Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Wyczyszczone pięknie! Może Chanelce by BARF posłużył w tym stanie rzeczy?
  2. Zafundowałam dziś TŻ przegląd zdjęć i filmików z Filutkiem. Był pod wrażeniem.
  3. Poczekam z odnawianiem allegro Zorki, aż będę mogła podać namiary na Andzike. I dopisac kilka słów o suni. I dorzucić kilka zdjęć w barłogu.
  4. Bardzo fajne, niesamowicie ekspresyjne. I bardzo cieszy mnie to, że są jeszcze na świecie dzieci, które rysują po swojemu a nie kopiują kreskówki.
  5. [quote name='Becia66']można dostawać, tylko żeby potem jeszcze ktoś zadzwonił....:roll:[/QUOTE] No tak, mógłby ktoś zadzwonić...
  6. [quote name='Florentynka']Mam jakieś dziwne skojarzenia z tym zwrotem frazeologicznym. Aby skomentować to, jak bardzo trza być, jak się Mamanabank wyraziła, jepniętym, żeby psy trzymać w domu niniejszym donoszę, że moje psy wyżarły dziś zupę krem z zielonego groszku, bo mieliśmy gości i głupia nie upilnowałam, latając między kuchnią a jadalnią. A poza tym mam zagadkę : ostatnio nudziłam się stojąc w korku i próbowałam rozszyfrować paragon ze sklepu - kto zgadnie co to jest "ślepojap"?[/QUOTE] Dobra zupa, co chcesz? Śledziowe podroby Japonia
  7. [quote name='Charly']Gonia miała tzn. chciała dzwonić do Amikat w tej sprawie. Zapytam czy wie więcej. Niestety te sprawy potrafią sie ciągnąć. Spajka sprawa nadal się ciągnie i chyba będzie się ciągnąć w nieskończonosć.[/QUOTE] Doskonale rozumiem, że takie sprawy potrafią się ciągnąć, tylko w przypadku Farta dało się temu zapobiec, to raz. A jeśli się już nie zapobiegło, to wielce szanowna fundacja może raczyłaby przynajmniej informować zainteresowane osoby o postępach w tym "ciągnięciu się", lub ich braku, tak sama z siebie, bez proszenia, błagania, nagabywania i wydzwaniania, z poczucia przyzwoitości i obowiązku wobec osób, które przez tyle czasu psa utrzymywały i się nim interesowały i nadal interesują. O to mam ogromny żal.
  8. A ja też się melduję. I może zrobię allegro. Jak mi się będzie chciało :diabloti:
  9. Jest bardzo ładna! Myślę, że szybko znajdzie się dom.
  10. Jaka ona piękna! Beciu, jesteś pewna, że nie wysyłacie piesków pocztą? Może dla mnie zrobisz wyjątek? :diabloti:
  11. Jedna klucha mniej! Fajnie, bo widać, że chciana i kochana!
  12. [quote name='majuska']Z jakiej okazji był tort?:cool3:[/QUOTE] [SIZE="1"]Adam ma urodziny[/SIZE]
  13. [quote name='mamanabank']Ale dlaczego? Dlaczego poszła w świat? :-([/QUOTE] Pewnie ją biją i głodzą... Szczęśliwy pies nie ucieka!
  14. Bardzo dziękuję, z pewnością dotarła! Sprawdzę wieczorkiem albo jutro, bo teraz jestem tu przelotem...
  15. Tort absolutnie piękny. A Łucja pewnie pomyślała, że jak są trzy Łucje z marcepanu, to może nikt nie zauważy, jak ta prawdziwa na chwilkę gdzieś się wymknie...
  16. Czekam z niecierpliwością! A zdjęcia - urocze!
  17. Ha, specjalnie nie odnawiałam Sarenkowego allegro! Andzike, gratuluję jedynej słusznej (acz trudnej) decyzji! Bardzo się cieszę, widać, że to dobry dom i że będzie tam szczęśliwa. No i cóż, czekam na zaproszenie na wątek kolejnego tymczasa! Sarenko, powodzenia!
  18. Ojej, jaki ma miły pysk... Mam nadzieję, że się znajdą właściciele... Fajnie, że klucha ma dom!
  19. [quote name='elkate']Fundacja olała sprawe Farta! Co tam jeden piesek.....[/QUOTE] no niestety, na to wygląda... Bardzo dziękuję Fundacji SOS za to, że raczyła sobie przypomnieć o Farcie tylko po to, żeby mu zmarnować życie. Mogliście nam pomóc go odebrać, chociaż nas wysłuchać, ale nie, bo my byliśmy od tego, żeby płacić i siedzieć cicho. Wielkie, ogromne dzięki!
  20. Nelka jest mistrzynią barłożenia! Jak jakiś pies od niej się nie nauczy, to już nic mu nie pomoże ;)
  21. [quote name='majuska']Sunia mini-husky jeszcze[/QUOTE] No pięknie. Ale ostatnio pies z husky w tytule miał 1300 + wyświetleń na moim allegro, więc chyba takie mają powodzenie.
×
×
  • Create New...