Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='urwisek']Śpij Puszku mały - już nie będę Cię straszył na noc [img]http://emoty.blox.pl/resource/bat_angel.gif[/img][/QUOTE] Puszek teraz sie przewraca z boku na bok :P
  2. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']nie wierze że to dodaje :roflt::mdleje: a wiec 2 filmiki prosze : [URL]http://www.youtube.com/watch?v=PuQUAj6ggCQ[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=yMKPgtiSru4[/URL][/QUOTE] Nie wiem jak to robisz ale działasz na szczenki rewelacyjnie. Moja sie właśnie zerwała z łóżka i wskoczyła mi na kolana pooglądać:) Maluszki prześliczne:loveu::loveu::loveu: I się tak nie śmiej głupkowato:p
  3. Oj.... Jak ja bym go do wanny wsadziła.....:diabloti: Oj byłby biedny:diabloti: Ja chyba zresztą też:crazyeye::evil_lol:
  4. [quote name='elinka']pozdrawiamy! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_213.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] A czy ten netoperek nie może tego robaczka zjeść? :D
  5. [quote name='urwisek']No nie wiem? Te obietnice (!) Poczekam do jutra. [img]http://emoty.blox.pl/resource/obrazony.gif[/img][/QUOTE] Czekaj .... dzisiaj i tak jutrzejszej gazety nie kupisz :D
  6. Kamila gdyby coś to daj znać pójdziemy razem. TY trochę bardziej rozeznana tam jesteś bo ja tam byłam może ze dwa razy w życiu.......
  7. Moja koleżanka pochodzi ze Świnoujścia i tam też ma rodzinę. Gdybyście nikogo nie znalazły to mogę zapytać czy ona na coś takiego sie zgodzi, tylko musiałabym wiedzieć co i jak, no i nie wiem kiedy ona tam będzie. jej córka często tam jeździ, ale ona jest niepełnoletnia :( A w ogóle to napiszcie w tytule że szukacie kogoś i gdzie - napisałam na zachodniopomorskim :oops:
  8. [quote name='scorpio133']nocna pora pozdrawiamy:loveu:[/QUOTE] Pozdrawiamy "nocne marki" :)
  9. Dopiero oglądnęłam reportaż... łza w oku się zakęciła. Nela byłaby z Was dumna i jest !
  10. [quote name='__Lara']magdola :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Pan Pikuś wymięka przy Biedronce :eviltong: :diabloti: :evil_lol: Oj wymięka.... czyżbyś była "zamieszana" w Biedronkę:cool3:
  11. [quote name='lilk_a']no proszę jaki wybredny :):) ....super się czyta takie dobre wiadomości :):):)[/QUOTE] Bo ja nie znam żadnej marki telefonicznej o takiej nazwie.... Jakby miała na imię np. Motorola....to by sie działo.......:D
  12. w sumie w całej tej historii to ciągnięcie na smyczy to Pikuś...Pan Pikuś.... Dobrze, że mała sie nie wycofała :D
  13. To jest do wypracowania.... Zreszta mało to psów ciągnie?????? :D Jak sie poczuje "pewna" w nowym domku to powinna się zmienić, chociaż może taka jej natura.....
  14. [quote name='Talcott']A Pusia jest na wątku Mikropsów w potrzebie?[/QUOTE] Chyba jeszcze nie....Na pewno nie !
  15. [B]Leni [/B]jeśli "dostanę" fotkę "z łapkami" finiego z dedykacją to pomimo problemów finansowych coś wyskrobie po wypłacie jednorazowo niestety :(....
  16. [quote name='elinka']Oby i o Finnigana DS "się biły" [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_2_105.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Oj... będą, będą.... Po zabiegach fryzjerskich to będzie Finnigus Kudłatus I, i tylko żabot mu "podkręcić" trzeba będzie :)
  17. [quote name='agrabcia']Może jeszcze się odezwie. A jak nie to znaczy, że nie warta Pusieńki[/QUOTE] Zgadza się ... :) Ale przyznasz że "brzydka pani"??? :D
  18. :(:(:( Musiał straszną krzywdę zaznać ze strony człowieka, albo już daje znać o sobie starość.... Tylko on na starego nie wygląda..... Nie znam się.... Ale jest śliczny......I taki bidulek....:(:(:(
  19. [quote name='ana666']11, 50 które zostało przekaże na jamnisie z małym, tak jak ciocteczki zadecydowały :)[/QUOTE] Jeden jamniś dzisiaj odszedł za TM (*) . Śpij spokojnie Amisiu:( A Baka chyba zmieniła imię, będę informować na bieżąco, na razie jej jeszcze nie widziałam ale ma się świetnie (boję się ją zobaczyć bo bym ją jeszcze zabrała.....)
  20. [quote name='leni356']Nr 9 Cygan też ma domek[/QUOTE] O Boshe.... ale wiadomości.... Oby na stałe i juz do końca :)
  21. Takie słowa są jak balsam dla duszy.............. Wszystkiego dobrego "maleńka"
  22. [quote name='Ank@']No to widać jak się znam na rasach psów :) on się bardzo wiercił przy robieniu zdjęć. Oczy ma takie same ja Filip: obustronna zaćma Ank@ a co to za cudo? Kolejny Yorkomnik szorstkowłosy??? Albo Yorkshiremnik terier??? Jakaś mała bida kieszonkowa? Skąd Ty go wykopała????? Ze śniegu????????????
  23. [quote name='urwisek']Do Sandry - ale Twoja propozycja również brzmi kusząco:evil_lol:[/QUOTE] Tak jak myślałam, ale te dwa pitbule.... musiałam się "odezwać" :) To dobrze że Hienka ma DT, bo ja na razie "szukam czegoś podobnego wielkościowo w potrzebie do siebie na DT" , ale na razie szukam.... dobrze wiedzieć :) , że z małą wszystko ok. Ona taka śliczna i charakterek też ma ale wydaje mi się, że będzie idealnym psem.... Zapraszam następnym razem do siebie na kawkę :)
  24. [quote name='urwisek']Niech pomyślę..... "brzytwa"+dwa pitbulle ??? Jeszcze jakaś tajna broń? No tak - Ty przyjedziesz do mnie zająć się moim stadem - a ja w tym czasie zwolniony z obowiązków pojadę do Ciebie w odwiedziny ? (!) Chyba już śpiący jestem :):):)[/QUOTE] Jeśli to było do mnie to ja jestem za, a jeśli nie to chętnie skorzystam:D Chętnie wypożyczę pitbule :) ale w zamian przekażę moją 5-cio kilową psicę zaczepno-obronną (kilku miesięczną), co by je te dwa "aniołki" nie zjadły na przystawkę:D
  25. No dobra to teraz tak szczerze... Hienka jest w DT??? Nie nadążam, chwila na innym wątku skutkuje brakami na następnym. Jeśli jest na DT to jak można określić jej charakter wstępnie? Dogada się z innym psem/suką? Jak z czystością w domu? I czy potrafi zostac sama w domu? Jest hałaśliwa??? Czy mogłaby zamieszkać z dziećmi/dzieckiem? Aktualnie szuka DS???
×
×
  • Create New...