Jump to content
Dogomania

Kenny

Members
  • Posts

    2940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenny

  1. Tak, Tunia już w nowym domu :D Benia nie ma teraz kogo męczyć i wyżywa się na Tequili :) anetek szczeniaka mogę dowieźć wszędzie, jeśli domek będzie tego wart :) czyli najpierw musiałby tam ktoś zrobić wizytę i to ktoś doświadczony najlepiej. Ludzie są zainteresowani Benią , tak ? Jak się zdecydują to będziemy szukać kogoś na wizytę i jak się okaże, że wszystko ok to sama ją zawiozę. Zapytaj czy zgadzają się na wizytę przedadopcyjną i czy na pewno o Benię chodzi a nie o Tunię, bo jak o Benię to będą pierwsi jak do tej pory zainteresowani adopcją diablicy :D
  2. [quote name='Luna123']cioteczki, jakby ktoś miał ochotę , w niedzielę Zamek Królewski w Niepołomicach zaprasza:cool3: [URL]http://www.niepolomice.eu/pl/news_show.php?readmore=2422[/URL] [IMG]http://www.niepolomice.eu/pl/images/news/plakat_psy_koty.jpg[/IMG][/QUOTE] a tam na aukcje się można zgłosić ?
  3. zapisuję sobie. biedna maleńka :( 4 tyg w klatce będzie musiała siedzieć :(
  4. [quote name='fizia']oo no to wspaniale!!! Ja na razie odnowiłam Beni gumtree, postaram się jeszcze dzisiaj kilka ogłoszeń zrobić[/QUOTE] dzięki Fizia! :) to już tylko Beni ;)
  5. [quote name='anetek100']to super a ja właśnie dostałam zapytanie o Tunię...także odpisze, że jej siostrzyczka czeka[/QUOTE] ok, dziękujemy :)
  6. Tunia sama sobie znalazła nową rodzinkę na spacerze :D wypatrzyła ją pewna Pani i od razu zakochała się w małej. Wizyta już przeprowadzona dzisiaj - dziękuję Asior !!! I wygląda na to, że mała może się pakować :D :D :D Dla niej to jakby domek spadł z nieba, bo tak jak pisałam, Beńka diabeł nie daje jej spokoju... Tunia zamieszka na ulicy Mogilskiej, czyli niedaleko :) rodzinka z trójką dzieci, czyli pełna chata :) weterynarz ją będzie prowadził nadal ten sam, więc już oni pewnie zaszczepią małą, bo dziś nie zdążyłam :) proszę o wstrzymanie się z ogłoszeniami do piątku i jeżeli adopcja faktycznie dojdzie do skutku to ogłaszamy tylko Benię :) Asior jeszcze raz Ci dziękuję!
  7. [quote name='karusiap']a wyslij:)Pokaze wszystkie propozycje:)z opisami typu wiek,czy po sterylce itp.bardzo prosze;)[/QUOTE] przepraszam za zamieszanie, ale właśnie zadzwoniłam do DT poprosić o aktualne zdjęcia koteczki i jak się dowiedzieli, że będę je przesyłać zainteresowanym to powiedzieli, że nie ma mowy, bo chcą ją zatrzymać :) także sorry, że się pospieszyłam, a z drugiej strony cieszę się z zamiany DT na DS :D więc nie wysyłam, niech inna koteczka skorzysta!
  8. [quote name='karusiap']a wyslij:)Pokaze wszystkie propozycje:)z opisami typu wiek,czy po sterylce itp.bardzo prosze;)[/QUOTE] ok, to wysyłam ;)
  9. a musi być ruda ? :D nie może być śliczna kolorowa, młoda, żyjąca w zgodzie z psami ?
  10. witamy wtatara! :) Państwo od Wojtusia się niestety już nie odezwali :( a maluchy wyczesane czekały na wizytę...:( właśnie mówiłam Fizi, że one się strasznie kłócą ostatnio...bijatyki odchodzą non stop! Benia nie daje Tuni spokoju i tak zabawy przeradzają się w poważne bitwy, aż kończy się płaczem jednej z nich. niesamowite, że takie maluchy potrafią się tak tłuc. Benia jest okropnie zazdrosna. Jak tylko głaszczemy Tunię to ona podbiega i ją gryzie ze złości. Taki mały potwór. Załamana jestem tym brakiem telefonów. Pierwszy raz tak mam, że nikt z ogłoszeń nie dzwoni. Może zdjęcia są brzydkie ? sama nie wiem...dziś biorę łozbuziary na szczepienia. Beni przyda się pik w dooopkę :evil_lol:
  11. hehe spoko, dzisiaj to na pewno powklejam jak tylko z zajęć wrócę :)
  12. [quote name='Soema']Eh kluchy, kluchy... Kenny - Krook wykupiła naszym sandomierskim pakiety ogłoszeń wstaw na wątku zdjęcia i opis maluchów, będą miały ogłoszenia. Ja 9 kolejnych psiaków wstawię jak zgram all zdjęcia.[/QUOTE] super:) gdzie mam wkleić te zdjęcia i opis?
  13. [quote name='Evelka']Są fantastyczne:loveu:[/QUOTE] tylko dlaczego nikt ich nie chce ? nadal ani jednego telefonu...cisza :/
  14. maluchy mówią dobranoc wszystkim ciociom i wujkom... [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6605/razeme.jpg[/IMG]
  15. biedna sunia, oby nie trafiła do Olkusza :(
  16. dziewczęta rosną jak na drożdżach, Benia przerosła Tunię i nie daje jej spokoju, ciągle ją gryzie i szarpie diablica, a Tunia płacze i ucieka...ah ta Benia...
  17. [quote name='anetek100']co do błedu na allegro hehe myslalam ze to chlopak i sunia a to dwie dziewczynki;)juz zmieniam[/QUOTE] dziewczynki, dziewczynki :) bardzo dziękujemy :)
  18. [quote name='malawaszka']tak - zmieściły sie[/QUOTE] dziękujemy :D super :)
  19. o rany julek następne bidulki :( malawaszka zmieściły się moje szkraby na allegro ?
  20. [quote name='wojtuś']Odnalazłem wątek dwóch czarnulek:)[/QUOTE] witamy, witamy :D
  21. piękna królewna :) :) :) widzę, że nasza smycz przydaje się do zdjęć, bardzo się cieszę :)
  22. [quote name='Soema']Kenny rozmawiałaś z Tamb?[/QUOTE] jeszcze nie. na razie zrobiłam im plakaty i jutro pójdę rozwieszać. jak ktoś może też rozwiesić w jakiejś lecznicy czy sklepie zoologicznym czy gdziekolwiek to mogę przesłać na maila. poza tym [B]wojtuś[/B] skierował do mnie jedną rodzinkę zainteresowaną czarnym szczeniakiem i dzwonili czy mogą przyjść je zobaczyć we wtorek to powiedziałam, że jak najbardziej, że czekamy. zobaczymy czy się zjawią, dam znać. kiedy będziesz dokładnie w Krakowie?
  23. bardzo serdecznie zapraszam na wątek okruszków "moich", bo u nas cicho, a maluchy rosną : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194408-Maluchy-u-Kenny-potrzebują-OGŁOSZEŃ!-Pomóż-znaleźć-dom-na-zimę!/page10[/URL]
  24. [quote name='sugarr']Tak. Pan powidział coś, że ma rottka czy dobka i nie może ich samych zostawić, że może najwyżej w garażu.. Coś takiego. Ale już w tym czasie szykował się dom stały, a chwilę potem znalazł się właściciel, także nie umawiałam się z tym DT. Oczywiście ten dom stały, który chciał sunię przekieruję na inne psy :)[/QUOTE] aha, to nie wiedziałam że może zaoferować tylko takie warunki. wcześniej mówił o zwykłym DT domowym, sorry. ważne, że niepotrzebne :) a dom stały możesz przekierować też na moje szczeniaki :) ucieszą się :)
  25. sugarr dzwoniłaś do tamtego DT w ogóle ? super, że sunia już w swoim domku :)
×
×
  • Create New...