Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Cudak wyczyścić pocztę
  2. [quote name='Cudak']Niestety aparatu nie wzięłam ze sobą :([/QUOTE] Szkoda, :(
  3. Kurcze, a nie wiadomo jak on do dzieci? Bo mam pewien plan, tylko nie wiem czy wypali na te kilka dni....
  4. [quote name='Asiaczek']Oj, chciałoby się miec więcej psiaków, ale .... zycie czasami nie pozwala;) pzdr.[/QUOTE] Oj a ja o tym wręcz marze... I sobie postanowiłam, ze następny to będzie albo super ekstra wystawowego, albo znowu jakaś bida... Ale zawsze pp i hl , i bardzo żałuje ze mój tz nie zgadza się na 3 bo bym takiego na " b" jeszcze miała :D
  5. A nie ma jakichś fotek? By się poogladalo.... ;)
  6. [quote name='Dorin91']I jeszcze jeden kudłacz - Yeti. Chłopak przebywa w schronisku k. Katowic, mimo nieprzeciętnego wyglądu siedzi tam już od roku! Został znaleziony na ulicy 04.04.2011. Yeti jest bardzo energicznym i wesołym psiakiem z wiecznie "śmiejącą się" mordką. Bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi i skory do zabaw. Jest pojętny i chętnie się uczy, zna komendę "siad" i "daj łapę", ładnie chodzi na smyczy. Ogólnie jest grzecznym i pogodnym psem. Jednak nie toleruje innych psów. Nadaje się dla aktywnych ludzi. No i jest bardzo skoczny, żadne ogrodzenie i żadna wysokość mu nie straszne, dlatego nie mógłby być psem, który biega po ogrodzie bez nadzoru - wykorzysta każdą okazję Kontakt: Marta: [URL="tel:793 960 567"]793 960 567[/URL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Więcej zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Yeti55196BoksNr25OpiekunMartaP[/URL][/QUOTE] A Yeti jest na sznupkach?
  7. [quote name='Anula']W Tomaszowie Mazowieckim przebywa takie cudo! [B]IMIĘ:[/B] [B]Kaja[/B] [B]WIEK:[/B] 4 lata [B]ROK URODZENIA: [/B]2008[B] ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] M [B]CHARAKTER:[/B] Prześliczne, kudłate, ufne stworzonko. Cudowne kudełki, oczka żywe i bystre. I ogonek rozmerdany. Chyba nie było jej źle w tamtym domu? Aż do momentu tej strasznej awantury? Kaja jest psiakiem ufnym i opiekuńczym. Opiekuje się młodszym od siebie Rudim z którym wcześniej mieszkała. Bardzo lgnie do ludzi. Taka przylepka. Sierść ma zaniedbaną, nikt nie zwracał na to pewnie uwagi wcześniej. Ale troszkę pracy i będzie cudownym, kudłatym psiakiem. Kaja została wraz z trójką innych psiaków zabrana w czasie karczemnej awantury. Interwencja. jeden z 4 psiaków nie przeżył. Awantura była bardzo ostra, dochodziło do rękoczynów przy użyciu niebezpiecznych narzędzi. Odbiło się to na jednym z 4 psiaków, miał złamany kręgosłup. Kai się udało.Kaja jest to pies średni,pod kolano. [/QUOTE] Kaja..... Aż mi mowę odebrało.... Kiedyś, gdzieś identyczna sunia miała do mnie przyjechać na dt/ds.... Niestety nie dozyla.... Szok.....klon.... I te oczy.... Jak można jej pomoc? Trzeba ja koniecznie na grzywacze dać!
  8. Nas można skreślić od razu bo w tym roku wakacji nie będzie raczej. Jedna sunia dwa kroki przed TM, a ja chora...;(
  9. A oni jeszcze domków nie znaleźli?
  10. [quote name='*anusia&ajlu*']haha tylko szkoda że mieszkam w bloku ;)[/QUOTE] Boisz się o sąsiadów hihihi:D
  11. [quote name='*anusia&ajlu*'];) napewno napiszę jak będę miała już sunię:loveu:[/QUOTE] No ja myśle....;)
  12. [quote name='Asiaczek']Mnie się człe czarne podobaja, ale wybór jest Twój:) Foteczki widziałam i b.mi sie podoba Dedek;) pzdr.[/QUOTE] Tak całe czarne są fajne, ale niekoniecznie maja "ten" charakter i "ta" budowę... Myśle, ze to po prostu będzie zauroczenie.... Czasem tak jest oglądając ogłoszenia, zdjęcia, ze sobie myślisz: ta, nie inna.... Ale zakładając Hodowle trzeba tez mieć na uwadze inne aspekty:) ja się cieszę, ze nie mam takich problemów ;)
  13. Hehe, to szukaj rudej grzywki :) wiem o czym piszesz bo u nas na osiedlu tylko jedna suka dorównuje mojej Airze... Taki mocno wyrosniety jrt śmiesznie wyglada bo jest drobna na długich chudziutkich nozkach...;)
  14. Ale fajnie, takich domków jak na lekarstwo....
  15. [quote name='*anusia&ajlu*']ale powiem ci że na kompie lepiej wyglądają, fotosik okłamuje ;)[/QUOTE] Wiem coś o tym, ale i tak są fajowe. I tak sobie myśle, ze rzeczywiście tej czarnej suni brakuje Hihi:)
  16. Pozazdrościć....fajoskie fotki:loveu:
  17. [quote name='*anusia&ajlu*']mi hawańczyka przypomina ;)[/QUOTE] Nawet bardzo :)
  18. Fajny psiak, ale chyba mało grzywaczowy... Niech się wypowiedzą specjaliści....
  19. Lexus niestety się raczej nie kwalifikuje.... Jestem na wątku :) czekam tylko na odbiór fantów, bo troszkę tego jest ;) edit Justynko, to do Ciebie jest nr tel z pierwszej strony?
  20. [quote name='beka']załóż temat w dziele przygarnę psa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/97-Przygarne-psa[/URL] tu czesc psów napewno jest już nieaktualnych, podobnie jak na owczarki.eu nie wszyscy aktualizują ogłoszenia[/QUOTE] Ok, dzieki
  21. Widzę, ze wątek umiera śmiercią naturalna....;(
  22. Czy psiaka z owczarek.eu są aktualne? Szukam dwóch mlodziakow...
  23. [quote name='Lobaria']na pw wysłałam linka do idealnego stróża.[/QUOTE] Dzięki, już napisałam na wątku, tylko czy on by się nadal tez do domu?
  24. [quote name='Lobaria']Czy musi być onkowaty...[/QUOTE] Takie dostałam info, ale podeslac mogę rożne propozycje, poza tym, jeśli byłby do roku i pies, to miałabym super extra drugi dom;) kandydaci tez do zaakceptowania, bo mieszka już suka duża bardzo zazdrosna. czyli ogólnie szukam dwóch kandydatów, z czego nie znam wiecej faktów na temat tego pierwszego, bo to na gorąco dzisiaj dostałam info.
×
×
  • Create New...