-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Cajus JB']Także zostałem zaproszony. Więc jestem.[/QUOTE] A ja sie sama wprosiłam :diabloti:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Czyli powinien trafić raczej do domu bez innych psów. Chyba że poczuje się pewnie i bezpiecznie i wtedy nie będzie musiał bronić jedzenia przed innymi. A ciekawe czy jakby ktoś z ludzi się zbliżył do miski to jaka była jego reakcja.[/QUOTE] To nie jest do końca powiedziane... Moja Aira... owieczka wśród psów strasznie uległa okazała sie lwicą przy misce, a pies schroniskowy, warczący na "ludzką rękę" gdzie bałam się dotknąć miski... - mogłam jeść razem z nim..... -
[quote name='Dogo07']Magdolo, mowa o Korusiu :). Takim drobniutkim młodym bidulku co to płacze strasznie za człowiekim w schronie.[/QUOTE] A ten Koruś śliczny jest... Może mi się uda coś załatwić jakiś dt ( w tym co pisałam pies jest bardziej pożądany) :( Bo ja bym wszystkie bidy do DT wysłała:((( Czytam jego wątek......
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ja jutro podrzuce trochę szczecińskich....:-( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kostek']jak cos to ja tu jestem tylko tak skaczecie ze nie nadazam[/QUOTE] Mam to samo... zwłaszcza jak wracam do domu po pracy, obiad, sprzątanie....a tu 100 nowych psów:( i 80 nowych wątków.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Kopiuję z wątku szorstkowłosych:[/QUOTE] brykam na wątek szorstkowłosych...... -
[quote name='izzie1983']Ok, umowa stoi :D Z TZtem w pakiecie gratis (bo on kierowca :diabloti:)[/QUOTE] a my "pekapowcy" albo "pekaesowcy" jesteśmy :)
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Nieśmiała lalunia widać, że tak sie boi otwarcie jeść.[/QUOTE] Zerduszko... ja Ci gwarantuję, że ona nieśmiala nie jest....Tam musi byc jakiś podstęp..... Pan to taksówkarz, a ona uwielbia jeździć samochodem....nie wiedziec czemu.... I z kotem wielkim jak "stodoła" (!) dogaduje się idealnie -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki, bo dzisiaj jest noc, dzięki której ma szansę jakiś mały max - max 5-6 kg kudłacz na DT u mnie:) Bezpłatny prawie (ew. karma i wet z tytułu ostatnich moich przejść...) I powiem Wam , że Baka nie mogła trafic lepiej, czekam jeszcze pare dni, żeby ją zobaczyć bo sie boję że się rozkleję.... ale z tego co wiem (a mam kontakt) to jej Pani, która kocha bardzo psy, ale nigdy nie nosiła żadnego na rękach..... Bakusię nosi notorycznie....mam nadzieje, że umie jeszcze chodzić ;p Poza tym nowy Pan próbuje przekupować ją kiełbaską, która ona ignoruje a jak Pan się odwróci to kiełbaska znika....:))))))))) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Fifi jest w DT w Otrębusach k. Warszawy i swojego wątku nie ma. Szczegóły zna idusiek . Fifi jest na ogólnym wątku Ostrowskich psiaków więc zapraszam. Ogłoszeń ma trochę porobionych. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Która to jest Fifi? Nie tylko ja czegoś nie wiem :evil_lol: Leni dawaj ją na kudłacze: Fifi to 1,5 roczna ślicznotka zabrana ze schroniska w Ostrowi Mazowieckiej. To nie jest zwykła sunia. Z pewnością nie! Fifi to iskierka radości i uśmiechu który huśta się na ogonie zachęcając do wspólnych pieszczot i zabawy. Przy niej nawet najpoważniejszy i zestresowany człowiek się odpręży i uśmiechnie. Jest bardzo ufna i lgnie do człowieka. NA PEWNO BYŁA KIEDYŚ PSEM DOMOWYM. Niestety po tym " kiedyś" trafiła do schronu. Dlaczego? To wie tylko ona. Fifi to piękna sunia w typie teriera/jamnika szorstkowłosego. Jest filigranowa, waży niecałe 6kg i z pewnością zmieści się w Twoim domu i sercu. Dogaduje się z innymi psami, jednak jest małą zazdrośnicą o względy człowieka. Jej nie da się nie polubić! Jednak do pełni szczęścia, naszej iskierce jest potrzebny dom i dobry człowiek przy którym będzie się czuła bezpiecznie. POMOŻESZ?? kontakt w sprawie Fifi: Ida: 600 101 446 Ela: 889 174 935 Następny Yorkshirejamnik szorstkowłosy :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Magdola, post 2397.[/QUOTE] Wiem która... oglądałam ją 18 razy :) wstyd........ -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Podesłałam też Fifi :) Te kloniki Bakusi i Buni to są rasowe Yorkomniki szorstkowłose!!! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Bellisima wygląda prawie jak klonik Buni :)[/QUOTE] gdzie to cudo????????????????????/ -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Kochana Zerduszko napisała że może wystawić bazarek. Trzeba zrobić zdjęcia rzeczy. Ja też mam rzeczy na bazarek. Zerduszko to podaj maila na pw do mnie i do Magdoli i wyślemy[/QUOTE] Kojarzę imię Bellisimy, ale która to???????????????????????????????? Podrzuciłam Manię, ale za duża.....:( -
[quote name='izzie1983']Tęsknię za morzem, ale w sumie dobrze, że mieszkam gdzie mieszkam, bo nie muszę 12 godzin jechać w góry :D Dzięki, na pewno kiedyś zajrzę :)[/QUOTE] Morze, jak to morze... 100 kilosów ode mnie ale fajnie jak ktoś mówi, że "mam szczęście, że mieszkam nad morzem".... To co w wakacje jesteśmy umówione??? :) Tydzień nad morzem, tydzień w górach.....:diabloti:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Magdola, a może ta sunia Bellisima co jest taka wystraszona ?[/QUOTE] Ze zdjęć na razie Bunia wpadła w oko..... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Magdola, a dt mógłby ją wysterylizować? To wtedy byśmy zbierali na sterylkę[/QUOTE] Ja bym miała parę rzeczy na bazarek, którego nie umiem wystawić.... na razie ten dt się zastanawia.... i ja też żeby im zabrać Bunię sprzed nosa...hahaha:diabloti::diabloti::diabloti: Bo to taka moja kochana Bakusia 2 :loveu: Jutro wieczorkiem powinnam mieć jakieś info..... Gdyby coś to po wypłacie mogłabym "założyć".....(zależy ile dostanę :()