-
Posts
2940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kenny
-
[quote name='Ati']kontakt idzie do missiek , dla suczki podobnej do Zuzki[/QUOTE] super, oby się udało ;)
-
[quote name='Basia1968']a może znajdziemy kogoś w Sulechowie. Nie wiem jak duża ta miejscowość. Może ktoś z nk? trzeba pośledzić gościa.[/QUOTE] no można by było, ale nie wiem czy to nie syzyfowa praca...i tak jakiegoś psiaka będzie miał. nie będziemy go całe życie pilnować przecież. jedyne co możemy to dać na czarne kwiatki chyba.
-
ta trzecia sunia wygląda trochę jak Duszka ,nie?
-
malutka SUCZKA, ~7 mies, ŹLE zaczęła życie... MA DOM!
Kenny replied to missieek's topic in Już w nowym domu
o nie :[ zaraz coś mnie trafi ! jak ja nie mogę takich ludzi :[ trzeba ją zabrać póki chce ją oddać bo później może mu się odwidzieć coś i wtedy będzie problem. tylko gdzie ją zabrać ? :( -
cieszę się, że Zuzia znalazła domek i nie poszła do tego faceta. jednak z tego co wiem zabrał innego psiaka ze schroniska :( oby tylko nie skończył źle tamten psiaczek...ehh :( no ale nic nie mogłyśmy zrobić. najważniejsze, że i Zuzia i mj Max znaleźli domki. a suczka od missieek rozumiem zostanie polecona innemu domkowi ? :D przydałoby się...tam u missieek coraz więcej psiaków i nikt nie dzwoni :( 3mam kciuki!
-
suczka ONka, zabrana ze stacji benzynowej - szuka domu, uszy w leczeniu
Kenny replied to missieek's topic in Już w nowym domu
dokładnie. Pani bardzo kochała swoją poprzednią sunię, wszędzie ma jej zdjęcia i łatwo zauważyć, że była dla niej wszystkim. mieszka sama w bardzo dużym mieszkaniu przy Błoniach, także Izi będzie miała świetne warunki. pani nie szuka psa do pochwalenia się nim, tylko towarzysza, któremu będzie poświęcać cały swój wolny czas z pewnością. miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze ;) -
suczka ONka, zabrana ze stacji benzynowej - szuka domu, uszy w leczeniu
Kenny replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Kenny czy Ty coś wiesz?[/QUOTE] yhm...:) robiłam wizytę, jutro missieek wiezie Izi tam i zobaczymy czy panience spodoba się nowy domek :D także trzymajcie kciuki, bo na pewno się przydadzą :) -
suczka ONka, zabrana ze stacji benzynowej - szuka domu, uszy w leczeniu
Kenny replied to missieek's topic in Już w nowym domu
no miejmy nadzieję, że już jutro smutna nie będzie, ale ciiiiii :D nie zapeszam :P -
missieek może daj w tytule że szukamy DT.
-
kurka wodna, DT potrzebny jak nic dla tego zmarzlucha...kto chętny na boksię?
-
skąd wiadomo, że ten gość adoptował psa ze schronu? cholera :[ wiedziałam, że w końcu pójdzie do schroniska. mi też robił problem z wizytą (podejrzewam, że to ten sam) trzeba sprawdzić co z psiaczkiem, bo gość był strasznie dziwny i coś wyraźnie kręcił...
-
[quote name='Topi']Niestety, czekałam na próżno.[/QUOTE] ehhh....:/
-
cuuuuuuuudo!
-
Max już nie mieszka na ulicy :) ma nowy dom w Krakowie :) dziękuję!
Kenny replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']ciesze się Kenny ze mogłam pomóc Tobie i MAXowi, i ze to jest TEN dom! :) Pozdrawiam[/QUOTE] jeszcze raz dzięki!!!! :D -
Max już nie mieszka na ulicy :) ma nowy dom w Krakowie :) dziękuję!
Kenny replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ja też się cieszę, że Max ma domek :). Tylko oby przestał sikać wszędzie, może to znaczenie tereny, może po kastracji minie.[/QUOTE] ja też tak myślę. poza tym został wykąpany i wyczesany i wygląda pięknie :) żałuje, że zapomniałam aparatu, bo porobiłabym zdjęcia. -
Max już nie mieszka na ulicy :) ma nowy dom w Krakowie :) dziękuję!
Kenny replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']I co słychać u Maxa ?[/QUOTE] no więc byłam wczoraj u Maxa i już podpisałam umowę, Max zostaje w DS :) z Kajtkiem się dogadał i już pokochał swoich nowych właścicieli :D chociaż pan skarżył się, że Max cały czas obsikuje ściany, non stop chodzi po domu i siuuu...ale nie zrażają się tylko chcą go uczyć czystości i wierzą, że sobie poradzą. także trzymam za nich kciuki. dzisiaj zajmę się porzątkowaniem wątku, zmianą tytułu, itp. czekam tylko na potwierdzenie od rity czy można te pieniążki, które pozostały przeznaczyć na operację Astro. jeszcze raz wszystkim dziękuję i cieszę się ogromnie, że Max ma już swój dom i więcej po ulicach się włóczył nie będzie :) -
Sandomierskie Maluchy w swoich domach :) dzięki Kochanej Kenny!!
Kenny replied to Soema's topic in Już w nowym domu
no to ja zaznaczam maluchy kochane... -
wiejski AJAX, zaniedbany przez człowieka, PILNIE szuka domu!
Kenny replied to missieek's topic in Już w nowym domu
oj Ajax, Ajax...maszeruj po domek :* -
i ja zaznaczam żabola :)
-
pewna bardzo miła pani z Krakowa chciałaby zasponsorować operację kurdupelka. warunek jest taki, że operowany byłby w Krakowie u jej zaufanego weta. missieek ma mi pod koniec tygodnia dostarczyć zdjęcia RTG, żebym mogła pokazać temu weterynarzowi i zobaczymy co powie, czy koszta pani nie przerosną. w razie czego powiedziała, że dozbiera po znajomych jak jej zabraknie ;) także światełko w tunelu dla Astra już zaświeciło, miejmy nadzieje że nie zgaśnie ;)