Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Dawaj te nowe zdjęcia, zrobimy fullwypas allegro.
  2. Super! Oby więcej takich domków!
  3. [quote name='Andzike']Aikowo mówi, że to 20kg szczęscia :)[/QUOTE] Tak mało? Spodziewałam się 40!
  4. Aikowo, a ile ona waży? Potrzebne mi do tekstu, bo mam wizje reklamowania burki (tak to się odmienia?) jako iluśtam kilo szczęścia, radości, miłości i cnót wszelkich.
  5. Yumanji dzięki! Poproszę te osoby z Wawy, które znam.
  6. Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Bo co mogę więcej?
  7. Czekamy, czekamy!
  8. Andzike, na wzelki wypadek miej ze sobą naugrodę zawsze, bo jak się uda suce załatwić na zewnątrz, to musisz okazać zachwyt absolutny, chwalić pod niebiosa, że mądra i dobra i nagrodę wręczyć z honorami...
  9. [quote name='Florentynka']Ja też chcę! Ja też![/QUOTE] I ja, i ja!
  10. Trzymam kciuki mocno, za Was obie, bo nie wiem, która to bardziej przeżyje ;) Będzie dobrze!
  11. Romka, Ty gnaj na magnetyczny, bo Cię przelicytowali i teraz musisz przelicytować Majuskę
  12. [quote name='Becia66']jestem trochę zdegustowana bo zanosi się na to, że pani Wiola jednak Fizi nie zabierze. A mogła być już tyle czasu ogłaszana...:shake:[/QUOTE] Bardzo nieładnie!
  13. [quote name='Florentynka']Byliśmy dziś u weterynarza z pogryzioną Flo ( zastrzyk antybiotyku) i Gjalpem ( zapalenie uszu)... Mam przemywać i smarować fioletem ranę na udzie oraz przemywać i zakrapiać antybiotykiem uszy. To ostatnie jest straszne.[/QUOTE] I jeszcze uważaj, żeby się nie pomylić i nie wysmarować Gjalponowi uszu fioletem, bo sezon wystawowy będziecie mieć z głowy wtedy... Swoją drogą, Te Wasze psy to jakoś zawsze hurtem chorują...
  14. Czy to jest Twój narożnik? [url]http://www.agatameble.pl/pl/produkty/pomieszczenia/pokoj-dzienny/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-84[/url] Już widzę, jak ten model się staje standardem w dogomaniackich domach
  15. [quote name='majuska']to klasyka jest przecież, nie wyobrażam sobie nawet innej sytuacji :) jeżeli w pomieszczeniu znajduje się dywanik z długim włosem, a zwłaszcza nowy, narzyganie na niego lub zasranie go jest niemalże pewne :)[/QUOTE] [quote name='Andzike']O tak, to jest 100% pewne... [/QUOTE] Wszystko ok, tylko dlaczego rano?
  16. [quote name='Andzike']TZ przywykł i nie marudzi ;) A co do narożnika... Niedługo musiała jej tłumaczyć ;) Na banerek chwilowo nie mam miejsca :([/QUOTE] I tak właśnie powinno być ;) Propsi TŻ to podstawa. Ha! Jaka zadowolona i dumna z siebie! Potem ja moge chwilowo nie mieć czasu robic banerka, więc zamawiaj teraz, a użyjesz, jak będziesz chciała.
  17. a może Twój TŻ za Twoimi plecami podczytuje dogo, co? Albo zwyczajnie przywykł, że stale jest jakiś tymczas ;) Żeberka niedługo znikną pod tłuszczykiem, a Nelka wytłumaczy nowej koleżance, do czego służy narożnik. To w jakim kolorze chcesz banerek?
  18. Jostel - czarodziejki w żadnym razie nie bywają tak skuteczne. To czarownica. Jestem głęboko przekonana, że Andzike ma różne swoje tajemnicze sposoby i że wędzone kurze łapki mają u niej więcej niż jendo zastosowanie...
  19. No i świetnie! To teraz leć do Neski uspokajać skołatane serca dziewczyn ;)
  20. [quote name='mamanabank']Nie wiem, Taka Ładna Pani, co się bawi z psami :-)[/QUOTE] Pani Matka, dyć mówię... ;)
  21. [quote name='mamanabank'] I bardzo podoba mi się Ta Pani na zdjęciach z psami :-) [/QUOTE] Pani Matka?
  22. [quote name='giselle4']cos długo cisza:(:( az mnie uszy bolą[/QUOTE] Spoko, Andzike jest biała i pełnoletnia i wie co robi. A nie odzywa się pewnie dlatego, że trwa wizyta Pani zainteresowanej Zorką.
  23. [quote name='Andzike']Pani Zorki właśnie do mnie dzwoniła - już do mnie jedzie ... Problem w tym, że po porannej akcji "Neska" nie bardzo mogę się już urwać z pracy... Bosko.[/QUOTE] dla tekiej czarownicy jak Ty to chyba nie problem, żeby przez chwile być w dwóch miejscach naraz, nie? Dasz radę!
×
×
  • Create New...