-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Wracam w takim stanie, że nie mam siły już nic Aśce podskubywać...ale spokojnie jakoś to nadrobimy :)[/QUOTE] no to będzie chryja :diabloti: -
[quote name='Andzike']aikowo, napisz coś, bo mi głupio ;)[/QUOTE] czyli to to? ;)
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Widzę, że się wreszcie dorwałaś do komputera i nadrabiasz zaległości. Jak tam kurs? Podskubujesz Aśce stado w ramach ćwiczeń? Gjalpo chyba kuszący jest, co? -
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
a kiedy ta kąpiel w końcu? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To jest TA królik i dlatego ma samicze imię ;) Dzisiaj TŻ stwierdził, że podczas naszej wizyty w ojczyźnie próbowała go ugryźć. Ja na to: "Ugryźć? Co Ty wygadujesz? No nie przesadzaj, mogła conajwyżej na Ciebie naryczeć i natupać, Lusia nie gryzie" :diabloti: -
kurde, no, wreszcie! Trzymam kciuki!!!
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Dzika_Figa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Sterylizacja, sterylizacja i jeszcze raz sterylizacja :( No właśnie. Szkoda, że tak mało osób wspiera akcję sterylizacja... -
[quote name='Andzike']A ja marze o słoneczniku. TZ znów będzie marudził, że wszędzie są skorupki itp, paznokcie znów będę miała jak robol i na ustach ciemny odcisk od pestek, ale czekam na te słoneczniki przez rok cały i nikt mi ich nie odbierze ![/QUOTE] ech, nie mów nawet! U mnie truskawki tylko w plastikowym pudełku, a słonecznik suchy na wagę, naogół łuskany...
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Ogorki zabijaja w tym roku.Nie slyszalas?[/QUOTE] Masz nieświeże wiadomości. To nie były ogórki. ;) No ale jak się boisz ogórków, to może truskawki? Jest sezon w końcu, nie? -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Tak,takim dla konia...[/QUOTE] A chleb nie tuczy przypadkiem? Ogórki! Są zdrowe, orzeźwiające i składają się prawie z samej wody! -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Nie przejmuj sie...ja tez nie mam propozycji matrymonialnych... U Nas juz prawie wakacje..Laps cale dnie spedza w ogrodku...przytyl chyba za bardzo,lasuch wstretny...nic nowego generalnie...[/QUOTE] A nie, wcale się nie przejmuję ;) Jeden chłop mi wystarcza To co, dieta? Będziesz go teraz karmić suchym chlebem? :diabloti: