Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Jak mozna, po tylu latach:angryy:
  2. To mnie poszukaj :D A nie chcesz być dt?????:cool3: Dla onka??????
  3. Mówimy dzien dobry i podziwiamy piękne jesienne fotki:loveu:
  4. [quote name='Buszki']Ta trzecia,to najdrobniejsza,taka kruszynka przy innych :). Ja tam się nie zamieniam,chociaż moje wszystkie cztery nie ważą 2000 :evil_lol:.[/QUOTE] OOoooooo widzisz? Zyskasz nawet! :diabloti: Normalnie propozycja nie do odrzucenia:evil_lol: Ps. Uprzejmie proszę wszystkich o nieklikanie w sygnaturke dla uczciwych:diabloti:
  5. [quote name='whiteterrier']Ohoho no to musimy się spotkać i posocjalizować psy :D Jeszcze nie. Ale chce żeby był ZWYKŁY, taki psi a nie jakiś wypindrzony ;) No on byl taaaaki malutki :loveu: Nie mam golasków :c Ale owłosione są ładniejsze :loveu: A nie wiem :oops: Ale też dawno go/jej nie widziałam. Ale jest prześliczna/y :D Chihuahua są baardzo malutkie. A Amoor się ich boi xd Kurczę pies mi dzisiaj aportować nie chciał ani po dyski skakać. Chyba suczki zaczynają mieć cieczkę.. Szczerze powiem, myślałam nad wykastrowaniem go, ale tata i brat sa na nie :angryy: A teraz dostalam 3 ( slownie TRZY! ) telefony o tym jaki to Amoor piękny i inteligentny i, że chcą suczkę do niego dopuścić. O to to nie! Wygłosilam im pogadankę o pseudo-hodowlach, o tym co to się dzieję jak suka ma szczeniaki, że psy niehodowlane trzeba sterylizować, ile trzeba wyłożyć pięniedzy i starań na szczeniaki i, że to nie takie hop-siup i się chyba zniechęcili.. W dodatku uznałam, że z westa owczarka nie zrobisz.. Tęskno mi już za owczarkowatymi bo Bryza to już staruteńka jest i nie chce już agility a na frisbee za stara :-( Po prostu owczarek skoczy za Tobą w ogień a west pobiegnie po gaśnicę ;)[/QUOTE] Whiteterierku, mam cosik dla Ciebie....pewna propozycje.... 1.Kiedy będziesz miała swojego onka? 2. Jesteś na fb? 3. Czy masz juz zgodę na psa??????
  6. No, wybaczam Ci prawie.... Gdzie golasy????:mad: Kurcze dawno nie widziałam Bibi, to była ona czy on? Takie te czilki małe jak moja Lizi (')
  7. [quote name='Cudak']Tzn ja koszt szczepienia podałam, że tak powiem "orientacyjnie" :diabloti: bo mojej kluchy zamierzam nie oddawać :diabloti: więc wszystkie koszty biorę na siebie. [B]Rita91[/B] odśwież wątek, bo chętnie zobaczę nowe zdjęcia Waszej ślicznotki :) Podeślę zaraz nr konta Marty, u której 2 szczeniaki są w DT (w tym ten najsłabszy, chory maluszek). Bardzo dziękuję za pomoc :loveu:[/QUOTE] Cudak, moze post drugi przepiszesz na Martę? Ty masz i tak sporo skarbnikujesz, a tak Marta będzie mogła uzupełniać na bieżąco.... Tylko ze dopiero w pn będzie na necie. Ale wstępnie sie zgodziła, a Ty sie nam wykonczysz......:loveu:
  8. [COLOR=#ff0000]Szukam kogoś, kto mógłby poprowadzić bazarek na dziewczyny i Urgo. W połowie jest juz opisany, (większość opisów z netu).... Książkowy, nie są to moze najnowsze wydania [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-ZAD%C5%81U%C5%BBONE-staruszki-jamniczki-Prosimy-o-wsparcie-i-sta%C5%82e-deklaracje%21/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] [COLOR=#ff0000]Ale moze coś sie sprzeda... Ja moge wysyłać. Myngey zdrowka dla dzieci [/COLOR]:loveu:
  9. To super! [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Szukam kogoś, kto mógłby poprowadzić bazarek na dziewczyny i Urgo. W połowie jest juz opisany, (większość opisów z netu).... Książkowy, nie są to moze najnowsze wydania [/COLOR]:diabloti: [COLOR=#ff0000]Ale moze coś sie sprzeda... Ja moge wysyłać.[/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='Cudak']Sunie są w PDT od końca czerwca, jeśli dobrze pamiętam...a zapłacone jest tylko za 2 miesiące :( [B]Lupi [/B]pisała mi kilka dni temu, że odezwie się/zadzwoni do [B]Hałabajówki[/B] w weekend (na jej koncie jest uzbierane na kolejne 2 mies) i poda termin, kiedy będzie mogła oddać pieniążki. To i tak miesiąc w plecy będą sunie :( a na miesiąc z wyżywieniem trzeba dla nich uzbierać ok 400 zł (250 zł na PDT + ok 150 zł na gotowane jedzonko). Opłaty za PDT suniek [B]Hałabajówka[/B] chciała przeznaczać na utrzymanie i leczenie stadka swoich pozostałych ("bezpłatnych") tymczasów, dlatego te 250 zł, to wydaje mi się, że minimum na PDT wypada uzbierać, a nawet tyle się nie udaje :( Ludzie są często negatywnie nastawieni do hotelików/PDT, ale w tym przypadku nikt na nieszczęściu suniek nie chce zarobić, tylko w ten sposób pomóc i innym psom...dlatego ogromnie prosimy o wsparcie.[/QUOTE] Pięknie to ujelas...... To ja wpisze, ze koszt wyżywienia wynosi 150 zł, i razem za utrzymanie suniek wynosi 400 zł (200 na jedna), dla jasności? Czekam na zgodę cioteczek, głownie Halabajowki ;) Cioteczka, nie dość ze utrzymuje to jeszcze wystawiła bazarek ze swoimi pięknymi własnoręcznie wykonanymi cudenkami..... Piją niestety moge pomoc tylko bazarkami i fantami, które juz przeznaczylam.....
  11. [quote name='Cudak']Ja tam mięska nie jadam, więc w koszu na śmieci lądują ;) Chyba chcą pokazać, że nie są darmozjadami :D[/QUOTE] Jasne dziękują Ci za opiekę ;) moze jednak sie skusisz na rosół z "mysich piczek":diabloti: ja przed chwila zauważyłam, ze Lilu sika do największej mojej doniczki z sadzonkami kwiatków....a ja podejrzewalam szczeniaka, ze mi ziemie wysypuje nagminnie i kwiatki zjada....:angryy:
  12. [quote name='Cudak']No to kciuki za łobuza trzymam! :) Moja już po szczepieniu (zapłaciłam 40 zł), zważona, 3750g ;) tylko z pośpiechu zapomniałam o osłuchaniu i tabletkach na drugie odrobaczanie :([/QUOTE] Spoko, bazarek idzie jak burza ;) Cudak byś mogła niezaprosic jakichś znajomych :D na watkach ...:diabloti:
  13. To dostał Blondyn/Ben ;) [url]http://zoocenter.pl/DIARSANYL-24-ml(4,26702,16738).aspx[/url]
  14. :kciuki::kciuki::kciuki:
  15. [quote name='phase']Dawaj Amora. :grins:[/QUOTE]Phase do kąta. Teraz czekamy na grzywki i czilki i na Amora:diabloti:
  16. [quote name='lika1771']W Grudziadzu potrzebuja pomocy takie kudlaczewatek http://www.dogomania.pl/forum/threads/236040-Zdredziały-pies-z-odparzeniami-potrzebne-wsparcie-na-fryzjera-! O Boziu ;(
  17. [quote name=':: FiGa ::']Zapraszam na bazarek, na ktorym licytujemy kolczyki z buldozkiem francuskim.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236116-Jedyne-w-swoim-rodzaju-KOLCZYKI-Z-BULWAMI-!!!-Na-leczenie-Diny-do-30-11-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Kolczyki są przepiękne, zapraszm rownież.;)
  18. [quote name='Cudak'] Codziennie przynoszą mi pod drzwi myszki i szczurki :roll:[/QUOTE]To chociaż do sklepu po mięsko nie musisz chodzić bo masz za free:diabloti: Chciałam jeszcze dodać, że Cudak ma wstęp do bazarku z mojego podpisu, bo jest uczciwa! A Wy?
  19. Ale piękny psiak ;) A te zdjęcia to wstawiajcie tylko zamażcie osoby Państwa w Paintcie;)
  20. [quote name='maryg22']Faktycznie :-( Może jakiś spisek zawiązać, czy coś... :evil_lol:[/QUOTE] Gdybym była wredna to bym jej kazała jeszcze z pięć razy na mój bazarek wejść dla uczciwych :diabloti:, no ale jeśli się nie poprawi następnym razem....:mad:
  21. Spoko:) Następnym razem. Tobie się nie przelewa, więc będziesz miała dla innych tymczasów;) w końcu miało być co łaska;):razz:
  22. [quote name='whiteterrier'] A ja jestem zawsze w pierwszym bo są moje Weściki i Owczarki wtedy :D [/QUOTE] To gdzie są grzywki???????:mad:widzisz, [B]maryg22[/B] [U]whiteterier[/U] nie dba o nas:(
  23. [B]Maluch Niny jest na próbe w nowym DS[/B] :multi:
  24. Ta trzecia dziewczynka skradła mi serce:loveu: ....chociaż wszystkie takie sliczniusie.......:loveu: Buszki, zamienimy się? Ja mam teraz szczyla 5 tygodni z wagą 3800 :cool3::diabloti:
  25. [quote name='Myngey']Wiem że to nie jest za ciekawa karma, ale mam teraz sezon na oddziały szpitalne ( endokrynologia, okulistyka, kardiologia) z dwójką dzieciaczków Bydgoszcz, Poznań. Miałam kolejny wyjazd, a chłopak nie miał brita musiałam zostawić coś tej starszej córce i padło na PUFFI.[/QUOTE] Ok, wiem, ze to nie był specjalny wybór, po prostu.... Nienawidzę tej karmy... Być moze dlatego, ze nawet nie mieściła sie na sklepie i trzeba było ja przerzucac, brrrrr i zawsze spadała z góry......i pełno granulkami po sklepie sie walalo :angryy:
×
×
  • Create New...