-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Clean']Oj, mam czarne myśli:angryy:[/QUOTE] Ja bym czasem chciała, zeby role sie odwróciły.....chetnie bym ta "właścicielkę"sprzedała.......:placz: -
[quote name='Cudak']Dziękujemy! :)[/QUOTE] Ciotka, ale Ty wariat jesteś......:evil_lol: Teraz to trzymajcie kciuki, zeby mu było "do twarzy" i co by mu szczęście przyniosła w postaci ds:cool3: Nie mogłam sie powstrzymać: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]To o mnie!!!![/B][/SIZE][/COLOR] [B][U][COLOR=red] [/COLOR][/U][/B][B][COLOR=blue][FONT=Arial]Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=blue][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial] [B][COLOR=blue][FONT=Arial]Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"![/FONT][/COLOR][/B][COLOR=blue] [/COLOR] [B][FONT=Arial]Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy" [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Nie mam żadnych dziwactw! To są "special effects"![/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości![/FONT][/B] [B][U][COLOR=blue][FONT=Arial]Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera![/FONT][/COLOR][/U][/B][U][COLOR=blue] [/COLOR][/U][B][FONT=Arial]My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]- na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!!![/FONT][/B] [B][COLOR=blue][FONT=Arial]To nie jest żaden tłuszcz! To "erotyczna powierzchnia użytkowa"![/FONT][/COLOR][/B][COLOR=blue] [/COLOR][B][FONT=Arial]Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]spotkać na każdym rogu....[U]a potem uczynił ziemię okrągłą.[/U][/FONT][/B][B][COLOR=blue][FONT=Arial] Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=blue] [B][FONT=Arial]leżeć teraz na plaży!"[/FONT][/B] [/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=2]Pzdr[/SIZE].[/FONT][/COLOR][B][FONT=Arial][COLOR=blue] [/COLOR][/FONT][/B]
-
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila Proc']jakies konkretne wiesci?[/QUOTE] Pewnie nic, tylko oddała i już.......trzymam kciuki za Lexia.... -
[quote name='Elza22']Jaka jest szansa że taki pies się nadaje do adopcji?[/QUOTE] Eliza nigdy nie masz szansy.... Znając szczecińskiej schronisko to żaden pies nie nadaje sie do adopcji, zwłaszcza, jeśli ma kartkę "agresywny". Uwierz mi swego czasu, psy, z taka plakietka (amstaffy) znajdowały domy i były super psami, niestety na dobermanach sie nie znam, chociaż bardzo, bardzo mi sie podobają, i potrzebna byłaby opinia behawiorysty i/albo specjalistów. Ja polecam Asie Misztele
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zapisuje bo mi umknelo z subskrypcji...... Halabajowka, możesz mi podeslac rozmiary szyjek suniek? Nie obiecuje, ale moze uda mi sie stworzyć "coś".... Moze wtedy bedą miały większe szanse...... -
[quote name='Myngey']Wstaw zdjęcie o jakiej myślisz obroży.[/QUOTE]Hmmmm, a umiesz czytać w myślach ;) hihihi Paseczki coś podobnego tylko bardziej....czerwone????[URL]http://www.nokaut.pl/pozostale-dla-psow/obroza-hunter-fancy-stripes-w-paseczki-roz-s.html[/URL]. Bo ja sama uszyje, tylko z polarkiem? Czy bez resztę wymyśle sama.....
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zgubilam wątek suniek..... Nie moge znaleźć......?????? -
Moje Rc hypoallergenic nielubia :( co do wrażliwość, to moja alergiczka ostatnim razem wcinala acane rybna
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Patrzysz w oczka jamnisia.... I pomimo tej długości, jego ogon już merda.... Kocham..... -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
magdola replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']napisz cos o nim albo tekst do ogłoszeń i kontakt na kogos mądrego[/QUOTE] Hmmmm. Jest przecudowny.... Zadryndne do schronu i dowiem sie czegoś, ale cholernie mnie ujął za serducho.... Jeśli już po kwarantannie to moze uda sie załatwić wyciągnięcie go ze schronu, tylko gdzie???. Dam znać. Jest mega kontaktowy..... Kocha ludzi.... JUZ ADOPTOWANY !!!!! -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
NOWY NR KONTA : 50 1020 5558 1111 1902 8190 0044 A o resztę sie dopytam bo ja pierwszy raz skarbnikiem jestem....... -
Dla mnie właśnie w Orijenie za duzo białka. Co do konsumpcji to tez było średnio......
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jestem w stanie pomoc w zbieraniu $ ale potrzebuje wsparcia finansowego odnosnie potrzbnych produktów do zrobienia. Zyski gwarantowane...... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ludzie często kupują "rasowe "psy i nie wiedza, ze takowe nieistnieja..... Tak jak mi kiedys Pani wmawiala, ze jej piesek to York Olbrzym! :) Ps. Wiem, ze teraz krucho z dt/ds, ale Cioteczki, macie jakieś pomysły odnosnie tych psiakow szczecińskich??? Dałam ogłoszenie w lokalnej prasie o dt ale zero odzewu.....:shake: -
[quote name='Cudak']Mam nadzieję, że będą.... Z dobrych wiadomości jeszcze - Czarna dzika koteczka, która mi nawiała jakiś czas temu, początkowo koczowała w malinach, potem pod altanką, a później przeniosła się do stajni i obserwowała mnie z daleka, [B]dziś dała się wziąć na ręce, głaskać i mruczała przy tym [/B]:) no i ogólnie, choć nadal ostrożna, to już pląta mi się pod nogami i biegnie z daleka, jak tylko mnie zobaczy/usłyszy :)[/QUOTE] No, no w koncu poznała sie na ludziach ;) tych niektórych:shake:
-
[quote name='Myngey']Obwód szyi: 58-60 cm[/QUOTE] Looooo Jeju.... Duzo ;) to muszę wymyślić coś innego ;) bo myslalam, ze z 50 :) Np cóż.... To muszę wymyślić coś innego.... Bo mam obroze ok 52 cm +6,5 zacisk.... mam jeszcze 64 cm(Max) + 15 cm zacisk......tylko muszę ja jakoś ozdobione bo jest cała czarna..... Daj znać Myngey
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zaraz sprawdze logowanie, które mieli uruchomić i wstawie nr konta ..... PSA poza tym potrzebuje wymiary szyjek dziewczyn..... Moze uda mi sie zrobic dla nich niespodziankę ;) -
Ciotki, chyba gdzieś "posialam " wątek suniek..... Nie moge znaleźć.... W subskrypcjach tez niet..... Ps. Zamierzam uczyć sie robienia własnoręcznie obrozek, więc jak dostane wymiary to na początek coś postaram sie zrobic, ale nie obiecuje, ze będzie pasowało i będzie super.... Tylko albo bez regulacji, albo pol-zaciskowa na początek.....