Ajajaj, a już myslałam, że się udało ekipę złapac, a tu widze do tego jeszcze Celinka na wolności. Nie jestem szczególnie kreatywna jeśli chodzi o miona...
Hmm no zalezy jak na to patrzeć, bo teoretycznie to Sonia ma rodzinę tylko ludzko-kocią ;-)
I kociuchy mają się świetnie.
A jeśli chodzi o Florentynkowe stado, to też nie słyszałam o żadnych sensacjach. Więc wszytsko ok. Zaraz tutaj podrzucę Florenynkowe wigilijne zdjęcia stada z Sonieczką.
EDIT: Oto one: [url]http://picasaweb.google.pl/karmatsetenlhamo/PsieZabaweczki?authkey=Gv1sRgCOvOw9XoqZP6Ng#[/url]
[quote name='wtatara']mam prośbę. Czy ktoś mógłby zrobic mi plakat- chcę rozklejać w Krakowie ogłoszenia. Może tu znajdzie się domek[/QUOTE]
Jesli nikt sie jeszcze nie zgłosił to ja się zgłaszam.