No właśnie, ja też obawiam się, że Renia będzie mogła ciężko znieść rozstanie z DT. Powiem Wam, że bardzo mnie dziwi, że ona tak długo czeka. Jak ją po raz pierwszy zobaczyłam to dałabym sobie rękę uciąć, że szybciutko znajdzie swój dom, a tutaj klops :-(