Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Kurcze trzymam kciukasy wszystkie !!!!!!!
  2. yuki

    Metamorfozy

    Miał Milan jakiś wątek ? Ale pięknie razem wyglądają :D tak kolorystycznie mi się podoba , pychol śliczny :)
  3. Dziewczyny super dzięki za ogłoszenia :D:D:D
  4. Justica, Shilka mogła zwyniotować i mieć biegunkę, bo po poerwsze za dużo a po drugie coś nowego i "prawdziwego" . Niektórzy jak zaczynają barfować to tak właśnie mają na początku , ale w większości przypadków się to normalizuje :) więc moze nietyle , ze jej nie służy , a tyle że coś nowego i tak organizm zareagował. Fajnei , ze się jeszcze bardziej miziasta zrobiła :P MIga się miziowa zrobiła tak naprawde to dopiero teraz , a to już parwie rok czasu jak ja wzięliśmy ! Się nam pieski otwierają :loveu:
  5. yuki

    Metamorfozy

    Maada jest różnica!!! i to ogromna :) te stojące uszka, ta mordka zacieszona i ogonek w górze :D :D :D
  6. Monia mi dziś pisała, że Bober ma dużo wejść na allegro, ale na tym się niestety kończy póki co...
  7. Dziewczyny bardzo przepraszam za opóźneinie we wpłacie na Rediego :oops: pieniądze mi nie przyszły w zeszłym tygodniu, wpłacę mam nadzieję na dniach, od razu za dwa miesiące , żeby nie było. To REdi jedzie już w piątek??
  8. A no oślepli chyba od tego śniegu, taki pies kurcze i nikt nie pisze i nie dzwoni. ale poczekajmy , ja myśle ze jeszcze się to odmieni :)
  9. I ja jestem u chłopaka:) z ogłoszeń niestety niekt się nie odezwał....
  10. Dobra, bo nie daje mi spokoju skąd on się tam wziął, na razie najważniejsze oczywiście dobro tych dobrocińskich psiaków, jak będę może mieć coś w końcu na koncie to wyskrobię i prześlę.
  11. Czy ktoś kontaktował się z tym państwem od Pawełka, czy ktoś pytał dlaczego nie jest u nich? Tego nie można tak zostawić bez wyjaśnienia. Mogą być różne możliwości , może go szukają, a może niestety przestali się nim interesować co gorsza.... trzeba to sprawdzić.
  12. Dziewczyny a Pawełka nie adoptował ktoś z ogłoszeń , bo ja mu robiłam w zeszłym roku i mnie się wydawało , ze on z ogłoszeń trafił do DS. Pawełek miał nawet wątek z tego co pamiętam(albo myle z podobnym rotkopodobnym....). Kurcze nawet jeśli nie z ogłoszeń to chyba w w schronie jest adres tego kto adoptował, może trzeba zadzwonic do tych ludzi.
  13. yuki

    Barf

    Na miód się na pewno skusi. można śmiało dodać :) daj znać jak poszło :) ja to bym nawet spróbowała z samym miodem i jajkiem , bez podrobów.
  14. Monika :loveu::loveu::loveu:
  15. No właśnie ja też nie potrafię;/ trza się w końcu nauczyć :) Monia masz ode mnie buziaki i uściski !!!!
  16. Ja jestem w stu procentach za !!!!!
  17. yuki

    Barf

    Amigo a zmiksuj wątróbkę z warzywami, Czy już tak robiliście? albo z innym podrobem .
  18. yuki

    BARF in (e)motion

    Hahaha, moja za wątrobę wołową chyba by na rzęsach stanęła :)
  19. Lekko wystrachana , bo ją/jego Bober przycisnął :) Dziewuchy , która mu allegro trzaśnie , ja za to allegro mogę zapłacić :)
  20. Ja uważam , że przyda się taka baza linków wszystkich . Zawsze można wklejać je też tutaj na bieżąco w pierwszy post(uśmiecham się do Charliego:)), i podkleić ten wątek. Można by tytuł zmienić i już .
  21. yuki

    BARF in (e)motion

    ooo bo na drugim zdjęciu to mi pod płucka podchodziło, mniam mniam :D
  22. yuki

    BARF in (e)motion

    Płucka czy coś inszego ...? :evil_lol:
×
×
  • Create New...