-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
Ja się tu zgodzę z przedmówczyniami , nie ma się co obrażać . Niestety decydując się przygarnięcie psa, trzeba liczyć się z wieloma rzeczami i nie ważne czy pies waży 5 czy 45 kg.... można trafić na takiego agresora liliputka ze hoho. Magda jeszcze raz ponawiam pytanie. Co dokładnie się zdarzyło, bo napisałaś tylko , ze się bawiły i Mona nagle się rzuciła i "przycisnęła" Twojego psa. Co to znaczy nagle, bo nagle to psy nie atakują bez powodu, dadzą najpierw jakiś sygnał, bo normalne przy socjalnych psach , jakim wydaje się być Mona, musiał być jakiś powód, drugie pytanie, w którym momencie zaczęła ją tak drapać? Jak ją przyciskała?bo Piszesz , że ma podrapany brzuch i łapę. Przepraszam za dopytywactwo, ale po prostu dziwnie się to czyta, że nagle bez powodu pies się rzuca przyciska , a potem są rany.... tylko się nie obrażaj , ja nie pytam złośliwe, tylko po to żeby mieć jasność sytuacji. Bo gdyby przyjąć Twój opis to wynika z niego , że Mona jest co najmniej niepoczytalna.
-
Ja się tu na wątku dowiedziałam , ze podroby wieprzowe mogą być niebezpiecznie i od tej pory ze świnki to tylko kości. Na szczęście u na są podroby wołowe, nawet ozorki cielęce ostatnio wyhaczyłam. No i jeszcze podroby z kurczaka , kaczuch , indyka chociaż jej tam wszystko jedno :)
-
Szkieletor Rufus doczekał się domku stałego :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
No i proszę jaki chłopak usłuchany :cool3: -
Szkieletor Rufus doczekał się domku stałego :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Wow, ale przemiana :) służy mu pobyt u Was. A taki był jak to ktoś określił "neurotyczny", a teraz proszę, jest spokojny :) -
Dziękuję za zaproszenie na wątek , zapisuję sobie:) Kuba z rana do góry, Pomoge jak coś w ogłoszeniach jak tylko będzie gotowy do wydania.
-
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
hahahah !!! tuli, tuli i to aż za dużo, na plecy się wywala, w ogóle cudakuje, cyrkowiec z niego :) właśnie wróciliśmy z ostatniego spaceru z psami , chodzi sobie taki dumny z tą swoją huzarią zamiast ogona, z tym jednym uchem oklapniętym . Przekomiczny gościu ! A teraz leży w kąciku i gapi się przez okno :P -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Piękna , a ten uśmiech .... bezcenny :) Dzięki Pani , Pani Ewo ! -
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Nie mam aparatu :( ale moze wpadnie do mnie na dniach koleżanka to i zdjęcia porobi :) wtedy wkleję, obiecuję. Na razie oba sobie leżą w totalnej zgodzie . -
Ha ha ha, a my też tak pojedyńczo, 1 jabłko, 1 marchewa, pietruszka, kawałek selera, małą paprykę , małego ogórka itd . Patrzą jak na idiotkę :D
-
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Jakoś tak mało tej euforii :) no nic , ważne , że tyłek grzeje. A tak sobie popisze. Grzeczny skubany jest na razie, pięknie się potrafi skupić na człowieku, ma full energii, ale da się go komendą uspokoić. Zobaczymy jak się będzie zachowywał jak sam zostanie z moją sunią. Na próbę na razie oczywiście, byle pyska nie darł i będzie dobrze. Leży teraz obok mnie i coś tam mówi do mnie, ja do niego też, rozumiemy się, bo to niegłupi chłopaczek . -
uroczy 16-letni Bąbelek skazany na dożywocie ! ZA TM [*]
yuki replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ulaaa Tyś szybka jak strzała :evil_lol::evil_lol: Bąbelek do góry !!!! -
Samogłowie pozdrów wszystkich od całej dogomani!!!!!
-
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
I jeszcze tylko dodam , że Majk nie kaszle, nie charczy, nawet nie oddycha szybciej, a byłam pewna że będzie tak mial po nagłej zmianie temperatury. Tak miała moja Migunia. Majk już chyba wie , że na głowy nam nie wejdzie. Rozumie co to znaczy idź na posłanie i zostań, cały przy tym lata, ale jest posłuszny . Zuch chłopak, do kuchni już nawet nie próbuje zaglądać :cool3: mimo , że gotują się tam dla niego skrzydełka z makaronem i marchewą. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
yuki replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Już dziś napisałam , ze kciukasy trzymam , ale teraz trzymamy je w większym gronie :):):) Agnieszko może to właśnie ten trop. Całym serduchem jesteśmy z Wami ! -
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Dobra , mam sierściucha . W samochodzie ogólnie git tylko trochę miauczał. Majk był bankowo rozpuszczany i najprawdopodobniej pozwalano mu na wszystko, ale da się go doprowadzić do porządku :) skacze na ludzi z radości, chce być głaskany. Na początku miał w domu ADHD(normalne :))ale chyba już się uspokoił po drugim spacerze, bo obecnie leży przy kanapie, na której położyła się moja suka (ostentacyjne plecami odwrócona"daj ty mnie spokój"). Z Migą jest ok, wcześniej nawet się rozbawiły w domu. Na spacerze Majk: -ładnie chodzi na smyczy, czasem tylko pociągnie, a że lekki jest to ja nic nie czuję. W każdym razie jestem w szoku bo mam takiej samej długości ręce po spacerze z nimi, zero problemu. -był na automatyku i pieknie reaguje na przywołanie, przybiega w zasadzie natychmiast. -już nauczył się siadać , do pary z moją suką, oczywiście za smakołyka Ogółem : dobrze zniósł schronisko, to żywe sreberko z dużym potencjałem, tylko zbytnio wydaje mu się , że jest pępkiem świata, ale szybko kuma nowe zasady. Teraz zasnął i odsypia schronisko. Jest dużo bielszy po praniu. A i ani razu nie wskoczył na kanapę ;) -
Madziarsi a jak na rybki ? też kręci nosem ?