-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Misiu - maleńka przytulanka chce do domku. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Super! Oby więcej takich domków! -
[quote name='Andzike']Aikowo mówi, że to 20kg szczęscia :)[/QUOTE] Tak mało? Spodziewałam się 40!
-
Aikowo, a ile ona waży? Potrzebne mi do tekstu, bo mam wizje reklamowania burki (tak to się odmienia?) jako iluśtam kilo szczęścia, radości, miłości i cnót wszelkich.
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Yumanji dzięki! Poproszę te osoby z Wawy, które znam. -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Bo co mogę więcej? -
Czekamy, czekamy!
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Dzika_Figa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Andzike, na wzelki wypadek miej ze sobą naugrodę zawsze, bo jak się uda suce załatwić na zewnątrz, to musisz okazać zachwyt absolutny, chwalić pod niebiosa, że mądra i dobra i nagrodę wręczyć z honorami... -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Dzika_Figa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Ja też chcę! Ja też![/QUOTE] I ja, i ja! -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki mocno, za Was obie, bo nie wiem, która to bardziej przeżyje ;) Będzie dobrze! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Romka, Ty gnaj na magnetyczny, bo Cię przelicytowali i teraz musisz przelicytować Majuskę -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Byliśmy dziś u weterynarza z pogryzioną Flo ( zastrzyk antybiotyku) i Gjalpem ( zapalenie uszu)... Mam przemywać i smarować fioletem ranę na udzie oraz przemywać i zakrapiać antybiotykiem uszy. To ostatnie jest straszne.[/QUOTE] I jeszcze uważaj, żeby się nie pomylić i nie wysmarować Gjalponowi uszu fioletem, bo sezon wystawowy będziecie mieć z głowy wtedy... Swoją drogą, Te Wasze psy to jakoś zawsze hurtem chorują... -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Dzika_Figa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Czy to jest Twój narożnik? [url]http://www.agatameble.pl/pl/produkty/pomieszczenia/pokoj-dzienny/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-84[/url] Już widzę, jak ten model się staje standardem w dogomaniackich domach -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']to klasyka jest przecież, nie wyobrażam sobie nawet innej sytuacji :) jeżeli w pomieszczeniu znajduje się dywanik z długim włosem, a zwłaszcza nowy, narzyganie na niego lub zasranie go jest niemalże pewne :)[/QUOTE] [quote name='Andzike']O tak, to jest 100% pewne... [/QUOTE] Wszystko ok, tylko dlaczego rano? -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Dzika_Figa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']TZ przywykł i nie marudzi ;) A co do narożnika... Niedługo musiała jej tłumaczyć ;) Na banerek chwilowo nie mam miejsca :([/QUOTE] I tak właśnie powinno być ;) Propsi TŻ to podstawa. Ha! Jaka zadowolona i dumna z siebie! Potem ja moge chwilowo nie mieć czasu robic banerka, więc zamawiaj teraz, a użyjesz, jak będziesz chciała. -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Dzika_Figa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
a może Twój TŻ za Twoimi plecami podczytuje dogo, co? Albo zwyczajnie przywykł, że stale jest jakiś tymczas ;) Żeberka niedługo znikną pod tłuszczykiem, a Nelka wytłumaczy nowej koleżance, do czego służy narożnik. To w jakim kolorze chcesz banerek? -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jostel - czarodziejki w żadnym razie nie bywają tak skuteczne. To czarownica. Jestem głęboko przekonana, że Andzike ma różne swoje tajemnicze sposoby i że wędzone kurze łapki mają u niej więcej niż jendo zastosowanie... -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No i świetnie! To teraz leć do Neski uspokajać skołatane serca dziewczyn ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Nie wiem, Taka Ładna Pani, co się bawi z psami :-)[/QUOTE] Pani Matka, dyć mówię... ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank'] I bardzo podoba mi się Ta Pani na zdjęciach z psami :-) [/QUOTE] Pani Matka? -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Dzika_Figa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']cos długo cisza:(:( az mnie uszy bolą[/QUOTE] Spoko, Andzike jest biała i pełnoletnia i wie co robi. A nie odzywa się pewnie dlatego, że trwa wizyta Pani zainteresowanej Zorką. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ale fajne zdjęcia! -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Dzika_Figa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Pani Zorki właśnie do mnie dzwoniła - już do mnie jedzie ... Problem w tym, że po porannej akcji "Neska" nie bardzo mogę się już urwać z pracy... Bosko.[/QUOTE] dla tekiej czarownicy jak Ty to chyba nie problem, żeby przez chwile być w dwóch miejscach naraz, nie? Dasz radę!