-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Mama Muninki']Dobrej duszy z trójmiasta podaruję fanty na spłatę długu tych psiaczków, szukam osoby która już z powodzeniem zakończyła przynajmniej 1 bazarek.[/QUOTE] A moglabys porobie fotki i opisy , a ja bym juz sie wszystkim zajęła? Potem tylko wysylka-dałabym Ci znać co i jak i do kogo.....?????
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Wstawię :) Teraz lecę do mojej pechowej tymczasowiczki...[/QUOTE] Lec, lec;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Bardzo dziękujemy za wsparcie dla Inez :)[/QUOTE] Myslalam o jakimś bannerka, zeby wstawić w 1 post, ze sunie skorzystały z pomocy " kundelkowej skarbonki".... -
[quote name='szalej']Cudne pulpeciki! Takie przy tuszy są najpiękniejsze, oby zdrowo rosły! :)[/QUOTE] Jakie przy tuszy????:mad: Normalne Szczeniaki ..... A anusi to juz dawno nie lubię...... ps. Trzymajcie mocno kciuki jutro....moja sunia ma kolejna operacje..... Wariatka skoczyła i szew sie rozlecial tydzień po zabiegu..... A tak pilnowalam.... :( na rękach nosiłam.... Przepraszam za zasmiecanie.....
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam 230 PLN z KUNDELKOWEJ SKARBONKI :multi: [B]Halabajowko [/B]czekam na potwierdzenie wpłaty u weta;) -
[quote name='beataczl']to tu?? Kochani, psiaki/koty szukające domów, które chcecie ogłosić tu: [URL="http://ttv.pl/archiwum/68690,kacik-adopcyjny-kasi,0.html"]http://ttv.pl/archiwum/68690,kacik-a...ny-kasi,0.html[/URL] przesyłajcie mailem - w jednym mailu jeden pies/kot, zdjęcie,opis, kontakt w sprawie adopcji. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] O tak, tu:oops: Blondynka nie pomyślała, ze moze być strona www:diabloti:
-
[quote name='Tascha']Watek jest po to, aby ogłaszac tu baski w potrzebie. Ewentualnie mixy basenji, wygladające jak basenji -o ile takowe istnieją , choć mam nadzieje,że nie. Ze jest ich mało - to chyba tylko sie cieszyc, prawda ? ;) Natomiast wklejanie tu ogloszeń o kundelkach które w zadnym procencie baskami nie ,są słuzy tylko zagmatwaniu watku. Duzo jest kundelków sredniego wzrostu, ze stojacymi uszami i z białymi skarpetkami na łapach - i co z tego? to nie czyni ich psami w typie basenji. Basenji to stanowczo wiecej niz kolor i wielkośc. Ludzie i tak sie mało znaja na rasach. Po co dodatkowo mieszac im w glowach? Spójrz prosze co sie dzieje w innych rasach, gdzie ludzie wszelkie "w typie" zaczęli rejestrowac w obecnych "lagalnych-pseudo" i hodowac. Bo nikt im tego nie zabroni, a rasowośc psa okreslaja po zdjęciu (!) ludzie, którzy nie maja pojecia o wzorcach ras i kynologii. Masakra. Dlatego tez podkreślam cały czas i podkreslac bede wyjatkowośc i inność basków. I nie uważam za stosowne okreslanie slowem "w typie basenji" piesków, które nic z nimi wspólnego nie maja. Ani umieszczanie ich tutaj. ;)[/QUOTE] Tasma, jesli jesteś założycielka wątku to popros moda o skasowane postu.... Poza tym juz kilka kundelkowej jest tu wystawionych i co? Swiat sie nie skończył.... Ja sama mam psa, którego charakter jest "inny" i co? Z tego powodu mam odbierać szanse innym psiakom w potrzebie podobnym??? Wpisz w temacie "TYLKO Z RODOWODEM" a w pierwszym poście napisz, ze tylko psy z typowym charakterem. Ręce opadają..... Czy zamieszczenie jednego postu od czasu do czasu psiakiem podobnym do basenji aż tak bardzo zasmieci wątek????? EOT
-
Cudak, napisz na fb do " psie adopcje Ttv - Katarzyna Pisarska" bo mi fb nie wchodzi coś......
-
[quote name='jamnicze']A ja mam dla Was niespodziankę :) Tego gościa dawno tu nie było :razz: [B]ALBIREO Risum Tenatis[/B] pozdrawia wszystkich swoich sympatyków :loveu: [/QUOTE] Czyżby to m.in. do mnie??????:razz: Ech....jednak stara miłość nie rdzewieje.... Na żywo jest piękniejsza:):loveu:
-
[quote name='Cudak']Dziękuję [B]beataczl[/B] :) [B]magdola[/B], dla Norka chyba zamawiałaś obrożę antyszczekową..Pomogła? Czy nie jest skuteczna?[/QUOTE]Nie pomogła;) zreszta gdzieś mam swoją(tylko gdzie?????)ale dla mnie to strata $
-
[quote name='M&S']Wszystkie są super:):)[/QUOTE]Czy teraz mogę się rozpłakać? Bo masz rację.....
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
saszajackson sprawa bardzo pilna....To być albo nie być dla suni..... -
[quote name='Tascha']Sorry- ale ja uwazam, ze jest to watek dla BASENJI w potrzebie, a nie rozmaitych kundelków.Dla kundelków są odpowiednie działy.[B][COLOR=#a52a2a] To jest dział dla BASENJI. Basenji to rasa specyficzna - maja specyficzny charakter, inny rodzaj siersci, nie szczekaja.[/COLOR][/B] To,ze jakis kundelek w minimalnym stopniu [U]z wygladu[/U] moooze przypomina nieco baska, to nie znaczy że jest psem w typie. Nie nalezy wprowadzac ewentualnych zainteresowanych w bład- a wprowadzaniem w błąd, jest własnie wklejanie tutaj mieszańców nic nie mających wspólnego z nasza rasa. Prosze mnie zle nie zrozumiec. Oczywiście kazde zwierzę zasługuje na wspaniały dom i kochających włascicieli. Ale to jest wątek dla psów określonej rasy potrzebujących pomocy. I taki powinien pozostac.[/QUOTE] tasha, może właśnie ktoś chciałby psiaka, który jest podobny do basenji? A jest zwykłym kundelkiem... czasmi takie "podpiecie" pod rasę daje psiakowi sznse na znalezienie domu. i łatwiej szukającemu, zwłaszcza, że basenji to unikatowa rasa i mało jest basków szukających domów. Po to jest właśnie ten wątek....
-
[quote name='Cudak']Na sterykę - może ewentualnie na razie deklaracje pozbieramy (bez wpłat jeszcze)? Żeby w razie, gdyby cud się stał i Perełka znalazła DT, można ją było zaraz wysterylizować? Trzeba ją również będzie wtedy odrobaczyć i zaszczepić. Więc gdyby ktoś mógł coś zadeklarować, to byłoby prościej i może większe by miała szanse na DT?[/QUOTE]STERYLKE DA SIĘ ZAŁATWIĆ ZA FREE :)Jestem deklarowiczem Akcji Sterylizacja;)
-
[quote name='Cudak']Dziękuję, choć wydaje mi się, że przez to, że sytuacja jest jaka jest (ludzka nieodpowiedzialność), to i "dla zasady" nikt nie pomoże. Do Świąt pewnie jej już nie będzie...[/QUOTE] Cudak.....a pamiętasz saszajackson????? Masz z nią kontakt???? Moze ona by pomogła?????
-
A ja dzisiaj/ wczoraj poznałam Nikite;)
-
Dla mnie czworeczka jest the best..... Szkoda, ze nie urodziła sie za rok:diabloti: pewnie sie nie znam;) ale taka słodka jest,......