-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
hihi stopery w uszy i możesz spać z Balbinką -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wstyd mi prosić (powinnam sama wszytsko wiedizeć), ale zweryfikujcie i uzupełnijcie proszę te info i Balbinie - wrzucamy ją na zupełnie nową liste parów adopcyjnych!!! IMIĘ: Balbina PŁEĆ: suczka ROK URODZENIA: 2005 WĄTEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173029-Akcja-Gruba-KaA-ka-ratujmy-BalbinAE[/url] STERYLIZACJA: STAN ZDROWIA: dobry CZIP: SZCZEPIENIA: tak STOSUNEK DO LUDZI: ogromnie przyjazny STOSUNEK DO DZIECI: przyjazny STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: przyjazny STOSUNEK DO KOTÓW: przyjazny INNE WAŻNE INFORMACJE: kopie dołki, otyła - w trakcie odchudzania KRÓTKI OPIS: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: -
Miśka - słodka, kudłata suczka MA SUPER DOM
Dzika_Figa replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ubocze nie śpi? Jaka Misia szczęśliwa!!! -
[B][SIZE="3"][COLOR="teal"]WITAMY W BAZIE DANYCH PARÓW ADOPCYJNYCH![/COLOR] [COLOR="red"][B][U]Jest to wątek tylko i wyłącznie do przeglądania - prosimy na nim nie pisać!!![/U] Parówki wklejajcie na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-wAE-tek-zbiorczy"]wątku parówim[/URL], a my je będziemy sukcesywnie przenosić tutaj.[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR="black"][B][SIZE="3"]ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z [URL="http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&msa=0&ll=55.229023,15.996094&spn=13.21327,28.256836&z=5&msid=108899209819737378242.0004830a3bb371b909f02"]MAPY[/URL] PARÓWEK ADOPCYJNYCH[/SIZE][/B][/COLOR] O PARÓWKACH... Definicja Jako parówkę definiujemy psa, który wykazuje następujące cechy: - jest niższy niż dłuższy lub ma nieproporcjonalnie krótkie łapy - ma kształt wałkowaty - i inne Inna definicja: skrzyżowanie wałka na tapczan z krokodylem, w wersji na słodko[/B] [B]ilustracja poglądowa:[/B] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2379/wzorzecparwy.jpg[/IMG]
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
Dzika_Figa replied to eloise's topic in Już w nowym domu
[quote name='daguerrotype'] I pytanie z innej beczki, jak się rozwija skrót "TZ" ? :)[/QUOTE] Na resztę Ci nie odpowiem, bo nie wiem - ale na to z przyjemnością - sama pamietam, jak mnie to nurtowało TŻ - towarzysz życia -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Ja tam poczekam ,az jedna dogomanka dom wybuduje,,,podrzuce pod płot i pokocha jak swoją....:diabloti:[/QUOTE] Bardzo sprytnie! Zdradzisz, która to się buduje? Chyba wiem, ale może szepniesz na priv... i od razu podpowiedz, gdzie tego płotu szukać, może się kiedyś przydać... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, pogięło mnie. Napisz jeszcze, że jestem pier..loną wariatką - z pewnością Ci się humor poprawi. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Florentynka, zarazo, masz pełną skrzynkę. Właź na skype... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
W dalszym ciągu domagam się podania dokładnej daty kastracji, wklejenia tutaj wyrażniej kopiii faktury z dokładną datą oraz zdjęcia, na którym wyraźnie widać, ze pies jest wykastrowany. Zdjęcie to chcę tez otrzymać mailowo, w formacie jpg, na adres [email][email protected][/email]. Niespełnienie tej prośby przed środą , będzie dla mnie dowodem, że pies nie został wykastrowany w zdeklarowany przez Morię terminie. Im dłużej hotel zwleka z przedstawieniem dowodów, tym mniej są one dla mnie wiarygodne. -
Zenuś kudłatek już na kanapie...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Super! Jak Cekinka biedna czipownaie zniosła? -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Z przykrością stwierdzam, że nie jest to zadnym dowodem kastracji dla mnie - nie ma wpisanego dnia miesiąca i w żaden sposób nie da się też stwierdzić, że jest to książeczka Farta. Miała być faktura, a co zostało wklejone? Przecież wg tego wpisu Fart mógł być wykastrowany nawet dzisiaj... o ile wpis w ogóle dotyczy Farta -
Stricz-pies w typie Sznaucera-na bezpłatnym DT
Dzika_Figa replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Oto Stricz - kochany olbrzym w typie sznaucera. Stricz ma około 8 lat, ostatnich kilka spędził w schronisku. Aż ciężko w to uwierzyć, że przez tyle lat nikt go nie zechciał... Przecież to psi ideał! Stricz jest wspaniałym, uroczym psem, bardzo spragnionym kontaktu z człowiekim. Typ misia - przytulaka. Nie ma w sobie cienia agresji, jest pozytywnie nastawiony do całego świata. Bardzo przyjaźnie odnosi się do innych zwierząt, nigdy nie prowokuje żadnych konfliktów. Jest absolutnie bezproblemowy - dobrze wychowany, nic nie niszczy, ślicznie chodzi na smyczy, bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie, serdecznie wita gości, ze stoickim spokojem znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne - nie tylko kąpiel ale i suszenie suszarką!!! Jest mądry, zrównoważony, doskonale rozumie, co się wokół niego dzieje. Szybko przyzwyczaja się do nowych ludzi wokół siebie, szybko się aklimatyzuje i oswaja z nową sytuacją. Nadaje się do każdego domu . Pies jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa obecnie w domu tymczasowym. Tylko brać, kochać i cieszyć się tym wspaniałym futrzakiem! UWAGA! Adoptując Stricza pomagasz nie tylko jemu - jego miejsce w domu tymczasowym zajmie inny pies, dla którego też będzie to wielka szansa! -
Stricz-pies w typie Sznaucera-na bezpłatnym DT
Dzika_Figa replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ'] CZY JA GO MAM JAKOŚ SZCZEGÓLNIE OSTRZYC?[/QUOTE] Wydaje mi się, że byłoby dobrze - standardowo "na sznaucera" - chyba każdy psi fryzjer to potrafi. Chłopak lepiej by się prezentował a i pewnie kondycja sierści po podstrzyżeniu by się poprawiła. Reszty postu nie cytuję, ale dziękuję na klęczkach - informacje są więcej niż wyczerpujące - już zabieram się do pisania tekstu! -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Oby zadziałały!!! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Borówka, bardzo prosimy: wątki (jesli są), kilka zdjeć a nie jedno, imię, wiek, i jak najwięcej informacji plus kontakt w sprawie adopcji... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wracaj do zdrowia, Renato, bo musisz nam tu codziennie pisać wyczerpujące sprawozdania z zachowań Balbiny - nawet, gdyby cały dzień tylko leżała ;-) -
Stricz-pies w typie Sznaucera-na bezpłatnym DT
Dzika_Figa replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
No teraz jak o Striczu troszkę wiadomo, to ja mu zaraz tekst ogłoszeniowy. Pani Tereso - Czy mogę z czystym sumieniem napisać, że Stricz ślicznie chodzi na smyczy, zgadza się z psami i kotami i nadaje się do każdego domu?