Justica, Shilka mogła zwyniotować i mieć biegunkę, bo po poerwsze za dużo a po drugie coś nowego i "prawdziwego" . Niektórzy jak zaczynają barfować to tak właśnie mają na początku , ale w większości przypadków się to normalizuje :) więc moze nietyle , ze jej nie służy , a tyle że coś nowego i tak organizm zareagował. Fajnei , ze się jeszcze bardziej miziasta zrobiła :P MIga się miziowa zrobiła tak naprawde to dopiero teraz , a to już parwie rok czasu jak ja wzięliśmy ! Się nam pieski otwierają :loveu: