Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Amensalizm witaj na wątku :)!!! dziękujemy za ogłoszenia :D nie wiem cy ktoś robił im allegro...
  2. Jak ryjka zaciesza :) Agnieszka cieszę się, że uśmiech zagościł na Waszych twarzach. Co prawda ich nie widzę, ale dam sobie głowę uciąć , że tak właśnie jest :)
  3. Zdążymy zdążymy i mu nie odpuścimy, Bosman zasłużył na wiele pięknych rzeczy w życiu :)
  4. yuki

    Barf

    Bonsai Birma ma niezły spust, ale w sumie sie nie dziwię jak ma dziewczyna takie treningi :):):) Co do tych dorszy , ja daję w całośći i nic się złego małej nie dzieje, tak samo robię z łososiem. Tzn. kupuję akurat dzwonki z łososia, bo wyczaiłąm tanie w Biedronce, no ale nie wyciągam z nich niczego :)
  5. Oj będą mieć z niego pociechę :D:D:D:D Pies cyrkowiec, jak on skakał dziewczyny z tą piłką w górę, to jakbym się ze szczeniakiem bawiła!!! Piłeczkę nosem podaje, turla po ziemi , rozumie " przynieś piłkę " :D zuch chłopak, tyle siedział w schronie , a tyle ma pozytywnej energii...
  6. Zostajeeeee, facet z TOZ-u jest ze statku , wyraźnie jest na końcu powiedziane :)
  7. Dokładam dychę miesięcznie :) stałych .
  8. No to sa normalne spacery, moja też tak wychodzi 4-5 razy dziennie, w tym jeden długi. A co do tej Pani to nie chodzi o to, że pies ma prosić... dla mnie to dziwne, umarłabym z nudów, gdybym wychodziła tak mało....szkoda mi tej suczki. Dodam , ze moja tez nie prosi, ale jak jest na dworze to jest najszczęślwisza na świecie. I za każdym razem siusia ;)
  9. Matko, sunia taka fajna, ładna, młoda i nic ....:( ludzie to jacyś niewidomi czy co...
  10. O Balticu wiedzą już wszyscy :D i dobrze Własnie dosłuchałam , nie wiem czy ktoś to już napisał, ale jego nowym opiekunem jest inspektor TOZ-u http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7508036,Polski_pies_jest_slawny_na_calym_swiecie.html
  11. Co tak tu cichutko u dziewczynek... Temido był chociaż jeden malutki telefon czy cisza....
  12. yuki

    Barf

    Ja na początek dałam zwykłego śledziora i było dobrze, one nie mają jakiś twardych specjalnie ości.
  13. Demi mi tam nic na razie popłakiwać nie będzie :D
  14. Teraz to już chyba ok, co dziewczyny ??? dla mnie Szarik wygrywa te zawody :evil_lol:
  15. IIIIIIIIIIIIIIIIIIi ja mam jakiś popieprzony za przeproszeniem komputer w pracy :) zaraz poprawie mam nadzieje.
  16. SZARIK [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/311d3c10f7533aac.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/249/311d3c10f7533aac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/35310b785271bde8.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/249/35310b785271bde8.jpg[/IMG][/URL] Wygląda jak zaspana sowa , taki kurczaczek :loveu:
  17. A no ni ma za co w sumie :) tylko tego ostatniego coś nie mogę bąbla wkleić.... Milu i Kajtek : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a6b4060c22d94b3.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/254/2a6b4060c22d94b3.jpg[/IMG][/URL]
  18. PUSIEK: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f6519cb8d25e1db7.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/254/f6519cb8d25e1db7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f51d06530d3985f7.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/108/f51d06530d3985f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b5f933ac350d9da.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/249/0b5f933ac350d9da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bc6411d298bd42c4.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/254/bc6411d298bd42c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f51d06530d3985f7.html"][/URL]
  19. CIAPEK!!! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19070b900699afdb.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/253/19070b900699afdb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/138d1ffc43d00d08.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/249/138d1ffc43d00d08.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8954f60b747a46ec.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/249/8954f60b747a46ec.jpg[/IMG][/URL] KAJTEK [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/262461a08309c4d6.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/253/262461a08309c4d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2c8aff11a5e3e52.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/253/f2c8aff11a5e3e52.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
  20. Hahahah , ale pomysł, popieram !!!!!!!!!!!!!!!
  21. Suczki załatwiają sie rzadziej (moja w ciągu godzinnego spaceru , siusia ze dwa razy) , chociaż nie jest to regułą. Niech mąż może przekaże tej pani , żeby zaczęli normalnie wyprowadzac psa, i to rocznego , bo to skandal po prostu żeby z psem dwa razy dziennie wychodzić. No chyba, ze oba spacery są parugodzinne, ale w to nie wierzę (skoro pani pracuje). Suka nie suka, spacer normalny powinien być zawsze....
  22. Werbena , analogicznie. Wyjdź z mieszkania, usiądź na klatce schodowej. Jak pies zamilknie choćby na chwilę wpdasz , nagradzasz, chwalisz i do skutku, w końcu załapie. Małymi kroczkami, niech wie , że darcie paszczy nie popłaca, natomiast siedzenie w ciszy kończy się czymś przyjemnym , smakołykiem , pochwałą lub zabawą.
  23. Dariana nie ma się czego bać , jest specjalny kalkulator do tego :) a potem to już sama wyczuwasz czego brakuje a czego jest za dużo. My na Barfie już od jakiegoś czasu jesteśmy i sucz to okaz zdrowia, więc gorąco zachęcam !
  24. Ehh to tylko ja nie jestem kumata :D próbuję i nie mogę wkleić, tzn. wklejam banerek, ale tak jakby niedziała ;/
×
×
  • Create New...