Jump to content
Dogomania

Randa

Members
  • Posts

    3813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Randa

  1. [quote name='rda w garażuonja']Randa, co u Was? wszyscy cali?[/QUOTE] Wszyscy cali, ale Toli z pierwszego starcia pozostała lekka przerwa w dolnej(nie wiem jak to nazwać) powiece? Tola super sie poczuła w stadzie, nażarta jest kotłowana wśniegu przez prawie wszystkich po kolei, przynajmniej wieczorem spokój, spi jak zabita, na noc buda w garażu. Pucek nie ma aż takich zdolności przystosowawczych, ale miejscami zaczyna cieszyć się całym sobą. Przyjechała moja mama i jak mnie nie ma, Pucek usiłuje ją zaprowadzić do internetu. Zmarziluch niesamowity.
  2. [quote name='ronja']bazarek dla Pucka [url]http://www.dogomania.pl/threads/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010?p=13811564#post13811564[/url] zapraszam serdecznie!!![/QUOTE] Nasza złota ciotka sama bazarek zrobiła!
  3. [quote name='ronja']bazarek dla Pucka - podopiecznego Randy i Evelin [URL="http://www.dogomania.pl/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010?p=13811564#post13811564"]http://www.dogomania.pl/threads/1768...4#post13811564[/URL] zapraszam serdecznie!!![/QUOTE] Nasza Ronja ma złote serce
  4. Nie umiem robić ogłoszeń, do kogo się z tym zwrócić?
  5. [quote name='Evelin']Przezwyciężyłam lenistwo i : wysłałam Tolkę na pupile,jest na białystok online...i ma allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=873887599[/URL] nie wiem czy dobrze zrobiłam pisząc o przepuklinie,ale dobrze byłoby,żeby trafiła na odpowiedzialnych ludzi.[/QUOTE] Dobrze zrobiłaś, w sumie szukamy jej odpowiedzialnego domu, a nie byle kogo.
  6. Nico nie upolował, ale co se pohasał, to pohasał
  7. A czy Kubusiowi ktoś robi jakieś ogłoszenia
  8. Np. sprawdza Waszą cierpliwość czy jej nie wywalicie...ciekawa jest
  9. Pucek jest smutny narazie, ale go jakoś powoli rozweselę, Tola się rozkręciła.
  10. A tak na serio spróbuję się jeszcze kogoś mądrego poradzić
  11. a może na podwórku jej solić, za którymś razem się połakomi
  12. może spróbować z tą solą i pieprzem...
  13. Simbi śliczna,wesoła i ma przyjaciela Ale od tego kołnierza tyle czasu to można kota dostać
  14. uwielbiam psy tłukące się w śniegu, a Polo i koleżanka piękna para
  15. Pucek w Nowy Rok wszedł lekko kontuzjowany - ciągle burczał ( z wzajemnoscią ) na 3 razy większego od siebie Miśka i w końcu musiała być szczepa. Oczywiście Pucek nie miał szans - wytaczany w sniegu wyszedł z draśnięta łapką przednią i lekko obolałą tylną. Nie przeszkadza mu to dzisiaj dalej burczeć, aczkolwiek z większą rozwagą. Miśka też pokarało bo nie chodzi dziś na jedną łapę(to nie od starcia z Puckiem). Tola też ma wiele kontuzji, albo ktoś jej przytnie czy nadepnie łapę, albo wszystkie psy po kolei uczą ja porzadku jak wskakuje im na głowę. Tola odżyła - wyspana, najedzona buszuje po śniegu albo spi na kanapie, wszystkich zaczepia.Słodka jest.
  16. Sorry, pomyliły mi się wątki - to od nadmiaru tych Pucków z rowu.
  17. [quote name='ronja']bazarek dla Simbi [url]http://www.dogomania.pl/threads/176632-FiliA-anki-z-bazarku-staroci-na-leczenie-Simony-do-7-01-2010?p=13791321#post13791321[/url][/QUOTE] Też super!
  18. Pucek w Nowy Rok wszedł lekko kontuzjowany - ciągle burczał ( z wzajemnoscią ) na 3 razy większego od siebie Miśka i w końcu musiała być szczepa. Oczywiście Pucek nie miał szans - wytaczany w sniegu wyszedł z draśnięta łapką przednią i lekko obolałą tylną. Nie przeszkadza mu to dzisiaj dalej burczeć, aczkolwiek z większą rozwagą. Miśka też pokarało bo nie chodzi dziś na jedną łapę(to nie od starcia z Puckiem). Tola też ma wiele kontuzji, albo ktoś jej przytnie czy nadepnie łapę, albo wszystkie psy po kolei uczą ja porzadku jak wskakuje im na głowę. Tola odżyła - wyspana, najedzona buszuje po śniegu albo spi na kanapie, wszystkich zaczepia.Słodka jest.
  19. Oby to życzenie się spełniło!!!
  20. [quote name='fibi:)']ooo kolejny Pucek "sprzątnięty" przed świętami....mój został wyrzucony przed wigilią [url]http://www.dogomania.pl/threads/176223-Pucek-wyrzucony-jak-A-mieAE-przed-A-wiAE-tami-ma-czas-do-3-stycznia-bA-agam-o-pomoc[/url][/QUOTE] Ręce opadają...
  21. Biedactwa, kiedy się to wreszcie skończy. Nie mam jakpomóc, ale kibicuję.
  22. zapomniałam Kurusiowi przesłać pieniędzy za grudzień, dziś wyślę za styczeń i grudzień razem
  23. Pipi trzymaj się nam dzielnie, zobaczysz wszystko będzie dobrze i wiosna powoli idzie.
×
×
  • Create New...