Randa
Members-
Posts
3813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Randa
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
Randa replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Zuzia za informacje, z tymi staruszkami to wiecznie jak nie urok, to przemarsz wojsk. A Gabulcia rozkwita. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie na ostatni bazarek Ronji, super. -
Biedaczka, może to wszystko z nadmiaru wrażeń. Zdrowiej maluszku.
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Tola nie ma takich dylematów jak Wy, je, spi i bawi się . Spodobały jej się ,,salony" i kanapa, i fotele, aż mi jej szkoda, bo teraz mam wolne i trochę ją rozpieszczam, a po Nowym Roku cały dzień będzie siedziała w garażu. Pucek dalej musi chodzić w kołnierzu, bo w jednym miejscu trochę szew mu sie rozchodzi.To salonowiec wybitny, chociaż zaczyna łapać, że pod brama trzeba trochę poszczekać.Evelin może dziś zdjęcia wstawi, ale zrobiła ich mało. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Jakie to miłe, ze tyle osób zainteresowało sie losem Simbi, przy takim wsparciu Simbi na pewno stanie na cztery łapy. -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
Randa replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ZuziuM, a jakie lekarstwa przeciwzapalne i przeciwbólowe dajesz Gabi, ja od roku mam starszego psa, który co raz albo kuleje, albo ma kłopoty z podnoszeniem zadu. Prześwietlenia wykazały, ze ma zniszczony kręgosłup. Po meloksamie nieżle mu przechodziło, tramal tez dostawał. -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Pucek w ogóle nie ma dystansu do innych psów, wpycha sie do ich misek, wszędzie pierwszy a i burczy pod nosem.Wyłazi, że ma charakterek. Głos ma strasznie zdarty, może w tym rowie długo zawodził. Tola ciągle nie może nacieszyć się jedzeniem... -
Będzie dobrze,moze zwykła niestrawność. Paja wygląda na zdrowego psiaka.
-
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
Randa replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Śliczne te psiaki z filmiku, że też w schronisku mieszkają. I wszystkie wygladają na zsocjalizowane, nasz Kuba też. -
Ale super wieści!!!
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']ciężko:evil_lol: kołnierz wąski - tylko Kangurek tam dosięga[/QUOTE] no fakt, ciężko, kangurek ma łatwiej bo ma dłuższy pychol -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
całować między oczy -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
Randa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Śliczny ten Brok, a już zwłaszcza w zimowym pejzażu -
Ted w końcu ma wyśniony dom:) Dziękujemy!
Randa replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Oj, Tedzio chyba dalej świętuje...Proszę nie pić za wiele... -
czy do Pajuni Mikołaj przyszedł?
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Oj, bidne, zwłaszca suczki. Pucek jutro ma zdjęcie szwów, ogólnie pilnuje ,,biznesu" czyli mnie, inne psy go w ogóle nie interesują. -
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Randa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co Rufus powiedział w wigilię Jamorowi... -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
Randa replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Buziaczki dla Kubusia , jest uroczy!!! -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']Randa, czy i ja mogłabym skorzystać z filii Twojego przedsiębiorstwa?;) wlasnie moja przyjaciólka znalazla szczeniaka, nie mamy co z nim zrobić, ja już u siebie nie upchnę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176335-Znaleziony-szczeniak-nie-ma-gdzie-siAE-podziaAE-Pomocy?p=13763771#post13763771[/URL][/QUOTE] Ronja, to ja szukam filii!!!Moje pseudoprzdesiębiorstwo pęka w szwach, a mnie całymi dniami w domu nie ma. Biedaczkowi trzeba czegoś szukać. -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Nasz podopieczny poszedł do domu i zostawił po sobie allegro. Bakteria wstawiła tam Tolę [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=863408517[/url] oby przyniosło malutkiej szczęście. Na kogo namiary podać?[/QUOTE] Ślicznie dziękuję, namiary przjda na pw. Tola jutro pojedzie do weta,brzuch ma mniej opuchnięty-ta opuchlizna wielka była tez chyba z głodu.Strasznie bidniutka, ale wola życia wielka. -
No Mikołaj Polusia nie ominął, super to zdjęcie w budzie.Zresztą na wszystkich Polunio super wygląda i kita w całej okazałości. Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie Polusiowi dobry domek na całe życie.