Randa
Members-
Posts
3813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Randa
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='rda w garażuonja']Randa, co u Was? wszyscy cali?[/QUOTE] Wszyscy cali, ale Toli z pierwszego starcia pozostała lekka przerwa w dolnej(nie wiem jak to nazwać) powiece? Tola super sie poczuła w stadzie, nażarta jest kotłowana wśniegu przez prawie wszystkich po kolei, przynajmniej wieczorem spokój, spi jak zabita, na noc buda w garażu. Pucek nie ma aż takich zdolności przystosowawczych, ale miejscami zaczyna cieszyć się całym sobą. Przyjechała moja mama i jak mnie nie ma, Pucek usiłuje ją zaprowadzić do internetu. Zmarziluch niesamowity. -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']bazarek dla Pucka [url]http://www.dogomania.pl/threads/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010?p=13811564#post13811564[/url] zapraszam serdecznie!!![/QUOTE] Nasza złota ciotka sama bazarek zrobiła! -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']bazarek dla Pucka - podopiecznego Randy i Evelin [URL="http://www.dogomania.pl/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010?p=13811564#post13811564"]http://www.dogomania.pl/threads/1768...4#post13811564[/URL] zapraszam serdecznie!!![/QUOTE] Nasza Ronja ma złote serce -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
Randa replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Nie umiem robić ogłoszeń, do kogo się z tym zwrócić? -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Przezwyciężyłam lenistwo i : wysłałam Tolkę na pupile,jest na białystok online...i ma allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=873887599[/URL] nie wiem czy dobrze zrobiłam pisząc o przepuklinie,ale dobrze byłoby,żeby trafiła na odpowiedzialnych ludzi.[/QUOTE] Dobrze zrobiłaś, w sumie szukamy jej odpowiedzialnego domu, a nie byle kogo. -
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Randa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Nico nie upolował, ale co se pohasał, to pohasał -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
Randa replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
A czy Kubusiowi ktoś robi jakieś ogłoszenia -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Np. sprawdza Waszą cierpliwość czy jej nie wywalicie...ciekawa jest -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Pucek jest smutny narazie, ale go jakoś powoli rozweselę, Tola się rozkręciła. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
A tak na serio spróbuję się jeszcze kogoś mądrego poradzić -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Drogowcy dużo soli zimą mają -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
a może na podwórku jej solić, za którymś razem się połakomi -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
może spróbować z tą solą i pieprzem... -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi śliczna,wesoła i ma przyjaciela Ale od tego kołnierza tyle czasu to można kota dostać -
uwielbiam psy tłukące się w śniegu, a Polo i koleżanka piękna para
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Pucek w Nowy Rok wszedł lekko kontuzjowany - ciągle burczał ( z wzajemnoscią ) na 3 razy większego od siebie Miśka i w końcu musiała być szczepa. Oczywiście Pucek nie miał szans - wytaczany w sniegu wyszedł z draśnięta łapką przednią i lekko obolałą tylną. Nie przeszkadza mu to dzisiaj dalej burczeć, aczkolwiek z większą rozwagą. Miśka też pokarało bo nie chodzi dziś na jedną łapę(to nie od starcia z Puckiem). Tola też ma wiele kontuzji, albo ktoś jej przytnie czy nadepnie łapę, albo wszystkie psy po kolei uczą ja porzadku jak wskakuje im na głowę. Tola odżyła - wyspana, najedzona buszuje po śniegu albo spi na kanapie, wszystkich zaczepia.Słodka jest. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
Randa replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Sorry, pomyliły mi się wątki - to od nadmiaru tych Pucków z rowu. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']bazarek dla Simbi [url]http://www.dogomania.pl/threads/176632-FiliA-anki-z-bazarku-staroci-na-leczenie-Simony-do-7-01-2010?p=13791321#post13791321[/url][/QUOTE] Też super! -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
Randa replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Pucek w Nowy Rok wszedł lekko kontuzjowany - ciągle burczał ( z wzajemnoscią ) na 3 razy większego od siebie Miśka i w końcu musiała być szczepa. Oczywiście Pucek nie miał szans - wytaczany w sniegu wyszedł z draśnięta łapką przednią i lekko obolałą tylną. Nie przeszkadza mu to dzisiaj dalej burczeć, aczkolwiek z większą rozwagą. Miśka też pokarało bo nie chodzi dziś na jedną łapę(to nie od starcia z Puckiem). Tola też ma wiele kontuzji, albo ktoś jej przytnie czy nadepnie łapę, albo wszystkie psy po kolei uczą ja porzadku jak wskakuje im na głowę. Tola odżyła - wyspana, najedzona buszuje po śniegu albo spi na kanapie, wszystkich zaczepia.Słodka jest. -
Ted w końcu ma wyśniony dom:) Dziękujemy!
Randa replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Oby to życzenie się spełniło!!! -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='fibi:)']ooo kolejny Pucek "sprzątnięty" przed świętami....mój został wyrzucony przed wigilią [url]http://www.dogomania.pl/threads/176223-Pucek-wyrzucony-jak-A-mieAE-przed-A-wiAE-tami-ma-czas-do-3-stycznia-bA-agam-o-pomoc[/url][/QUOTE] Ręce opadają... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
Randa replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Biedactwa, kiedy się to wreszcie skończy. Nie mam jakpomóc, ale kibicuję.