-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
Owczarek Niemiecki- sunia IDEALNA! Pokazuje różki, ale MA DOM!
yuki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Charakterna w takim sensie , ze do swoich koleżanek z boksu(taka ustawiaczka) coś tam gadała :), kontakt miała, ale wiadomo , ze na wariacie po wyciągnieciu z boksu. Na spacerze mniej gadała do innych psów. Aha nie jest już w 20 boksie na A tylko w 8 . -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Historia Iżiego : został znaleziony przywiązany do drzewa... Ma problemy z okiem ponieważ ktoś czymś tępym uderzył go w głowę..Ludzie którzy go znaleźli robią mu ogłoszenia. Tatuaż jest niewidoczny. Ładnie się pilnuje, bo Pan Krzysztof puścił go luzem i fikał sobie po śniegu . Zdjęcia mu porobiłam wkleję później . -
Śliczny łaciatek- mix basseta, jamnika, beagla? BIGOSIK cierpi...!!!
yuki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny to ja z tego co widzę to jest wątek Bigosa, Drops siedzi w innym boksie, faktycznie są do siebie podobne. Dropsik będzie zgłoszony przez Iwe do Niemiec. Nie udało mi się go wyciągnąć do zdjęć, bo nie było Pana Wiktora, albo był tylko gdzieś się zaszył. -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Niedobrze no, tak trochę potrułam o tych wynikach , to może zrobią jakoś na czasie, będę w czwartej w schronie to jeszcze pomęczę . -
Owczarek Niemiecki- sunia IDEALNA! Pokazuje różki, ale MA DOM!
yuki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś z panienką na spacerze, żem głupia zdjęć nie zrobiła.... bez komentarza, sunia miła. Sprawdzałam na koty, jeden się napatoczył, nie było szału, ale też i w sumie z odległości paru metrów. No w każdym razie nie ciągnęła do niego i średnio była nim zainteresowana. Sunia jest dość charakterna :) Fajna z niej dziewucha:) -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Pytałam dziś o Misia. Badanie krwii wciąż nie zrobione, siedzi i szczeka, aż ochrypł..:( -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Łooo już czyszcze :) -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Jestem ..... -
Do góry chłopaku !!!
-
złamane serduszko Koruni..... teraz nazywa sie Shila i MA CUDOWNY DOM!!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Jezu bidna malutka:( mam nadzieję , że to nic poważnego ... chyba jednak ten kaganiec będzie najlepszym rozwiązaniem ... -
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Oj ma gorące ma :evil_lol: Pani do mnie wczoraj wieczorem dzwoniła mówiąc , ze Majkuś biega i poznaje cały dom, że wszystko dobrze i zamierzają go kąpać :) -
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Poker a Ty mi tu nie podjudzaj , bo mój TZ po tym wszystkim musi dojść do siebie :evil_lol: heheh, on nie jest taki jak my :p -
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
No ekspresowo poszedł, a mi już smutno :( walczę z łzami. Ja już bym tam najchętniej za nimi pojechała i sprawdziła czy wszystko ok :D A Migunia patrzy tak dookoła "gdzie jest Majk???" :) Pojadę do nich na za dwa tygodnie na poadopcyjną, już mi chłopak obiecał , ze mnie zawiezie :) A tak się stresowałam , że warknie na tą dziewczynkę czy coś a tu nic !!! -
Kurcze czyściłam ostatnio :) już sobie wiadomości usuwam . Ja już link podesłałam na wątek kudłaczy ;)
-
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Majk pojechał do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! państwo przyjechali z 5 letnią dziewczynką, Majki się cieszył, nastawiał tyłek do drapanka, wskakiwał, generalnie zaciesz ogromnyyyyy, moja Miga też bardzo się cieszyła:P porozmawialiśmy, Państwo bardzo mili, a Majk od razu im się spodobał :) Będę się jeszcze widziała z Panią w pt na kastarcji i oczywiście na wizycie poadopcyjnej . Strasznie to przeżyłam , bo Majki mi zapadł w serce... Dziewczynka bardzo kontaktowa, głaskała Majkiego, a ja bacznie obserwowałam jak on zareaguje i wszystko było w porządku!!! zero stresu! poprosiłam oczywiście o zdjęcia i podeślę Pani link, żeby się tu może zalogowała:) ma mi przesłać zdjęcia, jak będę je mieć to wkleję :) Aaa Pani dobrze z oczu patrzyło ;) Nie wiem jak ten facet mógł Majkasa oddać ..... taki fajny psio z niego :D -
Uuu to poczekamy, tzn będziemy chodzić normalnie na spacery :)
-
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Boże jaki nieogar :D:D:D jedna z drugą :P -
oddany "bo się nie tulił"... piesek przylepa prawie jak Shitzu MA DOMEK!!
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj są walentynki ????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ja chyba w innym świecie żyję... -
Się uśmiałam przez tel :D:D:D od wczoraj nie załatwiła się ani razu w domu, oprócz tej jednej koopki z wczoraj . Ma swoje momenty , ze siedzi ciągle za kanapą , ale ma tez i takie , że rano np. wpakowała się Madzi i jej narzeczonemu do łóżka na mizianko, drapanko :loveu: Potem wlazła pod kołdrę i i tam sobie spała smacznie przez jakiś czas. Madzia mówi , ze ona panicznie boi się wychodzić na dwór, dosłowne tylko si i ku i spiernicza od razu do domu, potrzebuje malutka czasu. Ważne , ze się w domu otwiera na ludziów. Madzia zachwycona :)