-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
Ona jest mądralińska :lol: dawaj Poker fotki :p
-
Się Tusia wszędzie potrafi szybko zaadoptować :) [QUOTE]Samochodem jechała bardzo grzecznie,zachowywała się tak, jak by jeździła wcześniej. [/QUOTE] A bo i jeździła , ze mną i chłopakiem :p to się nauczyła.
-
Doddy zabij mnie , spal i powieś! zapomniałam na śmierć, jutro sie poprawię :)
-
Pierwsze dni, troszkę się bałam ....(nie przestraszcie się tych ścian, ale byliśmyw trakcie zrywania tapet :p) [IMG]http://images48.fotosik.pl/196/0f5b90e5d0c1dcfbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/195/1c74d2d8a871796amed.jpg[/IMG] I po jakimś czasie :loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/195/4ab82d2eff2885camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/1f4a6a2544b1b078med.jpg[/IMG]
-
Oj ani w pt(chyba , że rano) i cały weekend mnie nie ma. Mam nadzieję , że ten transport wypali, jak nie to mogę ewentualnie w przyszłym tygodniu ja do Trzebnicy podrzucić.
-
hej Lato , ale cycki pokazuje :loveu: to może i ja wkleję mojego schroniskowca, chociaż nie miała żadnych przejść jak większość psów tutaj. Ale aż rok siedziała w schronie.
-
Na kiedy ma być ten transport do Trzebnicy dla Fiby?
-
No moja suka to się przyznaję, że nie chodzi jak w zegareczku ;)
-
[quote name='olekg89']Będziemy mieć ogrodzony teren więc sama będzie mogła być luzem i dozować sobie kontakty z psami.[/QUOTE] To świetnie z tym terenem ogrodzonym , bo myślałam , ze po ośrodku będziemy chodzić wszyscy zasmyczeni :p Noż nie mogę się doczekać!
-
[QUOTE] Cytat: Napisał yuki Karjo2 nie chodzi o kompletne ignorowanie psa ,tylko o uspokojenie, wyciszenie, Pies jest spokojny dostaje nagrodę i tyle. Nie chodzi o zerwanie kontaktu, przestaje skakać i jest witanie. A jak zaczynasz sie witac, to wraca skakanie ? [/QUOTE] No właśnie nie :p Zdarza jej się skoczyć na jednego z moich znajomych, ale on ją tak nakręca, mimo mojego mówienia by przestał, nie jest w stanie się opanować. To jedyny wyjątek :) Ogólnie nie skacze na powitanie i mam święty spokój.
-
[QUOTE] Yuki-no pewnie nagoo :loveu::evil_lol:[/QUOTE] Ha, to się okaże :diabloti:
-
Karjo2 jak ją wzięłam na początku i zobaczyłam to kłapanie , to nie powiem , że się nie zestresowałam. Po prostu nigdy się z tym nie spotakałam . Teraz gdy już się poznałyśmy , wiem , że nic innym psom z jej strony nie grozi. Nawet lubię jak jest dziewczynka w "akcji", taki dzikus z niej wychodzi. Skacze, wierzga, bardzo nisko na łapach zdarza jej się chodzić, przemyka, no szał po prostu :evil_lol:
-
Mi to kiedyś powiedział tato , jeszcze jak byłam mała. Szukam czy jest to gdzieś potwierdzone naukowo, czy są tylko nasze domysły, w które na marginesie wierzę :) Laima przyznam się szczerze, że sama wącham uszy mojej suce, tak w ramach odwzajemnienia miłośći :loveu:(też żebysprawdzić czy nic tam się zlłego nie dzieje.)
-
A ja gdzieś też słyszałam , że psy wąchają się po uszach i ludzi też, gdy chcą okazać sympatię. Moja suka notorycznie wącha moje uszy, a myję je codziennie, więc raczej żadnych wydzielin tam nie mam :p Często robi to by mnie powitać, ale także zupełnie bez powodu podchodzi np. do łóżka i mi nos wściubia do ucha, merdając przy tym wesoło ogonem :) Wachają Wasze uszy Wasze psy?
-
Ciekawy temat. Ja też mam pytanie. Mam sukę wziętą ze schronu. Nie wiem jaka była jejprzeszłość, ale jest dobrze zsocjalizowana z psami. Wszystkie CS dobrze odczytuje, sama też je wysyła. Natomiast dziwi mnie jedno: wyczytałam gdzieś , że kłapnięcie zębami to ostrzeżenie dla innego psa czy człowieka,wysłane przez psa w celu ostrzeżenia innego psa przed potencjalnym atakiem. No i tu mam zagwozdkę , bo moja sucz jak się rozbuja w zabawie z innymi psem to często obskakuje go i własnie kłapie zębami. Jest to ewidentnie nieagresywne, bo jeszcze żaden pies się tego nie wystraszył ani nie przerwał zabawy. Czy Wasze psy też tak robią? To kłapanie też jej się zdarza , gdy faktycznie czuje się zagrożona. No ale to jest raczej normalne :p
-
[quote name='Kika9004']Nie jadę :( boję się jak mój piesiur zareaguje na podróż, nowe psy, spanie z innymi psami w pokoju, nowe miejsce itd. :( Miłej zabawy życzę ![/quote] Podejdź do tego z innej strony , że pies będzie miał okazję się posocjalizować z innymi. Podróż to pikuś, tyle ludzi jeździ z psami w takie miejsca, że hohoh:p i nic się nie dzieje. A będziemy się zbiorowo kąpać w morzuuuuuuuu????:eviltong:
-
Mnie się wydaje , że coś w tym jest. Moja psica gdy np. płaczę, jestem podenerwowana, przychodzi do mnie tuli się , kładzie głowę na moich kolanach. Czasem jednak gdy kłócimy się chociażby z chłopakiem to woli pójść "do siebie" niż brać w tym udział I wiem , że to dla niej stres. Nie spotkałam się jednak z czymś takim , że pies przejmuje stres od właściciela i ma ostrą biegunkę. Nie mogę Wam nic innego doradzić jak tylko to, byście sami przestali się stresować tak mocno w obecności psiaka, skoro tak to na niego działa. Trochę trudno, ale to tak jak z małym dzieckiem . Poczekaj jeszcze na opinie mądrzeejszych tu ode mnie.
-
Zajrzyj, poczytaj , może się zdecydujesz. Osobiście Barf polecam, tzn. moja kundlica poleca :p [URL]http://http://www.barf.pl/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-6908/[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f503/"]BARF - Dogomania Forum[/URL]
-
Bugi nieduzy przyjecielski pojechal do Niemiec
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Dojczlandy :evil_lol: nie doczytałam , ale cichosza i tak była :eviltong: Myli mi się już swoją drogą kto jedzie a kto nie . -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
yuki replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurde przecież ja mu 5 września zrobiłam troszkę ogłoszeń , więc coś tam ma i nie jest taki goły, chyba , że ktoś zna jeszcze jakieś strony to niech mu dorobi :cool3: -
Bugi nieduzy przyjecielski pojechal do Niemiec
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Cichosza u Bugiego............. -
rctr---> Ty jesteś jakąś górską encyklopedią :p dzięki za info. Wybierzemy się też na czeską stronę na smażony serek .
-
Dorzucę :) : [I]"Pies jest cnotą, która nie mogła zostać człowiekiem."[/I] - [B]Victor Marie Hugo[/B] [FONT=Verdana][SIZE=2]"[I]Mój piesek - serduszko u moich stóp[/I]" - [B]Edith Wharton[/B] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]"[I]Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie[/I]" - [B]Franz Kafka[/B] [/SIZE][/FONT] "[I]Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią[/I]" - [B]Anonim[/B] "[I]Jeśli najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to ten pies ma niejaki problem..[/I]." - [B]Edward Abbey[/B] "[I]Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka[/I]" - [B]Samuel Butler[/B] "[I]Jeśli pies spojrzy na ciebie i nie chce podejść, powinieneś dokładnie przyjrzeć się swojemu sumieniu[/I]" - [B]Woodrow Wilson[/B] "[I]Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty[/I]" -[B] Louis Sabin [/B] [FONT=Verdana][SIZE=2]"[I]Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie[/I]" - [B]Anonim[/B] [/SIZE][/FONT] "[I]Przeciętny pies jest przyjemniejszym człowiekiem od przeciętnego człowieka[/I]" - [B]Andrew A. Rooney [/B] "[I]Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego[/I]" - [B]Josh Billings[/B] "[I]Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w twoich słowach jak twój pies[/I]" - [B]Christopher Morley[/B] [I]"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" [/I]-[B] Edward Abbey[/B]
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Super :) A tego aktora to kocham już od dzieciństwa :loveu: -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Kurcze potrafi to ktoś powiększyć i wkleić , bo mi coś to nie idzie;/ Znalazłąm jeszcze takie większe w necie [IMG]http://photos.upi.com/topics-Actor-William-Conrad-in-1974/ef7659cfa96715251fe51dabba52fac4/W.jpg[/IMG]