Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='karolciasz28']A może to Becia napawa się faktem że ona wie a my ( wraz z Majuska:evil_lol:) nic nie wiemy.:evil_lol:[/QUOTE] Majuska wie (przyznała się na boguchwalskim), tylko nie powie. A na ciężarną krzyczeć nie wolno...
  2. [quote name='Andzike']O matko, matko... :D :D :D Ja też trzymam! :)[/QUOTE] jak na drożdżach!
  3. Ja go cały czas ogłaszam na allegro, bez efektów... właśnie sobie uświadomiłam, że chyba ze starym tel majuski... powiedzcie, czemu ja jestem taka durna, co?
  4. [quote name='karolciasz28']Ciotki zlitujcie się! Majuska pisz nam tu szybko( widzę że jesteś!).:cool3:[/QUOTE] Majuska właśnie się napawa faktem, że ona wie a my nie...
  5. [quote name='majuska']Ja wiem , ja wiem, ale niech powiedzą te co wydawały, nie będę sie szarogęsić :)[/QUOTE] No to mów jak wiesz!
  6. Saba ma obserwatora. Trzymam kciuki!
  7. I co i co? Adoptowane któreś? Czekam jak na drożdżach (Andzike, musiałam, to idealnie oddaje stan mojego ducha)!
  8. [quote name='majuska']Poczekajmy jeszcze chwilkę bo tam w przytulisku właśnie się ważą losy Czarusia ( lub też Fizi ) Becia to nadzoruje więc rezultat na pewno będzie najlepszy z możliwych :)[/QUOTE] No wiem, wiem i mocno trzymam kciuki ta uwaga o gazecie była ogólnopsia. Nie wiem, może by się dało z jakąś lokalną gazetą dogadać na cotygodniowe ogłoszenie ze zdjęciem, czy cuś...
  9. [quote name='karolciasz28']Racja Majuska i nawet fot nie ma.:roll:[/QUOTE] to może lepiej pomyśleć o papierowej gazecie?
  10. Plakat dla Soni [url]http://imageshack.us/photo/my-images/109/soniaplakatcopy.jpg/[/url]
  11. Jaka ona jest piękna! I te dropiate łapki! Och!
  12. Przestańcie tak dziękować jak najęte, bo obie od Was uciekniemy...
  13. Dziewczyny, może mi któraś dać konto? To puszczę przelew z magnetycznego na Rambo i Walusia.
  14. [quote name='zuzlikowa']Ogromnie dziękujemy za piekny i niezwykły bazarek dla Baldurka/Marcinka... [B]BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych 98-100 Łask Anielin 51 Bank PEKAO SA 18 1240 3288 1111 0010 2985 8304[EMAIL="[email protected]"][/EMAIL] ( w tytule wpłaty: pomoc dla Marcinka)[/B][/QUOTE] Poszedł przelew. Jak dotrze, to prosiłabym o potwierdzenie na bazarkowym.
  15. ooo to trzymam mocno kciuki, wszystko jedno za kogo, mam nadzieję, że ludzie wybiorą najbardziej im pasującego psa.
  16. [quote name='yumanji']Ani ,kurna,pol....zabierzemy Lapsa w ten weekend na spacer po W-wie.[/QUOTE] Dzięki, może tak zadziała... Ma ogłoszenia, ma wyróżnione allegro, jest w gazecie... nie pojmuję! Taki fajny, ładny pies!
  17. Proszę o konto Baldura. Mam dla niego 250 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206329-NIC-NIE-NAMALUJEMY-JAK-ZDJ%C4%98%C4%86-NIE-DOSTANIEMY-magnetyczny-bazar-zako%C5%84czony-malujemy"]magnetycznego bazarku[/URL]
  18. [quote name='Dzika_Figa'] Zrobię. Dziś.[/QUOTE] No i mi wczoraj nie wyszło, bo przez kota robiłam Neskę dwa razy. Teraz się biorę do roboty. EDIT: [url]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1608046917[/url] Samowolnie pozmieniałam tekst, między innymi pisząc, ża mieszkanie w budzie nie wchodzi w grę.
  19. Też zaglądam do naszego cudaka
  20. Nie wiem, czy jest tak zaje****** jak było, zanim mi kot wskoczył na klawiaturę i wszystko skasował, ale się starałam: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1607097038[/url]
  21. [quote name='majuska']Psy na plakat: Iga, Czaruś, Waluś, Fizia wciąż siedzi, no i nie wiem jak z niewyleczonym Rambo. Czyli faktycznie 4-5 psiaków[/QUOTE] Rambo też zrobię. A Czarek ma obserwatora na allegro.
  22. Jasna cholera! Mało razy mówiłam, że mam sklerozę i jak zapomnę to mnie trzeba szturchać? Miałam suce zrobić allegro, nie zrobiłam, nikt się nie dopominał... I teraz mi głupio. Zrobię. Dziś.
  23. Hihi, jaka poskładana, wygląda jakby jej było niewygodnie. I jeszcze łopatka ją gniecie w plecy!
×
×
  • Create New...