Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. hihi stopery w uszy i możesz spać z Balbinką
  2. Wstyd mi prosić (powinnam sama wszytsko wiedizeć), ale zweryfikujcie i uzupełnijcie proszę te info i Balbinie - wrzucamy ją na zupełnie nową liste parów adopcyjnych!!! IMIĘ: Balbina PŁEĆ: suczka ROK URODZENIA: 2005 WĄTEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173029-Akcja-Gruba-KaA-ka-ratujmy-BalbinAE[/url] STERYLIZACJA: STAN ZDROWIA: dobry CZIP: SZCZEPIENIA: tak STOSUNEK DO LUDZI: ogromnie przyjazny STOSUNEK DO DZIECI: przyjazny STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: przyjazny STOSUNEK DO KOTÓW: przyjazny INNE WAŻNE INFORMACJE: kopie dołki, otyła - w trakcie odchudzania KRÓTKI OPIS: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
  3. Ubocze nie śpi? Jaka Misia szczęśliwa!!!
  4. [B][SIZE="3"][COLOR="teal"]WITAMY W BAZIE DANYCH PARÓW ADOPCYJNYCH![/COLOR] [COLOR="red"][B][U]Jest to wątek tylko i wyłącznie do przeglądania - prosimy na nim nie pisać!!![/U] Parówki wklejajcie na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-wAE-tek-zbiorczy"]wątku parówim[/URL], a my je będziemy sukcesywnie przenosić tutaj.[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR="black"][B][SIZE="3"]ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z [URL="http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&msa=0&ll=55.229023,15.996094&spn=13.21327,28.256836&z=5&msid=108899209819737378242.0004830a3bb371b909f02"]MAPY[/URL] PARÓWEK ADOPCYJNYCH[/SIZE][/B][/COLOR] O PARÓWKACH... Definicja Jako parówkę definiujemy psa, który wykazuje następujące cechy: - jest niższy niż dłuższy lub ma nieproporcjonalnie krótkie łapy - ma kształt wałkowaty - i inne Inna definicja: skrzyżowanie wałka na tapczan z krokodylem, w wersji na słodko[/B] [B]ilustracja poglądowa:[/B] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2379/wzorzecparwy.jpg[/IMG]
  5. No więc tak... Amensalizm nam zrobi ogłoszenia super wspaniałe, ale chwilkę musimy poczekać, bo na bazarku jest kolejka. Dla Doga będzie gratis, więc nam starczy funduszu na Stricza - choc taka pomoc się p. Teresie należy. Jakieś protesty?
  6. [quote name='daguerrotype'] I pytanie z innej beczki, jak się rozwija skrót "TZ" ? :)[/QUOTE] Na resztę Ci nie odpowiem, bo nie wiem - ale na to z przyjemnością - sama pamietam, jak mnie to nurtowało TŻ - towarzysz życia
  7. ktos musi kupic pakiety na bazarku... Ick, zrobisz to? A ja grzecznie przeleję....
  8. [quote name='halcia']Ja tam poczekam ,az jedna dogomanka dom wybuduje,,,podrzuce pod płot i pokocha jak swoją....:diabloti:[/QUOTE] Bardzo sprytnie! Zdradzisz, która to się buduje? Chyba wiem, ale może szepniesz na priv... i od razu podpowiedz, gdzie tego płotu szukać, może się kiedyś przydać...
  9. Oczywiście, pogięło mnie. Napisz jeszcze, że jestem pier..loną wariatką - z pewnością Ci się humor poprawi.
  10. Florentynka, zarazo, masz pełną skrzynkę. Właź na skype...
  11. W dalszym ciągu domagam się podania dokładnej daty kastracji, wklejenia tutaj wyrażniej kopiii faktury z dokładną datą oraz zdjęcia, na którym wyraźnie widać, ze pies jest wykastrowany. Zdjęcie to chcę tez otrzymać mailowo, w formacie jpg, na adres [email][email protected][/email]. Niespełnienie tej prośby przed środą , będzie dla mnie dowodem, że pies nie został wykastrowany w zdeklarowany przez Morię terminie. Im dłużej hotel zwleka z przedstawieniem dowodów, tym mniej są one dla mnie wiarygodne.
  12. Super! Jak Cekinka biedna czipownaie zniosła?
  13. Z przykrością stwierdzam, że nie jest to zadnym dowodem kastracji dla mnie - nie ma wpisanego dnia miesiąca i w żaden sposób nie da się też stwierdzić, że jest to książeczka Farta. Miała być faktura, a co zostało wklejone? Przecież wg tego wpisu Fart mógł być wykastrowany nawet dzisiaj... o ile wpis w ogóle dotyczy Farta
  14. .... serce się kraje... Beciu, odkupisz ją? ja się dołoże...
  15. Oto Stricz - kochany olbrzym w typie sznaucera. Stricz ma około 8 lat, ostatnich kilka spędził w schronisku. Aż ciężko w to uwierzyć, że przez tyle lat nikt go nie zechciał... Przecież to psi ideał! Stricz jest wspaniałym, uroczym psem, bardzo spragnionym kontaktu z człowiekim. Typ misia - przytulaka. Nie ma w sobie cienia agresji, jest pozytywnie nastawiony do całego świata. Bardzo przyjaźnie odnosi się do innych zwierząt, nigdy nie prowokuje żadnych konfliktów. Jest absolutnie bezproblemowy - dobrze wychowany, nic nie niszczy, ślicznie chodzi na smyczy, bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie, serdecznie wita gości, ze stoickim spokojem znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne - nie tylko kąpiel ale i suszenie suszarką!!! Jest mądry, zrównoważony, doskonale rozumie, co się wokół niego dzieje. Szybko przyzwyczaja się do nowych ludzi wokół siebie, szybko się aklimatyzuje i oswaja z nową sytuacją. Nadaje się do każdego domu . Pies jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa obecnie w domu tymczasowym. Tylko brać, kochać i cieszyć się tym wspaniałym futrzakiem! UWAGA! Adoptując Stricza pomagasz nie tylko jemu - jego miejsce w domu tymczasowym zajmie inny pies, dla którego też będzie to wielka szansa!
  16. [quote name='TERESA BORCZ'] CZY JA GO MAM JAKOŚ SZCZEGÓLNIE OSTRZYC?[/QUOTE] Wydaje mi się, że byłoby dobrze - standardowo "na sznaucera" - chyba każdy psi fryzjer to potrafi. Chłopak lepiej by się prezentował a i pewnie kondycja sierści po podstrzyżeniu by się poprawiła. Reszty postu nie cytuję, ale dziękuję na klęczkach - informacje są więcej niż wyczerpujące - już zabieram się do pisania tekstu!
  17. jestem u chłopaka, zrobię banerki i obrazki
  18. Borówka, bardzo prosimy: wątki (jesli są), kilka zdjeć a nie jedno, imię, wiek, i jak najwięcej informacji plus kontakt w sprawie adopcji...
  19. Wracaj do zdrowia, Renato, bo musisz nam tu codziennie pisać wyczerpujące sprawozdania z zachowań Balbiny - nawet, gdyby cały dzień tylko leżała ;-)
  20. To co, robimy te zeskrobiny? Kosu, nie do końca zrozumiała - to będzie koło 60 złotych i już czy 60 zł razy X aś trafimy na wynik?ogłaszamy krówkę?
  21. No teraz jak o Striczu troszkę wiadomo, to ja mu zaraz tekst ogłoszeniowy. Pani Tereso - Czy mogę z czystym sumieniem napisać, że Stricz ślicznie chodzi na smyczy, zgadza się z psami i kotami i nadaje się do każdego domu?
×
×
  • Create New...