Jump to content
Dogomania

Kenny

Members
  • Posts

    2940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenny

  1. uffff, cudownie, że dotarła bezpiecznie do hoteliku :D ucałujcie ją dzisiaj ode mnie :) Żabka zaprzęgowa - hahaha, no tak się bawiliśmy tutaj na moich 50m2 w psie zaprzęgi :D
  2. Fiziu i wzjamenie miło było Cię poznać :) maluchy dziękują za śliczne prezenty! teraz odpicowane mogą iść na spacer :D
  3. dokładnie, ten domowy - indywidualny tymczas byłby dla niej super rozwiązaniem! na razie jest bezpieczna - to jest najważniejsze. ja myślę, że nie ma co wydawać jej od razu po sterylce. ona musi najpierw przejść proces socjalizacji, zanim pójdzie gdziekolwiek. to strasznie mądra psina. jeśli Ci państwo, co chcą ją wziąć to starsi ludzie to myślę, że Żaba spokojnie mogłaby ich przechytrzyć i zwiać. mimo wszystko - zanim pójdzie do DS - musi się trochę chociaż oswoić. ktoś musi popracować nad nią. to jest do zrobienia, ale potrzeba czasu i cierpliwości. powodzenia Żabciu!
  4. wiem, wiem że jest wyjątkowa :) też to zauważyłam...ten jej wzrok jest niesamowity! macie rację, co tam będziemy gdybać, wet ją zobaczy i powie co i jak. czekamy na Was o 10 :)
  5. fantastycznie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  6. Żabcia nie wstawała całą noc, nie zjadła, nie wypiła...też bym się skłaniała ku temu, że jest po prostu aż tak przerażona i sparaliżowana ze strachu, ale ona tak dziwnie macha głową,jakby oszołomiona, jakby po jakimś uderzeniu...chyba bardziej od choroby mogłoby to wyglądać niestety na potrącenie przez samochód :( może dlatego nie zwiewała. rany mam nadzieję, że się mylę! ale wet koniecznie musi ją zobaczyć! :(
  7. A czemu pod blokiem ?? Zapraszam na górę - nr mieszkania 29 :) To czekam jutro o 10.00, niestety nie mam transporterka. Przydałaby się też jeszcze jedna smyczka. Żaba ciągle leży w tej samej pozycji, troszkę marnie wygląda - moim zdaniem dobrze by było, żeby wet ją zobaczył.
  8. ok - wojtuś ja jestem do 13 cały czas w domu, więc tylko napisz o której będziesz. wstaję o 6.00 bo szczeniaki tak wstają :) aha - dostałam od Fizi 3 obróżki, ale szelek to nie mamy niestety.
  9. to rozumiem, że wojtuś może jechać rano, tak ? kurcze...strasznie przepraszam, że mogę tylko do 13 z nią zostać, ale jutro taki dzień chory :(
  10. [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5660/zdjcie0190p.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7120/zdjcie0188ui.jpg[/IMG]
  12. Rudzia, proszę skontaktuj się ze mną w sprawie DT, to pilne.
  13. Żabcia przerażona...położyliśmy ją za dzrzwiami przesuwanej szafy w przedpokoju. Obok ma miskę z żarciem, ale ze strachu nawet na nią nie spojrzała. Psy zamknęłam w pokoju, żeby jej nie straszyły. Kochana psinka...co ona sobie teraz musi myśleć...może zaśnie zaraz i jakoś prześpi noc, oby. Jak cudownie patrzeć na nią leżącą bezpieczną w ciepełku...strasznie wzruszający widok. Zrobię jej fotkę, żebyście wszyscy mogli to zobaczyć. Fizia świetna robota ;) jeszcze raz brawo!!!
  14. :) super, można dawać w ogłoszeniach mój numer - 784378280.
  15. prosimy o ogłoszenia ! na razie dałam je tylko na gumtree, ale nic poza tym nie mają...może ktoś zechce zasponsorować maluchom allegro ?
  16. Mia jest bardzo ładne :) fajne są jeszcze Merla i Moly - z takich na "M" :D albo Mandy, Munia, Mafia ;)
  17. super! gratuluję! a jak z drugim pieskiem? pojedzie do DT?
  18. [quote name='IVV']sorry ,ze tak wstawie ,ale nie mam wiecej informacji a czas jest cgyba do jutra Funia napisala - Mam pytanie ,czy jest tu na forum ktos kto miałby chętnych na 5 pieskow .( 4 tyg) Wiem ,ze z tym tragedia kobieta nie chciała ich uspic od razu a teraz sie zgodziła i jutro maja zostać uspione ....To straszne ,moze uratowało by sie jakiegoś .....Jesli wiecie ,kto chciałby szczeniaczka ( urosną nie duze ponizej kolana ) prosze dajcie mi znac ....Ich czas to jutro do wieczora ....Jesli znalazłby się chetny chociaz na jednego to warto .Co innego slepy miot a co innego chodzące szczenie ..... Prosze pomyślcie moze ktos chce maluszka ....Sa trzy pieski i dwie sunie .... i co ??? jak się sprawy mają ?
  19. Rozumiem. to czekamy na jutrzejszy rozwój wydarzeń. W DT nie muszą mieć żadnej umowy na razie. Chodziło mi o umowę ze stałymi domkami. Umowę adopcyjną.
  20. ok, to czekamy :) robali już nie ma,ale były straaaaaaszne! też mam fotkę, ale dla Waszego dobra umieszczać nie będę ;P kto napisze tekst do ogłoszeń???
  21. Jasne, oczywiście że lepiej. Rudzia powie pewnie wszystko o umowach. Czyli mogę wysyłać inne psiaki do tych DT? czy jeszcze się wstrzymac?
×
×
  • Create New...