Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Raczej luz, nie widziałam tak zatrzęsienia psów. A to ten wątek Matrix mikropiesków ?
  2. Nie wiem Neris, aż mnie skręca jak pomyślę , że może skończyć życie w schronie :( nie wiem ..... porobimy jej masę ogłoszeń może ktos się nad tą staruszką zlituje....
  3. Senkju wery macz :D:D:D
  4. yuki

    pudle szukaja domu

    Dziewczyny u nas we Wrocławskim schronisku jest straszna bida :(:(:( Możecie ją gdzieś wrzucić , nic na razie o nim nie wiem , bo robiłam zdjęcie temu psiakowi po lewej stronie i uchwyciłam jednocześnie tego pudlopodobnego, da radę go gdzieś wyciągnąć cokolwiek ??? Tu jest wątek i jego zdjęcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180134-Nie-mam-juA-Pana-chcAE-mieAE-dom-pomA-A-mi-go-znaleA-AE-Dropsik-cichutko-prosi[/url]
  5. wszystko jest cenne , nawet podniesienie. Słuchajcie ja im zdjęcia porobię na zewnątrz i tu wkleję to pomożecie mi w ogłoszeniach ??
  6. Dzięki Kora :) wrzucę go.
  7. Cioteczki zajrzyjcie do psiaków z wrocławskiego schroniska, proszę Was bardzo..... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180125-Oddana-po-14-latach-bo-nie-pasowaA-a-do-nowego-mieszkania[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180134-Nie-mam-juA-Pana-chcAE-mieAE-dom-pomA-A-mi-go-znaleA-AE-Dropsik-cichutko-prosi[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180123-Niewidome-a-tyle-miA-oA-ci-do-czA-owieka-proszAE-pomA-A-my-znaleA-AE-im-dom[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180116-BYA-A-A-YSA-PiAE-kna-sunia-o-zrezygnowanym-spojrzeniu-pomA-A-cie[/url]
  8. Bosman przepraszam , ze zaśmiecam .... ale prosze wpadnijcie chociaż na jeden z tych wątków, starszych wrocławskich psiaków... http://www.dogomania.pl/threads/180125-Oddana-po-14-latach-bo-nie-pasowaA-a-do-nowego-mieszkania http://www.dogomania.pl/threads/180123-Niewidome-a-tyle-miA-oA-ci-do-czA-owieka-proszAE-pomA-A-my-znaleA-AE-im-dom http://www.dogomania.pl/threads/180116-BYA-A-A-YSA-PiAE-kna-sunia-o-zrezygnowanym-spojrzeniu-pomA-A-cie#post14133192 http://www.dogomania.pl/threads/180134-Nie-mam-juA-Pana-chcAE-mieAE-dom-pomA-A-mi-go-znaleA-AE-Dropsik-cichutko-prosi
  9. Wejdźcie na chociaż jeden wątek :( to już starsze wrocławskie psiaki czasu mało ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180125-Oddana-po-14-latach-bo-nie-pasowaA-a-do-nowego-mieszkania[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180116-BYA-A-A-YSA-PiAE-kna-sunia-o-zrezygnowanym-spojrzeniu-pomA-A-cie#post14133192[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180134-Nie-mam-juA-Pana-chcAE-mieAE-dom-pomA-A-mi-go-znaleA-AE-Dropsik-cichutko-prosi[/url]
  10. Nawet nie chcę wiedzieć:( mamy jeszcze starszą suńkę po 14 latach baba ją oddała bo do mieszkania nowego już nie i pasowała :shake:
  11. Dropsik ma 11 lat, więc to już niemłodzik , jego Pan poszedł do szpitala, w papierach ma napisane, że można go adoptować, siedzi nieboraczek w boksie 16 . Jedyne zdjęcie jakie mam jest bardzo niewyraźne , ale nie udało mi się zrobić lepszego :shake: Jest mały , czarny . Więcej informacji będę mieć na dniach. Postarajmy się znaleźć mu nowy kochający dom . Jego nr schroniskowy 237/10 To ten co patrzy w stronę aparatu :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/116/df4948d6681659abmed.jpg[/IMG]
  12. I jeszcze jeden wątek , strasznie przykry...wchodźcie Ciotki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/180125-Oddana-po-14-latach-bo-nie-pasowaA-a-do-nowego-mieszkania[/url] Kolejny bidok bez domu na stare lata :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/180134-Nie-mam-juA-Pana-chcAE-mieAE-dom-pomA-A-mi-go-znaleA-AE-Dropsik-cichutko-prosi[/url]
  13. Na aktualizacje
  14. To strasznie smutne co ludzie robią psom . Pewna Pani dostała nowe mieszkanie (chyba od miasta) , nie wiem dokładnie jak to wyglądało. Wcześniej mieszkała bardzo ubogo razem ze swoją suńką. Po otrzymaniu mieszkania stwierdziła , że jej dotychczasowa przyjaciółka nie pasuje do nowego miejsca i po 14 latach oddała ją do schroniska :angryy: słów po prostu brak.... Sunia ma na imię Murzyna... Jest mała i grubiutka , chyba taki typ paróweczki. Nr schroniskowy 148/10 Zdjęcia starszej damy. [IMG]http://images49.fotosik.pl/262/cd6c65656a80e610med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/148/2cb07d95e99032f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/116/21a6567799637407med.jpg[/IMG]
  15. Dziewczyny nowe wątki naszych psiaków schroniskowych : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180123-Niewidome-a-tyle-miA-oA-ci-do-czA-owieka-proszAE-pomA-A-my-znaleA-AE-im-dom[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180116-BYA-A-A-YSA-PiAE-kna-sunia-o-zrezygnowanym-spojrzeniu-pomA-A-cie#post14133192[/url]
  16. Post na aktualizacje
  17. Piesek przebywa w szczeniakarni.Ma taką chęć do mizianka , że mu prawie tyłek nie odpada jak słyszy człowieka, prawie przykleił się do kraty :( Myślę , że mimo tego , ze nie najmłodszy to ma szansę na adopcję , jest mały i ładny i może ktos nad nim się ulituje. Jest bardzo kontaktowy , żywy. W ogóle wydaje mi się , że jest dużo młodszy. Niestety nic o nim nie wiadomo , gdyż został znaleziony. Piesek [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4eec9d7b758254f3.html[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/261/71c3fad4e22bb191med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/262/c89354a2f37223bfmed.jpg[/IMG] Nr schroniskowy 184/10 Imię do ogłoszeń ....... [COLOR="rgb(255, 0, 255)"]ZDJĘCIA DO OGŁOSZEŃ SĄ NA DRUGIEJ STRONIE WĄTKU[/COLOR] Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] telefon 515 290 672 gg 5850492
  18. Słuchajcie zajrzyjcie tu Cioteczki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180116-BYA-A-A-YSA-PiAE-kna-sunia-o-zrezygnowanym-spojrzeniu-pomA-A-cie#post14132814[/url]
  19. Dorothy, ja ją dorwałam jak już wychodziłam ze schronu. Jutro dowiem się więcej u weta o tych zmianach skórnych. I zapytam też w biurze ojej historię i charakter itd. Założyłam wątek, bo ona już nie najmłodsza :(
  20. Dziewczyny zakładam wątek takiej o to suńki. Jest śliczna, ale w jej oczach gaśnie chęć do życia. Była cała łysa, została wyleczona, teraz ma tylko łyse uszka, ale też oczywiście do wylecznia :) pomóżmy jej ona ma już 12 lat, czasu nie tak dużo :( szkoda by ostatnie lata po takich przejściach miała spędzić w schroniskuu. Mała przebywa w środkowych odosobnionych boksach , koło bullowatych. Ma numer schroniskowy 76/10 . Spójrzcie w te oczy :(:(:( [IMG]http://images35.fotosik.pl/116/8c04e591b33210a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/261/9635adb54b9cb389med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/262/15ae65c6badc0e3emed.jpg[/IMG]
  21. Ok Gosia, będę jutro na pewno, bo jutro kastracja Majkiego i się z jego nową Panią umówiłam .
  22. To dziewczyny może ja poczekam z tym wklejaniem zdjęć, bo długo mi się to strasznie ładuje. Bo jak domek będzie oki, to chyba w weekend Jożi będzie miał swoje miejsce :) Jak coś wkleję wieczorem po wizycie :)
×
×
  • Create New...