Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='Andzike'] Dzika_Figa nadal szukasz kogoś na 8go maja? Bo tak jakby minął ;)[/QUOTE] A, może znajdę na przyszły rok akurat, nie? Skoro w tym się nie udało... Jakos mnie obrzydzenie bierze na samą myśl o oedycji sygnatury
  2. No masz! Ale przypomnij sobie ile razy dostawałm tort urodzinowy dopiero przy okazji Twojego, albo nawet po, to normalne w tej rodzinie.
  3. [quote name='Florentynka']Wiedziałam, wiedziałam, że będziesz na nią mówić gnojek!!![/QUOTE] No, to było oczywiste. To jest cena jaką każdy uroczy szczeniaczek płaci za tymczas u Majuski.
  4. [quote name='majuska']Dopiero teraz zauważylam Twój wpis:oops: ( tez jestem durna ) Dzika Figo, gdyby komuś bardzo zależało na Walusiu i nie mógłby się dodzwonić to spróbowałby drugiego kontaktu,mailowego, no nie?[/QUOTE] No tak, ale telefon w allegro już zmieniony, a jak nakarmię TŻ to się zabiorę za podmianę zdjęć i za plakaty do Sanoka.
  5. Bez wątpienia należy Wam się odpoczynek.
  6. Przeciez on jest piękny! Jak niedźwiadek!
  7. Cholera.... a myślałam, że chwila spokoju będzie... EDIT: Patrząc na ząbki tej ciemnej, to chyba młoda bardzo, jasna też na stara nie wygląda, nieduże są, może szybko znajdą domy... Beciu, a może jednak zamówić ten koniec świata? :diabloti:
  8. [quote name='Becia66'] Obserwowałyśmy potem z samochodu jak biedna Iga miota sie po wybiegu szukając Fizi...:-([/QUOTE] Biedna Iga... ale im później, tym rozstanie byłoby cięższe. A Fizia słodziak, śliczna młoda dama się z niej zrobiła. Jakiś plakacik zrobię, co?
  9. [quote name='Andzike']Poważnie rozważam pozbycie się narożnika i nabycie takiej sofy. Albo dwóch. Toż to samo zdrowie! Ani się waż! Nie wolno Ci!
  10. Bidulek, paskudnie to wygląda. Felka, to zrobił wet z Olkusza. Jesli natomiast masz przykre doświadczenia z wetem z Zabierzowa, to wszyscy będą Ci wdzięczni za informację.
  11. [quote name='Andzike']Czy ktoś (nie ukrywam, że mam pewne typy :hmmmm: ) mógłby zrobić Nesce plakat do rozwieszania na słupach itp ? Sięgam do rozwiązań ostatecznych:evil_lol:[/QUOTE] Hmm dowiem się, czy mógłby i dam Ci znać ;)
  12. Oby było więcej takich fajnych domów!
  13. [quote name='Becia66']z berneńczyka to ona nic niema, lepiej nie pisz bo potem głupio sie będzie tłumaczyć.:lol:[/QUOTE] Ma, ma, jej mama kiedyś leżała koło Berneńczyka ;) przez 5 minut.
  14. To banerek na szybko. Napisałam 5 dni, bo z historii wynika, że 5. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207635-CZAREK-3-dni-ze-WZWODEM-zostawiony-sam-sobie-unikn%C4%85%C5%82-OLKUSZA-i-MARTWICY-PENISA-POMOCY?p=16864184#post16864184"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/171/czarekzabierzwban.jpg[/IMG][/URL] Jak będą nowe zdjęcia to zrobię nowe banerki.
  15. [quote name='figa33']no wiecie co...u Fizi ponad 1000 wejść na allegro i złamanego telefonu nie ma...:shake: taka fajna mała kluska...[/QUOTE] Nie pojmuję... Może napisz że jak berneńczyk, to będzie jeszcze 1000 wejść i może wreszcie ktoś zadzwoni...
  16. No to trafił Czaruś wręcz idealnie!
  17. [quote name='karolciasz28'] No tak Dzika Figa była szybsza.:shake::p[/QUOTE] Dzika Figa jest zawsze szybsza :diabloti: Agatko, Jeżeli zdecydujesz się przyznać nagrodę mnie, to proszę przekaż wygraną psiakom w postaci smaczków.
  18. Ojej, dopiero teraz o tej wątrobie przeczytałam bo wcześniej zdjęcia wszytsko przyćmiły. Biedny Wojtuś, mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze przy odpowiedniej karmie No ale w tej sytuacji to on jednak powinien troszkę schudnąć...
  19. Fizia zapewne, no chyba że Fizia ma dom zaklepany też to wtedy Iga posterylce będzie się barłożyć!
  20. uff dzięki, teraz moge spokojnie czekac na Becię i jej szczegółową relację.
×
×
  • Create New...