-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nasza mama chodzi do Veta nie tylko w sprawie robali, ale też przycinania pazurków, bo kicia u veta jakaś spokojniejsza.... A i tak ostatnio pan doktor wdział rękawice, "obciął" kici jedną łapkę i odmówił dalszej współpracy.... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
To ja się odmeldowuję i idę zrobić jakąś biżuterię na bazarek dla Farta - właśnie kilka dni temu zaczęłam sobie takie hobby uprawiać, to będę teraz miała trzy w jednym- przyjemność, trening i prace społeczne :cool3: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Zulugula ostatnio logowała się 5 września... Napisałąm priv do osoby z jej znajomych, która loguje się na bieżąco z pytaniem, czy wie, co się z nią dzieje... Nie martw się Moria, coś wymyślimy, jakieś bazarek zrobimy, nie zostaniesz sama z kolejnym psem na utrzymaniu. A potem się będziemy martwić, co zrobić z Zulugulą. -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
no cholera... Pisałaś na priv do Zuluguli? I jeszcze jedno, masz coś przeciwko temu, żebym Ci kogoś podesłała tam do Ciebie celem zrobienia Fartowi sesji? I temu drugiemu co go masz gotowego do adopcji też przy okazji. Bo chcemy mu z siostrą zrobić allegro a dobre, naprawdę dobre zdjęcia to podstawa. I potrzeba ich więcej niż tu na wątku, aktualniejszych, i, no wiesz... muszą być powalające na kolana po prostu... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem, co zrobić.... Moja siostrzyca widzę jakieś allegro planuje - moż eto pomoże. Moria, jesteś w stanie zrobić/kogoś poprosić o kilka zdjęć? Bo zdjęcia to podstawa o ile się orientuję... I przepraszam za poślizg z przelewem za hotel- już go robię. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Oj wiadomo, że zadecydowała, to tak tylko, dla Ciebie, żebyś przez najbliższe trzy-cztery lata nie miała poczucia że zwariowałaś do reszty... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
To my z TŻ prosimy, żeby nam odłożyć MAtyldę do czasu naszego powrotu do kraju. Do tego czasu Mati niech przebywa u Florentynki, jako że rodzina, a jak wrócimy to już Matylda zadecyduje. Ok? -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
NIE! Nie wyobrażam sobie, żeby Matylda miała przestać byc u Florentynki na tymczasie. Jestem daleko, ale za sprawami rodzinnymi na bieżąco i mam wrażenie, ż eona jest tam od zawsze. I życzę sobie, żeby była zawsze. A jak nie to niech mi ją Florentynka przetrzyma na tymczasie i jak powrócę do ojczyzny to ją do siebie wezmę, dobra? Tak za jakieś trzy, cztery lata... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Jej... Moria, pogadam z siostra i pokombinujemy co możemy zrobić. Ja kiepska jestem w rozreklamowywowaniu czegokolwiek niestety, ale może razem coś wymyślimy. Bo faktycznie bez sensu, żeby Fart siedział i zajmował miejsce u Ciebie w hotelu, pewnie potrzebne innej bidzie, jak może mieć DOM. Trzeb atylko poszukać... -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
Dzika_Figa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I banerek bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/hit-odjazd-playdog-zegarek-kosmetyki-inne-drobiazgi-na-kibica-147442/#post13042586"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2218/banerplaydogcopy.jpg[/IMG][/URL] Podklejcie sobie -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Dzika_Figa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ojej... i co, zjadł ją? Ja nie zaglądam na przykład, bo na bieżąco wiem co się u niej dzieje... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Moja kocica rzuciła się dziś na gotowanego kalafiora. I żuła go długo i pracowicie ze wszystkich możliwych stron. Nie wspominając o tym, ze ostatnio wyżarła mi z kanapki kolejno:spory kawałek papryki, kawałek (juz mniejszy) cebuli, avocado, ogórka kiszonego i pomidora. I cały czas udawała, że chodzi o żółty ser, tylko nie trafia. Ja tam uważam, że oni lubią warzywa, tylko nie bardzo chca się do tego przyznać. -
właśnie zakończył się mój bazarek na Rumcajsa - łączny zysk powinien wynieść 184 zł
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
No to w tej sytuacji widze dwa rozwiązania: Albo wymienicie drzwi na nowe, albo do tych istniejących przykujedzie Gjalpona łańcuchem i będą wspaniałe, antywłamaniowe, nawet jak je całe zje. -
Błagam zaganiajcie mi ludzi na bazarek, ja tego na prawdę nie umiem robić... Mam takie marzenie, żeby były tam tłumy, ostre licytacje, krew, pot, łzy... No, wiecie... Walka żeby była! :p
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Może jakiś wielki podkop i samowolna wyprawa do baru Gol? Panienki, zdaje się, lubią wzbudzać zainteresowanie... -
A mnie prześladuje pech. Wczoraj wieczorem postanowiłam nie czekać na Florentynkę i zrobić bazarek sama, a jej rzeczy najwyżej dołożyć później i... jak tylko się za to zabrałam, to Dogo mi padło i już nic nie mogłam... Robię teraz. EDIT: Bazarek zrobiony, zapraszam, oto banerek bazarku. Proszę o rozreklamowanie, bo ja w te klocki kiepska jestem... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-na-kudlacza-do-18-09-2009-godz-22-00-a-145631/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3471/banerekrumcajs.jpg[/IMG][/URL]
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moria'] Dzika Figa zrobila takie piekne banerki, juz wakacje sie skonczyly prosze tu zagladac do Farcika.[/QUOTE] No zrobiłam, zrobiłam, tylko oprócz mnie i mojej siostry nikt ich sobie póki co nie podpiął... A od samego bycia one nie działają, trzeba UŻYWAĆ :razz: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']A ja właśnie odkryłam czego mi w domu brakowało: białego psa.[...]Tego jeszcze nie było - dzięki temu mam komplecik.[/QUOTE] A rudego Ci czegoś nie brakuje przypadkiem? -
Nie myślcie, że zapomniałam. Mam już gotowy banerek do bazarku, zdjęcia, etc. Czekam tylko na Florentynkę, która dziś nie miała czasu. Muszę się z nią skoordynować bo chemy zrobić ten bazarek wspólnie. Jutro.
-
Zaraz zrobię mu banerek Jutro albo pojutrze bazarek, mam trochę drobiazgów Edit: O, banerek jest... A, zrobię i tak ;)
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
No dobrz, przejrzę i zobaczę, co się da zrobić z tego, co jest,a Ty się staraj załtwić jakieś nowe :p Kilka dni chyba można poczekać, zwłaszcza, że ma być kastrowany. Co do milczenia... Wakacje... Ale już za kilka dni powinno wszystko wrócić do normy -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moria']Trzy nikt nie odpowiedzial na moje zapytanie. [/QUOTE] Chodzi o kastrację, tak? Napisałam, deklaruję 100 złotych na ten cel. I jestem za, jak już kiedyś pisałam. Allegro też mogę Fartowi zrobić, tylko bym potrzebowała jakiś na prawdę świetnych zdjęć. Co najmniej sześciu, myślę. W dużej rozdzielczości, etc. Myślisz, że jesteś w stanie? ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Sugerujesz że pełnia życia polega na wąchaniu psiego zadu o poranku? :diabloti: No wiesz, jakby to powiedzieć...Pomimo faktu, że ubolewam nad chwilowym nieposiadaniem psa i zamierzam to zmienić, jak się będzie dało, jakoś nie o tym, że mi tan pies (te psy- zanosi się na dwa najmniej) będzie siadał (będą siadały) na głowie, jak już go będę miała myślę... Ale cieszę się, że jesteś szczęśliwa. -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
On i tak do tych zakonnic nie pójdzie, bo raz, że one chcą innego psa, dwa, weterynarz, który pośredniczył, zniknął i nic się nie dzieje na tamtym wątku...