.
  20. Werka, psino kochana. Czy WErka po badaniach wróci do Pani Sylwi ?
  21. [quote name='Marysia O.']Moja rodzina zdecydowała się pokryć koszty szczepień i odrobaczenie Lany;) Tylko nie wiem czy kasę przelać na konto [B]asl[/B], czy bezpośrednio do hotelu. Jeśli do hotelu to poproszę na pw numer konta:) I informacje ile dokładnie mamy przelać:)[/QUOTE] Marysiu super ! Zadzwonię po południu do hateliku, dopytam i dam znać :)
  22. Ale przecież Lana nie jest stara ! :) A z dziećmi dogaduje się super ! Anka Szklanka w czasie robienia zdjęć była ze swoimi pociechami, Lana jest do dzieci przyjazna i bardzo ok :)
×
×
  • Create New...