-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Isadora, ja tylko pytałam czy jest JUŻ wykastrowany? Źle mnie zrozumiałyście:roll: Nikomu nie każę kastrować tak wiekowego psa! -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poza tym mogę pare rzeczy dać na bazarek, ale nie mam pojęcia co i jak. Gdyby coś to dopiero jutro rano będę na necie... -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak wiem, ale on już może po..... Bo jeśli nie to nici z dt :-( W żadnym wypadku teraz kastracja!:mad: -
biszkopcik na długich nunkach biega po zielonych łąkach [']
magdola replied to Ambra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I konieczna sterylka potem!!!!!! Co by się komuś nie zachciało potem sprzedawać właśnie takich "cziłała"...:mad: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
On chyba nie jest kastrowany? Ktoś wie? Jeśli tak to jest szansa na dt, ale nic pewnego...:-( -
[quote name='__Lara']magdola, ja się będę jeszcze z Panią kontaktować, co do sterylki, kiedy będzie i umówić się na wizytę poadopcyjną ;)[/quote] Więc jeśli wyrazi taką chęć to ja chętnie :loveu:
-
Ja proponuję zostawic ulotki w :"Biedronkach". Akurat w poniedziałek zaczęła sie tam akcja tematyczna dla psów i kotów o nazwie "zerwijmy łańcuchy".A może zadziałać więcej i przyłączą sie do tej akcji także??:cool3: I może jakiś mały sponsoring???:razz:
-
Czy ktoś ma kontakt z tą Panią co Perełka jest u niej??? Bo mogłabym szepnąć słówko co i jak odnośnie pielęgnacji chińskich grzywaczy :loveu: Bo ja od początku widziałam, że to grzywka pp :cool3:
-
Warys(husky) 2 raz w schronisku :(-ma dom :)
magdola replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
Jest szansa, że któryś z nich już niedługo będzie miał domek :cool3:. :eviltong: nie piszę nic więcej bo nie chcę zapeszac... Ale są śliczne... -
Hmmm Kajtuś rzeczywiście przypomina grzywacza... Czy mozna napisać o nim coś więcej? np. jaki jest w dotyku i czy daje się w ogóle dotykać? Kilka opcji opisanych wcześniej zgadza sie z charakterem grzywaczy, więc może gdzieś kiedyś miał w rodzinie jakiegoś... A jeśli tak i sierśc poszła w tę stronę, to jest szansa, że nie będzie uczulał :) Ile może ważyć? Z 5 kg?
-
Szczeniaczki szukają ratunku przed śmiercią:(
magdola replied to buuterfly's topic in Już w nowym domu
Sterylka nie wchodzi w grę, bo suczka prawdopodobnie ma raka i zostanie uśpiona:( -
Proszę o skasowanie postu/wątku. Nie chcę zamieszczać tu już zdjęć. dziękuję. I nie chcę by je ktoś oglądał. Poza tym jest 6 zdjęć a powinno być 5! złamanie regulaminu!
-
[quote name='magdola']A może takie cudo komuś wpadnie w oko: [URL]http://www.gareon.netarteria.pl/images/adopcje/b39e29608797dabc94bbb65d55fe95ec.jpg[/URL] [URL]http://www.gareon.netarteria.pl/images/adopcje/af32643a51cdae6ff8c75ac7f9e65f39.jpg[/URL] [B]Imię: [/B]Kaja [B]Płeć: [/B]suczka[B]Rasa: [/B]mieszaniec pudla[B]Wielkość: [/B]mała[B]Umaszczenie: [/B]popielate[B]Wiek: [/B]4 lata[B]Stan Zdrowia: [/B]bardzo dobry[B]Kastracja / Sterylizacja: [/B]nie[B]Upodobania i nawyki: [/B]Życie suczki było naprawdę trudne i smutne. Wiodła życie na wsi, gdzie psy nie są traktowane zbyt dobrze. Delikatna sunia, poniewierana, smutna, zupełnie nie pasująca do sytuacji w jakiej się znalazła marniała w oczach. Pewnego dnia dostrzegła ją osoba ze Szczecina, która będąc przejazdem zabrała ją z tego koszmaru. Sunia trafiła do mieszkania, gdzie szybko dostosowała się do nowych warunków. Bez problemu zostaje sama, nie załatwia się w mieszkaniu. Odkryła czym jest kanapa, miłość i ciepło. Niestety Kaja nie może zostać z tą rodziną na stałe. Jej sierść jest w fatalnym stanie, skóra również nie była w najlepszej kondycji a jej opiekunów nie stać na zapewnienie jej wizyt u psiego fryzjera, które są jej niezbędne, na wizyty u weterynarza i wyżywienie jej. Suczka czeka więc na nowy dom i właścicieli, którzy zapewnią jej miłość do końca jej życia. Kaja jest bardzo delikatna, usłuchana i towarzyska. Nie przeszkadza jej obecność dzieci - zachęca je do zabawy, uwielbia spędzać z nimi czas. Obecność kotów i innych zwierząt nie robi na nich większego wrażenia - po prostu je ignoruje. Suczka pilnie potrzebuje nowego domu - w obecnym nie ma zapewnionych odpowiednich warunków. Przygarniesz ją?[/quote] Sunia nieaktualna - jedzie do ds za granicę :multi:
-
Na początek dla jasności to ekspertem nie jestem, raczej uczniem :eviltong: To wszystko co wiem to dzięki Ilonce i innym wszechwiedzącym dziewczynom z tego forum (i nie tylko). Chylę ku nim czoła :modla: Poza tym to jedwab firmy X dla ludzi. Smaruję włosy bo jak napisałam wcześniej mam PP czyli "włochacza":cool3: Po każdej kąpieli na wilgotny włos i po odżywce oczywiście. Oleju palmowego na razie nie używam jeszcze, ale niedługo czas zacząć ... Co do kwasów omega, to podawałam jeden w tabletkach firmy Y a teraz w płynie firmy Z (nie piszę nazw bo boję się, że znowu modzi coś znajdą:shake: ...)
-
My używamy ultra reconstructing shampoo i ultra moisturizing conditioner. Ponoć odbudowująca włos :) Gdy nam brakowało szamponu to używałam beephara, ale tylko taki dla psów białych, bo wg mnie nie rozjaśnia,a fajnie dopiera:eviltong:. Johnson do d.:diabloti: A i jak miałam białą to też kąpałam w małej ilości szamponu takiego z płukanką. Trzeba wszystkiego spróbować:evil_lol: A na koniec po kąpaniu koniecznie "kropelka" Jedwabiu ...mmm...
-
A może takie cudo komuś wpadnie w oko: [url]http://www.gareon.netarteria.pl/images/adopcje/b39e29608797dabc94bbb65d55fe95ec.jpg[/url] [url]http://www.gareon.netarteria.pl/images/adopcje/af32643a51cdae6ff8c75ac7f9e65f39.jpg[/url] [B]Imię: [/B]Kaja [B]Płeć: [/B]suczka[B]Rasa: [/B]mieszaniec pudla[B]Wielkość: [/B]mała[B]Umaszczenie: [/B]popielate[B]Wiek: [/B]4 lata[B]Stan Zdrowia: [/B]bardzo dobry[B]Kastracja / Sterylizacja: [/B]nie[B]Upodobania i nawyki: [/B]Życie suczki było naprawdę trudne i smutne. Wiodła życie na wsi, gdzie psy nie są traktowane zbyt dobrze. Delikatna sunia, poniewierana, smutna, zupełnie nie pasująca do sytuacji w jakiej się znalazła marniała w oczach. Pewnego dnia dostrzegła ją osoba ze Szczecina, która będąc przejazdem zabrała ją z tego koszmaru. Sunia trafiła do mieszkania, gdzie szybko dostosowała się do nowych warunków. Bez problemu zostaje sama, nie załatwia się w mieszkaniu. Odkryła czym jest kanapa, miłość i ciepło. Niestety Kaja nie może zostać z tą rodziną na stałe. Jej sierść jest w fatalnym stanie, skóra również nie była w najlepszej kondycji a jej opiekunów nie stać na zapewnienie jej wizyt u psiego fryzjera, które są jej niezbędne, na wizyty u weterynarza i wyżywienie jej. Suczka czeka więc na nowy dom i właścicieli, którzy zapewnią jej miłość do końca jej życia. Kaja jest bardzo delikatna, usłuchana i towarzyska. Nie przeszkadza jej obecność dzieci - zachęca je do zabawy, uwielbia spędzać z nimi czas. Obecność kotów i innych zwierząt nie robi na nich większego wrażenia - po prostu je ignoruje. Suczka pilnie potrzebuje nowego domu - w obecnym nie ma zapewnionych odpowiednich warunków. Przygarniesz ją?
-
Chyba ju? dojrza?y?my do tego ?eby za?o?y? galeri?:) No to zaczynamy: u babci na dzia?ce [URL="http://img213.imageshack.us/img213/4556/20090730361.jpg"]http://img213.imagneshack.us/img213/4556/200907303611.jpg[/URL] [URL="http://img210.imageshack.us/img210/9447/20090730363.jpg"]http://img210.imagneshack.us/img210/9447/200907303613.jpg[/URL] [URL="http://img16.imageshack.us/img16/5051/20090730358.jpg"]http://img16.imagneshack.us/img16/5051/200907303518.jpg[/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/img30/9447/20090730359.jpg"]http://img30.imagneshack.us/img30/9447/200907303519.jpg[/URL] [URL="http://img329.imageshack.us/img329/6107/20090728353.jpg"]http://img329.imagneshack.us/img329/6107/200907283513.jpg[/URL] ?pi?: [URL="http://img232.imageshack.us/img232/4742/20090803389.jpg"]http://img232.imagneshack.us/img232/4742/200908033819.jpg[/URL]
-
Brak mi słów...:crazyeye::loveu:
-
No właśnie ostatnio oglądałam we fryzjerskim, ale sie wstrzymałam. A czy lepsze te krótsze, czy nie ma znaczenia? PS. na razie podstrzygam dziecięcymi z zaokrąglonymi czubkami :diabloti:
-
[quote name='tysia'] Jestem nowa w pielęgnacji grzywek więc wybacz, że zadaje tyle pytań:oops: z góry dziękuję za odpowiedź :jumpie:[/quote] Ja też nie jestem ekspertem :eviltong:, ale rozcieńczam wodą letnią, potem polewam psa wcześniej zmoczonego i "masuję":cool3: Wcześniej używaliśmy ISB, ale ten wydaje mi się fajniejszy, następnym razem skusimy się na bio grooma :diabloti: Ale cena Pure Pawsa trochę duża.....:-o Zresztą nie zawsze kosmetyki danej firmy odpowiadaja psiakowi...
-
[quote name='Ilka21']a do czego ci te nożyczki potrzebne? bo to ważne[/quote] Podstrzyżenie łapek, uszu, jakieś inne drobne zabiegi pielęgnacyjne, i żebym ja też mogła sobie np grzywkę uciąć :evil_lol:
-
Ja używam od niedawna. Na razie jeszcze nie mogę napisać nic konkretnego, ale jesteśmy zadowolone :) Używam do PP
-
Być może już gdzieś to było... w takim razie proszę o linka bo ja nie znalazłam i temat zamknięty. Szukam nożyczek, które byłyby dobre dla mnie i dla mojego pupila. Nie chcę płacić 2.000 jak i też nie będę wydawać 20 zł na byle co, dlatego pytam wszem i wobec. Doradźcie:placz: Czego sami używacie? Co warto a czego nie?