-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='piechcia15']dziś rozmawiałam z właścicielką grzywki i powiedziała, że postara się narazie sama zwalczyć problem. Od kilku dni poświęca mu więcej czasu i zaobserwowała u psa poprawę:) więc może nie będzie tak źle,ale obiacała zadzwonić jak jednak nie da sobie rady:)[/QUOTE] Świetne wieści. Tak jak myślałam więcej czasu dla psa i poprawa będzie:) I chwalić na dworze jak się załatwi, chwalić i chwalić (słownie):D -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']co u Bakusi w nowym domku?[/QUOTE] Aż wstyd się przyznać, ale ostatnio miałam urwanie głowy w domu i w pracy. Nawet się w "policjanta i złodzieja" bawiłam, przez co w domu byłam gościem. Z tego co wiem to bardzo dobrze. Niedlugo jak ureguluję sprawy z policją to się wybieram na wizytę :) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wróci na pewno :) Niunia śliczna w piżamce:loveu::loveu::loveu: -
Pusia -jestem sliczna. I ma dobry domek.Jest chora. Pomozemy?
magdola replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Co u Pusi????? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Kurczakowa jest śliczna , jakby ja poddać fiftingowi to śliczny pies . Anna a jak jeszcze raz napiszesz ze u Nugata tylko uszy zostały to ja za siebie nie recze.[/QUOTE] Mi się wydaje, że to sunia w typie grzywacza chińskiego. Jak ona tam długo przebywa? Kilka dni temu też ludzie oddali grzywaczkę w bardzo złym stanie z rodowodem!!!! Bo była juz wyeksploatowana i nie mogła rodzić. A w ZK mogą suki tylko do 9 lat..... Ręce opadają......... -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='PapryczkaChili'] magdola, żeby nei było, że ja Ciebie krytykuję czy coś ;) bo absolutnie nie miałam takiego zamiaru, tylko dużo ludzi czyta fora i czasem coś przeczyta, nie zastanowi się a później gnębi swojego psiaka, bo przecież tak trzeba ;) więc to raczej dlatego napisałam :)[/QUOTE] Domyslam się :) W każdym razie nie wolno psa karać za coś co się stało wcześniej, bo [U][B]psy nie mają pamięci wstecznej[/B][/U]! -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Ale ja nie każę nikomu głodzić psa :) Moja też ma dostęp do suchego 24h :) Odnośnie wychodzenia z domu to napisałam co przeczytałam o wychowaniu psa przejawiającego agresję, ja tego nie stosuję, ale jeśli pies przejawia takie cechy (dominacji) to ja bym spróbowała, bo to działa zwłaszcza u dużych psów. -
[quote name='kasia14']Ja myślę, że jego będzie trzeba ciachnąć, bo rozczesać rady tego nie da. Własnie ide do Puszka, zrobie mu jakieś zdjecia, to same zobaczycie.[/QUOTE] Ja się domyślam, że nożyczki pójdą w ruch, ale damy sobie z tym radę:) Nożyczki, szampon, odżywka i olej palmowy mogą zdziałac cuda. Kasia będę dopiero wieczorem na necie, ale czekam na info :)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
też mi się wydaje degradacja "niekoniecznie konieczna", ale mozna spróbować, bo grzywki są naprawde złośliwe. Poza tym ja swoją chwalę na dworze jak się załatwi i to działa, nie wolno tylko dawać smaków bo jak się nauczy to potem bez smaka się nie załatwi :) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Dodam takie cudo z Boguszyc: "Przedstawiamy Kurczaka vel Chestera, o ile to jest na pewno ta sama sunia.Tak sunia, mimo meskiego imienia. Prosze o opinie. Ten sam, czy nie, jego sytuacja nie jest rozowa. Drugi raz przechodzi zapalenie pluc. Dostaje leki, obejrzal go weterynarz, jednak stwierdzil, ze w Boguszycach nie ma mowy zeby wyzdrowial.. Siedzi w cieple, leki ma, ale to jednak nie jest miejsce dla oslabionego psiaka...Jesli wyjdzie z tego zapalenia pluc, to trzeciego moze juz nie przetrzymac.Sunia ma prawdopodobnie 1o lat." [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8430/chestervelkurczaksunia1d.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4633/chestervelkurczaksunia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4633/chestervelkurczaksunia1.jpg[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciAE-A-potrzebna?p=13860431&viewfull=1#post13860431"]są tutaj .......... [/URL][/QUOTE] Dziękuję :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Pogubiłam się i nie mogę znaleźć zdjęć Kurczaka vel Chestera, tego z zap. płuc i prawdopodobnie jest sunią. Chciałabym wrzucić go/ją na grzywacze w potrzebie -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']mówisz o psie, czy TŻ? chętnie by sie oko zawiesiło...:diabloti:[/QUOTE] O psie :D :D :D -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że się znajdą.... -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula'] Wkleję zdjęcia z kąpieli. Znowu się uśmiejecie :p [/QUOTE] Nieeeeee.... Nie widzieliście mojego w kąpieli :D:D:D -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Przedstawiamy Kurczaka vel Chestera, o ile to jest na pewno ta sama sunia.Tak sunia, mimo meskiego imienia. Prosze o opinie. Ten sam, czy nie, jego sytuacja nie jest rozowa. Drugi raz przechodzi zapalenie pluc. Dostaje leki, obejrzal go weterynarz, jednak stwierdzil, ze w Boguszycach nie ma mowy zeby wyzdrowial.. Siedzi w cieple, leki ma, ale to jednak nie jest miejsce dla oslabionego psiaka...Jesli wyjdzie z tego zapalenia pluc, to trzeciego moze juz nie przetrzymac.Sunia ma prawdopodobnie 1o lat. [/QUOTE] W jakich warunkach przebywa mała? Pomieszczenie czy na dworze? Czy ktoś wie coś o zachowaniu, wielkości, wadze? -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']będzie dobrze troche sie odbuduje tego stworka, a potem do SPA...fryzjer - troche olejku na nabłyszczenie...wyciagniecie i podkreslenie koncówek futra przy pysku... czesanie dobry fotograf..."troche" photoshopa i BEDZIE z niego model no1 trzymaj sie bracie[/QUOTE] Nooo... tylko żeby nowy potencjalny właściciel nie zdziwił się po przyjeździe jak zulugula :D