Znowu jestem mięczak,bo się poryczałam :oops: Grunt, że tym razem ze szczęścia! Tak bardzo się cieszę! :multi::multi::multi: A jakieś szczegóły? Gdzie Miłka zamieszka, w Poznaniu? I czy wiadomo od kiedy pojedzie do SWOJEGO domku?
A ten drugi domek nie będzie skłonny przygarnąć innej psiej biduli?