-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Dostałam maila w sprawie Rulona... [QUOTE]Witam. Przyznam że Rulon zainteresował nas szczególnie /żonę uwiódł/. Gdzie znajduje się te psisko i co trzeba zrobić by go adoptować? Jesteśmy z Rudy Śląskiej i do kwietnia byliśmy posiadaczami suni jamniczki o imieniu Cuma. Niestety zawał serca przeniósł psiaka do krainy wielkich kości. Był to nasz drugi jamnik, poprzedni samczyk Toto był z nami 13 lat. Proszę o informacje, bo chociaż zawsze byłem przeciwny braniu psów z przytuliska /poważne, przykre doświadczenia/, to w tym wypadku jestem skłonny odstąpić od tej zasady.[/QUOTE] Odpisałam, że Rulon ma dom, ale w schronisku jest drugi piesek, ze mogę też Państwa skontaktować z wolontariuszami od jamników i że przykre niespodizanki związane z adopcją ze schroniska da się teraz wyeliminować dzięki temu, że większośc psów przechodzi w międzyczasie przez DT. Zobaczymy...
-
Z pewnością zanim się cokolwiek zrobi trzeba mieć jakieś dowody. Zgłoszenie na policję może zaszkodzić, bo może się okazac, z elokalna policja w procederze uczestniczy mniej lub bardziej i takie zgłoszenie tylko zaskuktkuje większą ostroznością i problemami ze zdobyciem dowodów. Druga rzecz, to myślę, że trzeba się poważnie zastanowić nad jakąś kampanią, która dotrze pod strzechy. Trzeba zabrać argumenty przeciw procederowi, skupiające się głównie na zagrożeniu zdrowia osób używających psiego smalcu. I zaangazowac w to media. Ale najpierw dowody. Zdjęcia, nagrania, słoik smalcu... Za to się musi naprawdę zabrac ktoś, kto wie, jak to zrobić, żeby nic nie spaprać.
-
hmmm.. no to będę musiała...
-
Zamówiłam Skutkowi pakiet ogłoszeń na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-20.12"]bazarku[/URL]
-
Dowiedziałam się właśnie z internetu, że psi smalec pomaga na astmę, wszy łonowe i zapobiega korozji podwozia w samochodzie.... CO ZA CIEMNOGRÓD!!! :-( EDIT: o tym chyba Florentynka mówiła: [url]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:soddlWsrwm8J:www.maluchy.pl/forum/lofiversion/index.php/t38344.html+psi+smalec&cd=40&hl=en&ct=clnk&gl=us[/url]
-
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nie wspominała o jakimś kocie gratis jeszcze przypadkiem? -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Rozumiem że na osiedlu dywizjonu 303 i w okolicy jest Twoim zdaniem tylko jedno starsze małżeństwo a jasnowidz, choć rzekomy, zawsze ma rację? Odmiśki, opanuj się, błagam i przestań tu snuć niedorzeczne wizje. Wszyscy przeżywamy zniknięcie Chanel i wszystkim zależy na jej odnalezieniu. Tu się trzeba skupiać na konkretach a nie domysłach i teoriach spiskowych. -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='odmiśki']chodza mi po głowie jakieś głupie myśli...czy czasem ci poprzedni właściciele jej nie złapali? i nie przyznają się że ją maja[/QUOTE] Przecież im na niej w ogóle nie zależało. To tylko głupie myśli. Po co by to mieli robić? -
No wiesz Beciu, ale jak się Pani Emilkowa pofatygowała wsiąśc w pociąg i przyjechac, to ja to jej 100% na 90% wierzę...
-
Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to się dziewczynie trafiło! Szkoda, że w schronisku zapominają o takich rzeczach, jak stan zdrowia psa - przeciez to ważne! Całe szczęście, że dzięki zbiegowi okoliczności nowi ludzie Kseni już wszytsko wiedzą! -
Allegro wystawione, dodaję zimowe zdjęcia. Chyba żaden pies nie ma tyle zdjęć w allegro co Skutek...
-
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
Dzika_Figa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja wiem, że macie masę złych doświadczeń... Ale nie można robić z każdego człowieka awansem nieodpowiedzialnego debila. Proponuję opcję odbioru po kastracji. Z uprzedzeniem Pani, że choć zabieg nie jest inwazyjny, to na rany trzeba uważać. Może Ulkowy wet by go wyciachał taką metodą jak ciachali Skutka - że nawet mu wolno było lizać? -
Emilka - mistyczna hebanowa księżniczka - juz w nowym domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[B]w łóżku[/B] - jestem pewna -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
Dzika_Figa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ulka, jak Pani argumenty za kastracją rozumie, to ja bym się nie zastanawiała. Zawsze jest jeszcz eopcja 3 - Pani bierze Sproketa a kastrację opłacamy z pieniędzy, które zebrałaś. Daje to pewnośc, że zabieg zostanie wykonany.