-
Posts
3314 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lilmo
-
Świetne te zdjęcia :loveu: Ogłoszenia dla Kilera są już także na: kupiepsa.pl nasipupile.pl przygarnijzwierzaka.pl adopcjepsow.org kokosy.pl hodowcy.com.pl eoferty.com.pl interpress.pl poznan.oxl.pl poznan.gumtree.pl oglosze.pl nasza-klasa.pl aukcjezwierzat.pl
-
psie dziecko zostawione na pastwę losu! 3msc. Czika - ZNLAZŁA DOM!
Lilmo replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna kruszynka! :loveu: Takie cudo napewno znajdzie błyskawicznie domek :) -
Przecudne maluchy! :loveu: Halbina jak zwykle rozpieszcza zdjęciami, jak ja to lubię :loveu: [URL]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5yTR2QcmI/AAAAAAAACtA/8ht9eN13dFM/s640/P9260011.JPG[/URL] Czyżby Platon uczył przeciągania się ? Chyba coś nie wyszło, ale wierzę, że jeszcze kilka prób i będzie idealnie :lol::lol::lol:
-
Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)
Lilmo replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='stokrotka'] [URL]http://img525.imageshack.us/img525/1782/pict0005w.jpg[/URL] Rozbrajające.:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Zgadzam się w zupełności! Zdjęcia Geri w kąpieli ( nie czuje jak rymuje :evil_lol: ) są powalające! Axii cudne te Twoje dziewczyny, tylko pozazdrościć :loveu: -
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]pecha miał ten pies spotykał tylko i wyłącznie sadystów na swej drodze.[/I][/SIZE][/FONT][/QUOTE] [/SIZE][/FONT] Jaka ja jestem przeszczęśliwa, że Pirat na swojej drodze nie spotkał pana Tomasza. Uważam, że cały ten mail nie wymaga mojego komentarza, bo szkoda moich palców na uderzanie w klawiaturę. Mam ogromną nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wysłać maila do pana Tomasza ze zdjęciem Pirata w nowym domu, a ja chętnie dołączę do tego maila także zdjęcie z moim wypiętym tyłkiem w kierunku tego pana.
-
W takim razie ja od jutra pomyślę także nad bazarkami na ten cel. Zgadzam się z tym, że dobre zdjęcia to podstawa. Tak jak Nefik ma bardzo ładne, tak z Tinko troszkę gorzej. Co do wykonania allegro to myślę, że warto poprosić np. Asior. Ona naprawdę robi bardzo ładne aukcje. Ja do tej pory robiłam tylko jedną, ale nie wyróżnioną. Jako, że to moje początki to efekt pozostawia sporo do życzenia. Oto link do mojej aukcji Fokusa, który już znalazł dom: [URL="http://www.allegro.pl/item733743396_fokus_psiak_w_typie_foxterier_a_szuka_domu.html"]Fokus - psiak w typie foxterier a szuka domu! (733743396) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
-
SZARIK mały, niepozorny... los się do niego uśmiechnął, MA DOM!!!
Lilmo replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Szariczku pokazuj się wszystkim jaki jesteś śliczny! -
Ruda - dzielna mama i jej dzieci - wszyscy w domach!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ranking został zaktualizowany. Tylko 18 głosów na Buk , 97 miejsce :-( -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
Lilmo replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Witam na wątku. Dziękuję za zaproszenie. Kojarzę pięknego Kibica z głównego wątku schroniska w Rudzie Śląskiej. Niestety nie jestem w stanie Wam pomóc finansowo,przepraszam :-( Trzymam kciuki za wyciągnięcie Kibica ze schronu. -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
Lilmo replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jaka ona jest piękna :loveu: Tyle zdjęć Janeczki-Foxy się na wątku naoglądałam, a za każdym kolejnym razem i tak nie mogę wyjść z podziwu dla jej oryginalnej urody :loveu: -
Pluto, jamnik krótkowłosy - już bezpieczny we własnym domu!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia fotelowe mnie rozbroiły! :lol: Bardzo się cieszę, że wzajemne kontakty między chłopakami już lepsze. Pozdrawiam Julka i Romka oraz ich rodzinę! :) -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tinko, pokazuj się! Przecież tak bardzo potrzebujesz domu! -
Renia, ruda drobinka została w DT na zawsze! Dziękujemy!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak'](...) Lilmo - Ty chyba jestes już etatową maszynką do robienia ogłoszeń:crazyeye: odwalasz strasznie duzo świetnej roboty, szkoda że te wszystkie psiaki nie mogą Ci osobiście tego wynagrodzić nadstawieniem grzbietu :evil_lol:[/quote] Etatowa maszynka... podoba mi się to określenie :evil_lol: Oj jak ja bym chciała, żeby te wszystkie małe cudaki mi ponadstawiały grzbiety i brzuszki do głaskania i mam wielką nadzieję, że będę kiedyś miała taką okazję. No oczywiście wówczas już nie będzie to Renia i cała reszta spółki, którą aktualnie ogłaszam, bo w tym czasie będą już grzać pupcie we własnych domach. Co do ogłoszeń, to wierzcie mi, ale to naprawdę nie jest ciężka praca. Na taki "zestaw" wystarczy 20-30 minut, przyznajcie, że to niewiele patrząc na to jak wielką szansą mogą być dla tych zwierzaków. Jako, że dysponuję (niestety) dużą ilością wolnego czasu, to dlaczego nie miałabym poświęcić tych kilkudziesięciu minut właśnie na to? Te 30 minut może odmienić życie tych psiaków, więc póki mogę, to będę Wam w tym pomagać :) Przypominamy o pięknej Reniulce ! -
Renia, ruda drobinka została w DT na zawsze! Dziękujemy!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam ogłoszenia Renii, jednak z lekko zmienionym tekstem z pierwszego postu. Jeżeli pojawi się jakiś inny, to wówczas podmienię. Oto ten "mój": [quote] [B][FONT=Verdana][COLOR=red][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Renia[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] została przywieziona do przytuliska pod Poznaniem kilka dni temu. [B]Siedzi i potwornie sie trzęsie[/B]. Jeden dygot.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Verdana][COLOR=red][B][FONT=Verdana][COLOR=black]Gdy zatrzymałyśmy się przy klatce, natychmiast odpychając 2 inne psiaki, chciała być pierwsza. Dać pogłaskać.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]Chętnie wyszła na zewnątrz. Na zawołanie wolontariuszki, położyła się na plecach i wystawiła brzuszek do głaskania. To bardzo kochana sunia, która [B]niesamowicie pragnie kontaktu z człowiekiem.[/B][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]Widać że rodziła - przynajmniej raz. Ale to naszym zdaniem dość młoda sunia.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black][B]Zupełne maleństwo[/B]. Jamnikowata taka, a może nawet mniejsza.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black][B]Proszę o pomoc w szukaniu dla niej domku[/B]. Najlepiej stałego, ale choćby DT - od przyszłego tygodnia. [B]Renia jest bardzo przerażona schroniskową klatką, bardzo potrzebuje pomocy! [/B][/COLOR][/FONT][/B] [/COLOR][/FONT][/quote] I ogłoszenia są na: poznan.gumtree.pl (chwilowo nie mogę dodać, ale wkrótce to zrobię ) kokosy.pl hodowcy.com.pl adopcjepsow.org kupiepsa.pl oglosze.pl aukcjezwierzat.pl eoferty.com.pl interpress.pl nasipupie.pl przygarnijzwierzaka.pl poznan.oxl.pl nasza-klasa.pl -
Drugi filmik wstrząsnął mną jeszcze bardziej. Przepiękny Pianko. Jakie to okropne, że czas trwania tych dwóch filmików jest niemalże identyczny. Nie tak powinno być :placz: Jednak dzięki temu filmikowi będziemy zawsze pamiętać te kochane pyszczki, którym się nie udało [*] Mam wielką nadzieję, że każdy z tych psiaków ma swoją "dziewczynkę" za TM i biega szczęśliwie po łąkach.
-
[B]Drogie ciotki odwiedzające wątki psiaków z przytuliska w Buku, mamy do Was apel![/B] Niedawno ruszyła akcja "Pomagamy zwierzętom" organizowana przez sieć hipermarketów Tesco. Tesco przekaże 10% wartości z każdej kupionej karmy marki Tesco oraz Pet Food. Dodatkowo firma Mars przekaże 10 000 wybranym w głosowaniu schroniskom. [B]Bardzo prosimy o Wasze głosy na [COLOR=red]schronisko w Buku.[/COLOR][/B] [B]Jak oddać głos?[/B] Wystarczy wejść na stronę: [URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][B]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/B][/URL][B] . [/B]Po prawej stronie znajduje się lista schronisk. Wystarczy wybrać schronisko, podać swój e-mail, a następnie odebrać maila i potwierdzić oddanie głosu. [B]Z góry dziękujemy![/B]
-
Rudi rudowłosy, taki sobie psiak - marzy o domu
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[B]Drogie ciotki odwiedzające wątki psiaków z przytuliska w Buku, mamy do Was apel![/B] Niedawno ruszyła akcja "Pomagamy zwierzętom" organizowana przez sieć hipermarketów Tesco. Tesco przekaże 10% wartości z każdej kupionej karmy marki Tesco oraz Pet Food. Dodatkowo firma Mars przekaże 10 000 wybranym w głosowaniu schroniskom. [B]Bardzo prosimy o Wasze głosy na [COLOR=red]schronisko w Buku.[/COLOR][/B] [B]Jak oddać głos?[/B] Wystarczy wejść na stronę: [URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][B]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/B][/URL][B] . [/B]Po prawej stronie znajduje się lista schronisk. Wystarczy wybrać schronisko, podać swój e-mail, a następnie odebrać maila i potwierdzić oddanie głosu. [B]Z góry dziękujemy![/B] -
Pręgus Bari - wreszcie znalazł dom dla siebie!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[B]Drogie ciotki odwiedzające wątki psiaków z przytuliska w Buku, mamy do Was apel![/B] Niedawno ruszyła akcja "Pomagamy zwierzętom" organizowana przez sieć hipermarketów Tesco. Tesco przekaże 10% wartości z każdej kupionej karmy marki Tesco oraz Pet Food. Dodatkowo firma Mars przekaże 10 000 wybranym w głosowaniu schroniskom. [B]Bardzo prosimy o Wasze głosy na [COLOR=red]schronisko w Buku.[/COLOR][/B] [B]Jak oddać głos?[/B] Wystarczy wejść na stronę: [URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][B]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/B][/URL][B] . [/B]Po prawej stronie znajduje się lista schronisk. Wystarczy wybrać schronisko, podać swój e-mail, a następnie odebrać maila i potwierdzić oddanie głosu. [B]Z góry dziękujemy![/B] -
Pluto, jamnik krótkowłosy - już bezpieczny we własnym domu!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia są wspaniałe :loveu: A jak tam zachowanie Pluta-Julka? Nadal tawy "szczekacz"? -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[B]Drogie ciotki odwiedzające wątki psiaków z przytuliska w Buku, mamy do Was apel![/B] Niedawno ruszyła akcja "Pomagamy zwierzętom" organizowana przez sieć hipermarketów Tesco. Tesco przekaże 10% wartości z każdej kupionej karmy marki Tesco oraz Pet Food. Dodatkowo firma Mars przekaże 10 000 wybranym w głosowaniu schroniskom. [B]Bardzo prosimy o Wasze głosy na [COLOR=red]schronisko w Buku.[/COLOR][/B] [B]Jak oddać głos?[/B] Wystarczy wejść na stronę: [URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][B]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/B][/URL][B] . [/B]Po prawej stronie znajduje się lista schronisk. Wystarczy wybrać schronisko, podać swój e-mail, a następnie odebrać maila i potwierdzić oddanie głosu. [B]Z góry dziękujemy![/B] -
[B]Drogie ciotki odwiedzające wątki psiaków z przytuliska w Buku, mamy do Was apel![/B] Niedawno ruszyła akcja "Pomagamy zwierzętom" organizowana przez sieć hipermarketów Tesco. Tesco przekaże 10% wartości z każdej kupionej karmy marki Tesco oraz Pet Food. Dodatkowo firma Mars przekaże 10 000 wybranym w głosowaniu schroniskom. [B]Bardzo prosimy o Wasze głosy na [COLOR=red]schronisko w Buku.[/COLOR][/B] [B]Jak oddać głos?[/B] Wystarczy wejść na stronę: [URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][B]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/B][/URL][B] . [/B]Po prawej stronie znajduje się lista schronisk. Wystarczy wybrać schronisko, podać swój e-mail, a następnie odebrać maila i potwierdzić oddanie głosu. [B]Z góry dziękujemy![/B]
-
[B]Drogie ciotki odwiedzające wątki psiaków z przytuliska w Buku, mamy do Was apel![/B] Niedawno ruszyła akcja "Pomagamy zwierzętom" organizowana przez sieć hipermarketów Tesco. Tesco przekaże 10% wartości z każdej kupionej karmy marki Tesco oraz Pet Food. Dodatkowo firma Mars przekaże 10 000 wybranym w głosowaniu schroniskom. [B]Bardzo prosimy o Wasze głosy na [COLOR=red]schronisko w Buku.[/COLOR][/B] [B]Jak oddać głos?[/B] Wystarczy wejść na stronę: [URL="http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"][B]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/B][/URL][B] . [/B]Po prawej stronie znajduje się lista schronisk. Wystarczy wybrać schronisko, podać swój e-mail, a następnie odebrać maila i potwierdzić oddanie głosu. [B]Z góry dziękujemy![/B]