-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Cudak wyczyścić pocztę
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Niestety aparatu nie wzięłam ze sobą :([/QUOTE] Szkoda, :( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Kurcze, a nie wiadomo jak on do dzieci? Bo mam pewien plan, tylko nie wiem czy wypali na te kilka dni.... -
[quote name='Asiaczek']Oj, chciałoby się miec więcej psiaków, ale .... zycie czasami nie pozwala;) pzdr.[/QUOTE] Oj a ja o tym wręcz marze... I sobie postanowiłam, ze następny to będzie albo super ekstra wystawowego, albo znowu jakaś bida... Ale zawsze pp i hl , i bardzo żałuje ze mój tz nie zgadza się na 3 bo bym takiego na " b" jeszcze miała :D
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
A nie ma jakichś fotek? By się poogladalo.... ;) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorin91']I jeszcze jeden kudłacz - Yeti. Chłopak przebywa w schronisku k. Katowic, mimo nieprzeciętnego wyglądu siedzi tam już od roku! Został znaleziony na ulicy 04.04.2011. Yeti jest bardzo energicznym i wesołym psiakiem z wiecznie "śmiejącą się" mordką. Bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi i skory do zabaw. Jest pojętny i chętnie się uczy, zna komendę "siad" i "daj łapę", ładnie chodzi na smyczy. Ogólnie jest grzecznym i pogodnym psem. Jednak nie toleruje innych psów. Nadaje się dla aktywnych ludzi. No i jest bardzo skoczny, żadne ogrodzenie i żadna wysokość mu nie straszne, dlatego nie mógłby być psem, który biega po ogrodzie bez nadzoru - wykorzysta każdą okazję Kontakt: Marta: [URL="tel:793 960 567"]793 960 567[/URL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Więcej zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Yeti55196BoksNr25OpiekunMartaP[/URL][/QUOTE] A Yeti jest na sznupkach? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']W Tomaszowie Mazowieckim przebywa takie cudo! [B]IMIĘ:[/B] [B]Kaja[/B] [B]WIEK:[/B] 4 lata [B]ROK URODZENIA: [/B]2008[B] ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] M [B]CHARAKTER:[/B] Prześliczne, kudłate, ufne stworzonko. Cudowne kudełki, oczka żywe i bystre. I ogonek rozmerdany. Chyba nie było jej źle w tamtym domu? Aż do momentu tej strasznej awantury? Kaja jest psiakiem ufnym i opiekuńczym. Opiekuje się młodszym od siebie Rudim z którym wcześniej mieszkała. Bardzo lgnie do ludzi. Taka przylepka. Sierść ma zaniedbaną, nikt nie zwracał na to pewnie uwagi wcześniej. Ale troszkę pracy i będzie cudownym, kudłatym psiakiem. Kaja została wraz z trójką innych psiaków zabrana w czasie karczemnej awantury. Interwencja. jeden z 4 psiaków nie przeżył. Awantura była bardzo ostra, dochodziło do rękoczynów przy użyciu niebezpiecznych narzędzi. Odbiło się to na jednym z 4 psiaków, miał złamany kręgosłup. Kai się udało.Kaja jest to pies średni,pod kolano. [/QUOTE] Kaja..... Aż mi mowę odebrało.... Kiedyś, gdzieś identyczna sunia miała do mnie przyjechać na dt/ds.... Niestety nie dozyla.... Szok.....klon.... I te oczy.... Jak można jej pomoc? Trzeba ja koniecznie na grzywacze dać! -
Nas można skreślić od razu bo w tym roku wakacji nie będzie raczej. Jedna sunia dwa kroki przed TM, a ja chora...;(
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
A oni jeszcze domków nie znaleźli? -
[quote name='*anusia&ajlu*']haha tylko szkoda że mieszkam w bloku ;)[/QUOTE] Boisz się o sąsiadów hihihi:D
-
[quote name='*anusia&ajlu*'];) napewno napiszę jak będę miała już sunię:loveu:[/QUOTE] No ja myśle....;)
-
[quote name='Asiaczek']Mnie się człe czarne podobaja, ale wybór jest Twój:) Foteczki widziałam i b.mi sie podoba Dedek;) pzdr.[/QUOTE] Tak całe czarne są fajne, ale niekoniecznie maja "ten" charakter i "ta" budowę... Myśle, ze to po prostu będzie zauroczenie.... Czasem tak jest oglądając ogłoszenia, zdjęcia, ze sobie myślisz: ta, nie inna.... Ale zakładając Hodowle trzeba tez mieć na uwadze inne aspekty:) ja się cieszę, ze nie mam takich problemów ;)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Sadze, ze na pewno... -
Hehe, to szukaj rudej grzywki :) wiem o czym piszesz bo u nas na osiedlu tylko jedna suka dorównuje mojej Airze... Taki mocno wyrosniety jrt śmiesznie wyglada bo jest drobna na długich chudziutkich nozkach...;)
-
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
magdola replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie, takich domków jak na lekarstwo.... -
[quote name='*anusia&ajlu*']ale powiem ci że na kompie lepiej wyglądają, fotosik okłamuje ;)[/QUOTE] Wiem coś o tym, ale i tak są fajowe. I tak sobie myśle, ze rzeczywiście tej czarnej suni brakuje Hihi:)
-
Pozazdrościć....fajoskie fotki:loveu:
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='*anusia&ajlu*']mi hawańczyka przypomina ;)[/QUOTE] Nawet bardzo :) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Fajny psiak, ale chyba mało grzywaczowy... Niech się wypowiedzą specjaliści.... -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Lexus niestety się raczej nie kwalifikuje.... Jestem na wątku :) czekam tylko na odbiór fantów, bo troszkę tego jest ;) edit Justynko, to do Ciebie jest nr tel z pierwszej strony? -
[quote name='beka']załóż temat w dziele przygarnę psa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/97-Przygarne-psa[/URL] tu czesc psów napewno jest już nieaktualnych, podobnie jak na owczarki.eu nie wszyscy aktualizują ogłoszenia[/QUOTE] Ok, dzieki
-
Widzę, ze wątek umiera śmiercią naturalna....;(
-
Czy psiaka z owczarek.eu są aktualne? Szukam dwóch mlodziakow...
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
magdola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']na pw wysłałam linka do idealnego stróża.[/QUOTE] Dzięki, już napisałam na wątku, tylko czy on by się nadal tez do domu? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
magdola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Czy musi być onkowaty...[/QUOTE] Takie dostałam info, ale podeslac mogę rożne propozycje, poza tym, jeśli byłby do roku i pies, to miałabym super extra drugi dom;) kandydaci tez do zaakceptowania, bo mieszka już suka duża bardzo zazdrosna. czyli ogólnie szukam dwóch kandydatów, z czego nie znam wiecej faktów na temat tego pierwszego, bo to na gorąco dzisiaj dostałam info.