-
Posts
2940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kenny
-
dokładnie, ten domowy - indywidualny tymczas byłby dla niej super rozwiązaniem! na razie jest bezpieczna - to jest najważniejsze. ja myślę, że nie ma co wydawać jej od razu po sterylce. ona musi najpierw przejść proces socjalizacji, zanim pójdzie gdziekolwiek. to strasznie mądra psina. jeśli Ci państwo, co chcą ją wziąć to starsi ludzie to myślę, że Żaba spokojnie mogłaby ich przechytrzyć i zwiać. mimo wszystko - zanim pójdzie do DS - musi się trochę chociaż oswoić. ktoś musi popracować nad nią. to jest do zrobienia, ale potrzeba czasu i cierpliwości. powodzenia Żabciu!
-
Żabcia nie wstawała całą noc, nie zjadła, nie wypiła...też bym się skłaniała ku temu, że jest po prostu aż tak przerażona i sparaliżowana ze strachu, ale ona tak dziwnie macha głową,jakby oszołomiona, jakby po jakimś uderzeniu...chyba bardziej od choroby mogłoby to wyglądać niestety na potrącenie przez samochód :( może dlatego nie zwiewała. rany mam nadzieję, że się mylę! ale wet koniecznie musi ją zobaczyć! :(
-
Żabcia przerażona...położyliśmy ją za dzrzwiami przesuwanej szafy w przedpokoju. Obok ma miskę z żarciem, ale ze strachu nawet na nią nie spojrzała. Psy zamknęłam w pokoju, żeby jej nie straszyły. Kochana psinka...co ona sobie teraz musi myśleć...może zaśnie zaraz i jakoś prześpi noc, oby. Jak cudownie patrzeć na nią leżącą bezpieczną w ciepełku...strasznie wzruszający widok. Zrobię jej fotkę, żebyście wszyscy mogli to zobaczyć. Fizia świetna robota ;) jeszcze raz brawo!!!
-
Sandomierskie Maluchy w swoich domach :) dzięki Kochanej Kenny!!
Kenny replied to Soema's topic in Już w nowym domu
:) super, można dawać w ogłoszeniach mój numer - 784378280. -
Sandomierskie Maluchy w swoich domach :) dzięki Kochanej Kenny!!
Kenny replied to Soema's topic in Już w nowym domu
prosimy o ogłoszenia ! na razie dałam je tylko na gumtree, ale nic poza tym nie mają...może ktoś zechce zasponsorować maluchom allegro ? -
Mia jest bardzo ładne :) fajne są jeszcze Merla i Moly - z takich na "M" :D albo Mandy, Munia, Mafia ;)
-
[quote name='IVV']sorry ,ze tak wstawie ,ale nie mam wiecej informacji a czas jest cgyba do jutra Funia napisala - Mam pytanie ,czy jest tu na forum ktos kto miałby chętnych na 5 pieskow .( 4 tyg) Wiem ,ze z tym tragedia kobieta nie chciała ich uspic od razu a teraz sie zgodziła i jutro maja zostać uspione ....To straszne ,moze uratowało by sie jakiegoś .....Jesli wiecie ,kto chciałby szczeniaczka ( urosną nie duze ponizej kolana ) prosze dajcie mi znac ....Ich czas to jutro do wieczora ....Jesli znalazłby się chetny chociaz na jednego to warto .Co innego slepy miot a co innego chodzące szczenie ..... Prosze pomyślcie moze ktos chce maluszka ....Sa trzy pieski i dwie sunie .... i co ??? jak się sprawy mają ?
-
Sandomierskie Maluchy w swoich domach :) dzięki Kochanej Kenny!!
Kenny replied to Soema's topic in Już w nowym domu
ok, to czekamy :) robali już nie ma,ale były straaaaaaszne! też mam fotkę, ale dla Waszego dobra umieszczać nie będę ;P kto napisze tekst do ogłoszeń???