Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='GPooLCLD']mój pies jest czesany najczęściej raz w tygodniu. Zdarza się, że raz na miesiąc , nie mam problemów z kołtunami . Jak coś się bardziej splata, to naoliwię czy sprayem potraktuję .[/QUOTE] Muszę spróbować tego sprayu bo u nas tragedia:(
  2. [quote name='Dogo07']Wiem że to nie w temacie kudłatych, raczej szorściaków, ale zobaczyłam to i .... :( [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=872933280"][COLOR=#4444ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=872933280[/COLOR][/URL][/QUOTE] Booooshe!!! 8 tygodni i zahartowana !!!! Aż mnie ciarki przeszły jak można takie coś pisać!!!!!!!!!!!1
  3. [quote name='Anna_33']Magdola, dowiem sie najszybciej jak sie da :-)z tym zarazaniem to nie wiem na pewno, ale inne psy, ktore z nia mieszkaja nie sa chore.. a co do dzieci..no wiesz, nie mamy na skladzie w Boguszycach dzieci, wiec sprawdzic sie tego nie da. Moge zawiezc tam syna, ma 17 lat i adhd brak )) A tak serio, pies jest spokojny i cichy, przynajmniej taki jest w Boguszycach. Nie wiem co dziecko bedzie mu robilo, ale jesli zmiesci to sie w ogolnie przyjetych normach pieszczenia psa, to nie powinno byc problemu. Wyrywania ogona, mietoszenia i deptania zaden pies nie wytrzyma )))ale tego chyba nie przewidujesz? Generalnie, to bardzo sie ciesze z tej szansy dla Kurczaka :-) Pozostanie jeszcze kwestia transportu..az mi skora cierpnie, bo widze, ze mieszkasz w Szczecinie? Mamy mozliwosc transportu za 70 zl / 100 km. Troche drogo.[/QUOTE] No niestety moje dziecko czasem "chowa się przed nami" z psem i czasem miętoli, ale do czasu :diabloti:. jak na razie kilka psów znosiło to :) Ale nie będzie chyba az tak źle:evil_lol: Poza tym niestety mieszkam bardzo drogoo od Was :diabloti:
  4. [quote name='marlenka']uważajcie !!!!!! Ostatnio mi SBD powiedziała ze nie lubi szczeniaków , zastanawia mnie po co jej "modne " rasy ??????[/QUOTE] Cruella Daemon:diabloti:
  5. [quote name='vega17']nie otwiera sie o Pompku tylko oo jakims owczarku, na marginesie na jakim swiecie zyjemy, po co ludziom psy skoro i tak je katuja i glodza, eh pod sciane z takimi.....[/QUOTE] Wiem, ale juz umiem:diabloti:
  6. Cholera... babę do budy!!! Bidusiu musimy Ci pomóc......
  7. Ja nie wiem jak ale inna strona sie otwiera, :(((
  8. [quote name='Soema']Gwiazdka w domu, możemy się cieszyć:p[/QUOTE] I się cieszymy :D:D:D
  9. [quote name='Dogo07']Przydałyby się zdjęcia właśnie, nawet do ogłoszeń, psiak jest taki mały fajny, może akurat by domek znalazł. A może są jacyś wolontariusze ze schroniska w Szczecinie ? Chociaż ja wątku ogólnego nie widziałam na dogomanii.[/QUOTE] Znam jedną ale ona ostatnio czasu nie ma.... Ale wysle do niej PW
  10. [quote name='Paulina_mickey'] Banerek dla chłopaka[/QUOTE] Na Ciebie zawsze można liczyć :buzi: Dziękujemy :multi: Niektórzy tak mają, że potrafia banerki robić...a inni nie potrafia ich nawet wstawić :(
  11. [quote name='vega17']Myślicie że to pomorze??nie za ostro??? ja się dostosuje, wymyslcie cos "chwytliwego" mnie juz brakuje pomyslów[/QUOTE] Dobry tytuł nie jest zły ;) Ja tylko podałam przykład, trzeba się zastanowić.... Papillon, kiedyś miał dom, teraz szuka domu DT lub DS! Noooo myśleć, myśleć cioteczki ......
  12. [quote name='Dogo07']Magdolo, a wiesz może co z tym kudłaczkiem z numerem ze Szczecina ze schroniska ?[/QUOTE] Mały jest nadal w schronie:( Nie jest kastrowany, bo psów sie w schronie naszym nie kastruje :( Trzeba na własny koszt. Pies ma ok 5 lat, nie wiadomo jaki ma charakter bo to pies "bezpański", ale zgadza sie z innymi psami. Jest mały. Gdyby ktoś mógł założyć mu wątek byłoby fajnie,bo ja niestety nie posiadam aparatu do focenia :( ale moge pomóc w kontakcie..... można by mu jakiegoś dt poszukać.....
  13. [quote name='leni356']Magdola, Puszek był 2 czy 3 MIESIĄCE na liście kudłaczy, był na allegro i NIKT się nim nie interesował, pies z kulawą nogą o niego nie zapytał :( Dopiero po metamorfozie ma rzeszę wielbicieli. Takich perełek jest w schroniskach jeszcze sporo :([/QUOTE] O przepraszam ja dopiero niedawno sie natknęłam na niego.... I był cudowny przed metamorfozą :D
  14. [quote name='Basia1968'][B]magdola [/B]masz rację i jeszcze banerek by się przydał, poproszę Marlenke lub Paulinkę[/QUOTE] "Z klawiatury mi to wypisałaś:D"
  15. [quote name='vega17']hehe więc zmieniam wątek na psa rasowego:)[/QUOTE] Może warto zatanowić się nad fajnym "łapiącym" za serce tytułem? Np. Uratuj papillona od śmierci głodowej. DT lub DS....albo coś podobnego.....hmmmmm....
  16. [quote name='vega17']ale ma chyba krotsze uszy, ale to nic, typ to typ:)[/QUOTE] Może 100% rasowy nie jest, ale w typie jest jak najbardziej. Papillonki mają różne długości włosa. Jeśli Pompek (nawet imie podobne do Papillona:)i ja bym zmieniła na Pampik hehe;)) Ma dłuższe włosy na uszach i ogonie to papillon z niego że hej :) A domki lubia pieski "rasowe". Dam głowę, że niektóre "rasowe" papillonki sa mniej do oryginału podobne i o wiele droższe niż ten nasz:)
  17. Porównajmy: Papillon: [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ETcgiFSmrXTJbM%3Ahttp://www.small-dog.ca/small-dog-photos/Papillon.jpg[/IMG] I Pompek: [IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/091230/052r5/090330f_19.jpeg[/IMG] ja nawet posunę się do stwierdzenia, że on jest baaaaardzo podobny i w typie!!!! A jak go jeszcze "wyszykować"... mmmmm cudo będzie. Zmienić tytuł !
  18. Dodam takie cudo i jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174532-Niewidomy-staruszek-na-razie-w-DT-PILNIE-szukamy-DS-i-na-badania[/URL] Ślepek-Puszek został oceniony na... 16 lat. Prawe oko jest zupełnie ślepe, lewym dostrzega mocne światło. W prawym oku zaszedł proces mający związek po prostu ze starością, a w lewym coś się oberwało i spadło głębiej - to może mieć związek z powyższym procesem, lub jakimś urazem. Pies prawdopodobnie ślepł stopniowo, ale zupełna utrata wzroku mogła nastąpić w dość krótkim czasie. Zębów praktycznie nie ma. Jak bardzo nie słyszy, tego nie da się ustalić, ale prawdopodobnie jest całkiem głuchy. Z dobrych wieści: serce osłuchowo wypadło nieźle, są szmery, ale bez tragedii. Prostata nie jest powiększona. Został odpchlony i odrobaczony. Zachowywał się bardzo spokojnie i grzecznie, był zestresowany, ale ani razu nie zareagował agresją [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/PICT5294.jpg[/IMG] [video][/video]
  19. Jest jedna grzywka na forum i wet ocenił ją na ok 5-6 lat, a okazało się że ma 9 :) Suki do 9 lat mogą rodzić w ZK (nie wiem jak duże ale małe tak:)), więc była niepotrzebna i .....reszta sama się ciśnie na usta..... Link: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177005-Suczka-Nagi-ChiA-ski-Grzywacz-BARDZO-PILNA-POMOC-Tragiczny-stan/page36[/url]
  20. Witaj w "zagrzywaczonych" ;) No niestety te psy tak mają, że do ostatnich dni wariują :) To takie małe pieski z ADHD :D Kiedyś ktoś pierwszy raz mając stycznośc z tymi psami powiedział: "Pierwszy raz widziałam, żeby pies latał po mieszkaniu! Biegał tak szybko i w różnych kierunkach, że wydawało by się, że nie dotyka ziemi:)" PS. UWAGA! Grzywki sa jak chipsy. Bierzesz jednego i już chcesz następnego;)
  21. A ja się zastanawiałam gdzie ty jesteś jak cię nie ma................
  22. [quote name='GPooLCLD']codziennie czesać psa to lekka przesada . Wszystkie włosy mu się powyrywa . A czemu jak są 2 psy to co drugi dzień odżywka ?[/QUOTE] Codziennie przezczesać wystarczy i ni etrzeba używać odżywki co drugi dzień, ja używam po kąpaniu, czyli co ok 2 tyg.
×
×
  • Create New...