-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Mistrzyni przedzwon na Parkowa, ale zapytaj o Dr Tomka Chomczynskiego. [url]http://weterynarzparkowa.pl/kontakt.html[/url] comprawda ja polecam wszystkich i każdemu złożona coś zawdzięczam, ale jeśli chodzi o "trudne"przypadki, to spróbuj... Mojej znajomej zdiagnozowal ekspresem wylew u labka.... Jeśli nie radzą sobie to polecają inne gabinety z potrzebnym sprzętem, którego u nich brak.... I proszą o kontakt w terminie późniejszym z informacja....
-
[quote name='b-b'] edit. Ja z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-godz-22-00[/URL] mam do wpłacenia 5,10 zł. Doszła zaległa wpłata. Proszę znowu o dane do przelewu na PW ;)[/QUOTE] To moja wpłata:oops: Ale gdzie mój Gmosiu:( Chłopaku wszystkiego dobrego, na pewno będę tu zaglądać:)
-
[quote name='Bundustar']Tak sobie myślę, że na tak zadane pytanie trudno krótko odpowiedzieć. Jest wiele aspektów. Wiek może być plusem, gdyż widać jak psiak się rozwinął fizycznie i psychicznie, może być minusem bo mamy mniejszy wpływ na jego kszałtowanie. W tej sytuacji bardzo uważnie patrzyłabym na hodowlę i podejście hodowcy do układania i rozwoju psiaka, gdy mowa o rozwoju psychicznym oraz na budowę i ruch gdy mówimy o rozwoju fizycznym w odniesieniu do wzorca FCI, a nie do tego co hodowca zachwala ;) Predyspozycje wystawowe myślę, że są bardzo indywidualne i uważnie patrzyłabym na psiaka, a mniej na to jak mają się do tego przodkowie i przydomek. Pewnie podpadnę teraz hodującym basenji ale czasem można sobie tytuły "wyjeździć", a nie zdobyć - dla mnie to różnica :) Jestem bardzo młodym stażem właścicielem basenji - nie hodowcą, moje widzenie jest chyba troszkę inne niż zdecydowanej większości tu publikujących swoje opinie. To tyle z tak na szybko i krótko pisanego zdania mojego własnego, ale jeśli będę w czymś mogła pomóc to proszę pisać :) postaram się :) Ja gdybym miała szansę kupić rocznego psiaka z baaardzo dobrej hodowli, po baaardzo dobrych przodkach, który świetnie się mieści we wzorcu i ma świetny charakter kupiłabym - jeśli by mnie na to było stać ;) Pozdrawiam :)[/QUOTE] We wszystkim tym jest własnie "pies pogrzebany":) Bo ja właśnie nie znam sie za bardzo na baskach, a tym bardziej osoba, która chce to zrobic, tzn. kupić. I to byłby pierwszy pies w rodzinie i zastanawiam sie czy jest sens kupować taką "perełkę"....Co do "wypracowania " medali itp, to wiem co piszesz. Mam grzywki rasowe, co prawda nie wystawiane, ale w tym temacie wiem sporo ;) [B]jamnicze [/B]odezwe sie....na bank! ale musze sie zebrac.....
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
magdola replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Poprawilam swój post, to jest wiecej niż na 80% grzywacz! -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
magdola replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kurcze Anula ja jestem pewna, ze w 80 % płynie w niej błękitne krew. Jakbyś miała ochotę i chęci to proponuje zrobić z Kaji grzywacza pp..... Bo na bank po części nim jest! Te oczy........czysto grzywaczowe. -
Ciotka to Ubranko wyglada na fotkach cudnie, na żywo gorzej Hihi, ale mmyśle, ze sie chłopak przyzwyczai, moze mu nie zakładają "tego na ogon" . Hehehe. Kubraczek raczej domowy bo przewiewny, ale mi sie chłopak w nim podoba;) a te osoby zainteresowane.....hmmmm ja mam kilka pluszakow do oddania:) a tak serio to Gmoszczak jest wykastrowany? Nie doczytalam:oops:
-
[quote name='Cudak']Rano jeszcze były, po południu cała dzika trójka zwiała :( Jak? Nie mam pojęcia :( Szylkretkę złapałam, 2 czarne w maliny uciekają. Mam nadzieję, że jeśli uciekły, to są na tyle sprytne, by ukryć się przed psami..... Biało-rudy kocurek trafił wczoraj wieczorem do DS :) Dziękuję [B]AlfaLS[/B] :)[/QUOTE]Niemożliwe!!!! Jak!!!!???? Chyba teraz dopier dociera do,mnie jakie kotki potrafią być sprytne...... Jeśli udało im sie uciec i są "dzikie" to ja myśle, ze dadzą sobie spokojnie radę...... Mam oczywiście taka nadzieje. II trzymam kciuki.......
-
Skoro "wszystkie kotki w potrzebie nasze są" to klikajcie Cioteczki na czeskie kociaki ze schroniska. Mozna oddać jeden głos dziennie, a kociak będzie nakarmiony, ciotki z dom klikaja ......akcja trwa do 20 września.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231407-POMÓŻCIE-karmić-KOTY-ze-Specha-to-!?p=19619782#post19619782[/url]
-
[quote name='Cudak']A czym był kotek odrobaczany? Ja zawsze z tymczasami na zastrzyki chodzę odrobaczające, bo z pastą zauważyłam, że więcej wypluwają niż połykają.... no i zastrzyki mają szerokie spektrum działania.[/QUOTE] Trzy razy pasta, a teraz takim preparatem spot-on na kark...zobaczymy.... Jeśli nadal bedą robaki to trzeba będzie zrobić badania na białaczkę.....
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Heh, nasze posty wyglądają jak licytacja hihihi;) ale sunia musi znaleźć dom, swój dom, najlepszy na świecie..... -
[quote name='Cudak']Nie odzywali się nic :( daj znac co u koteczki....[/QUOTE] Oj, a miałam wiadomość, ze sie kontaktowali..... Umowy pewnie tez nie masz? To ja zalatwie wszystko w przyszłym tygodniu. Ale kotek ma super. Mam kontakt telefoniczny i kupujemy razem karmę Animonde i RC vet.... Więc myśle ze dom jest ok, ale odezwę sie jak odwiedze.... Ps. Chyba będę bdt dla kociaka, ale dopiero jak sie pozbędzie "swojego" ;) hihihi
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']oj.. to jak większość naszych pupili :) Dzieci też nie są aniołkami :)[/QUOTE]Oj, nie są, nie są..... A mogły by być....... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Oj nie zapeszajac, chociaż czasem tez wciry dostanie, jak Nkoli zje posiłek ze stołu ;) oj potrafi ten Norkowiec potrafi...... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']a co tam u Norka Magdola ? :) Wiesz może ? Muszę się zebrać i dryndnąć do Pati po info :)[/QUOTE]Poza tym, ze sie spasl, śpi na kanapach i nic nie niszczy to chyba wszystko ok..... -
ma_ruda..... U nas już zesmy wywiesili biała flagę..... Czekamy na osłabienie i ...... Ostatnio kroplowki trzydniowe były.....na razie ok, ale ...... Robiliśmy wczoraj usg.... I dla porównania Norka miała 4,5 cm, a wątroba zajęta przez raka w najcięższych miejscu 10 cm....:( sunia waży 3 kg......
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Cudak, bierz kasę tam gdzie potrzeba jest najwieksza..... -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
A ona jest w schronie ?????? Masakra! U mnie niedługo zwolni sie miejsce...... Ale to potrwa jeszcze kilka dni....... Poker, jeśli jest z rodowodem to i tak nie wystawiana, więc tylko i wyłącznie PH.... Widać po uszach..... Boziu.... Jakie ona ma koszmarnie zaniedbane włosy ;( i te cycuchy........:(:(:( -
[quote name='Cudak']Podasz mi nazwę tych saszetek? Ja też się martwię o Kalinkę :( Przyczyn biegunki może być mnóstwo... Na razie rezygnujemy z drobiu i może ten antybiotyk coś pomoże.[/QUOTE] Podejmę do weta i zapytam....one dość drogie, bo placilam za jedna ok 4 zł na dwa dni, a działają dopiero po ok tygodniu, dwóch, nawet trzech.... Moze potrwać do miesiąca.... U nas już jest lepiej...
-
Hmmmm....szkoda, ze wątek "umarł".... Ale ja mam pytanie za sto punktów. Czy jest dobrym posunięciem kupno szczeniaka już "dorosłego" tzn psiaka w wieku ok roku? Który nigdy w życiu nie był wystawiany a ma predyspozycje (przodkowie i inne psiaki z tym przydomkiem)???????
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Lizi ok, ale myśle, ze to nie jest takie ok jakbym chciała.... Na razie jest dobrze,,..... My i znajomi i weci są zdania, ze jeśli nie cierpi to jest dobrze.....