[quote name='supergoga']No i nie zdążyliśmy. Na poniedziałek wszystko umówione - Kumpel znów uciekł. Moment nieuwagi, mały wykopik, zrobił się płaski i tyle go widzieli.
Wielka szkoda - Paweł szuka. Bo tymczas czeka i chyba się załamie.
KUmpel - wracaj, czekają ludzie do kochania!!![/quote]
Jak tylko spotkam gdzies kumpla to go odrazu zlapie i dam znac p. Pawlowi