Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Evita zapytaj się ile kosztuje adopcja.... Bo na "pożyczenie " to się raczej nie zgodzą. I potem moga byc problemy, więc jak juz cos to go trzeba adoptowac od razu.....
  2. [quote name='Madallena']Na yorka znajdzie sie DT bez problemu a Ty przez swoja nieodpowiedzialnosc znalazlas sie na czarnych kwiatkach... tak dla przypomnienia[/QUOTE] Madallena znajdzie sie na pewno tylko pomoc potrzebna, ja laik jestem i nie mam doświadczenia..... Nie wiem co z czym sie je... a szkoda, żeby taki maluch okazał się ofiara mody:(
  3. [SIZE=5][COLOR=Purple]"psiak trafił do schronu 3.01 Pierwszy raz widziałam go 5.01 lub 06.01... Psiak błagał zeby go wziac. Jednak wtedy na tymczas miałam owczarka szetlandzkiego. Byłam tam kilka dni temu.Pytałam jak mały...wolontariuszka powiedziala mi ze został oddany. Ucieszyłam sie. Dotałam info od dziewczyn ze psiak nadal jest w schronie. Bylam tam wczoraj, faktycznie... siedzi smutny, chory, nawet nie podniosł głowki zeby na mnie spojrzec... Nie je, wymiotuje. Mogę wziąć go na tymczas jednak potrzebuje Waszej pomocy finansowej na weta... napewno bedzie potrzebowal opieki lekarza... Jest troche zaniedbany... Jestem w stanie doprowadzić go do kultury pod wzgledem wizualnym jednak zdrowie jest najwazniejsze!! Jesli beda jakies deklaracje, wezme psiaka chocby jutro.[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Purple]"[/COLOR][/SIZE] Może nie powinnam zakładac wątku, ale nie moge tak zostawić biednego psiaka. Nie mam zdjęć mam kilometry do małego, ale zacytuje co napisała o nim Golden Evita na forum Yorków: [COLOR=Red][B][SIZE=2]"UWAGA!! Ten york w bydgoskim schronie nadal jest! Wprowadzono mnie w blad! Maluch wymiotuje i nie je!!! potrzebna pomoc!!!DT!! Cokolwiek!! Mnie niestety nie stac na to zeby go wziac i wyleczyc!!!" [/SIZE][/B][/COLOR] Jest potencjalny DT, ale brak funduszy i osoby, która by się tym zajęła (czyt. miała by bliżej ode mnie). Jest kilka rzeczy na bazarek, ale nie ma kto wystawić.... Ratujcie maucha. Ma podobno ok. 1,5 roku, piesek, i nikt sie po niego nie zgłosił od jakegoś czasu..... Czy ma zostać ofiarą mody???????:placz:
  4. [quote name='zerduszko']Ja jak szłam do pracy zamykałam sukę w klatce, bo nie tyle niszczyła, co próbowała się wydostać: drzwi i okna, oraz ściany obok. Nie jestem jednak zwolennikiem. Ale musiałam. Suka próbowała sie wydostawać z klatki, trochę się raniła. Była na CalmAidzie podawanym rano, spacer ranny tylko na smyczy, spokojny, klatka w zaciemnionym pokoju, uspokajająca muzyka, na klatce prześcieradło (które przerabiała na makarony), wyła całe 8 h. Po kliku dniach troszkę się uspokoiła, ale ona nei miała duzego nawyku (silny lęk był, ale nie nawyk). Stopniowego zostawania w domu uczyłam po pracy, w całym domu, z drugą suką, pozapalane swiatło - żby odróznić jej te 2 sytuacje.[/QUOTE] Czasmi tez pomaga cicho włączone radio, ale nie w każdym przypadku, bo czasem pogarsza.....:(
  5. [quote name='GPooLCLD']kenel jest fajny jak się go dobrze używa. Pies powinien go kojarzyć z wyciszeniem, a nie karą .[/QUOTE] Dla mnie kojarzy się od razu z karą, chociaz jeszcze w nim nie siedziałam....:D
  6. [quote name='agnieszka32']Trochę dziwne, ale wszystko się zgadza i cieszę się, że się wyjaśniło :lol:[/QUOTE] Dzieciaki gdzie jesteście????!!!!
  7. Nie bo by mi upolował 2 grzywki ;) Ale serio zaczęłam się nad tym zastanawiać.... Bo to wszystko od Kany!!! Już jej nie lubię ;)
  8. [quote name='leni356']Mopek z silnym lękiem separacyjnym zaczął robić postępy..po 3 miesiącach[/QUOTE] Ale zaczął!!! I to się liczy. Czas, czas i jeszcze raz czas, wyrozumiałość sąsiadów;) i "dyscyplina":)
  9. To ja się zapisuję:) I pomóżcie mi rozpuścić wici, bo musi być min ok 40 chetnych, i powiedział, że w Sz-nie będzie współpracował tylko z moją wetką (jestem z niej dumna i z tego, że jestem jej pacjentką, tzn moja Aira i będzie Dejzi:))
  10. UWAGA!!! Przekopiowane "Ten york w bydgoskim schronie nadal jest! Wprowadzono mnie w blad! Maluch wymiotuje i nie je!!! potrzebna pomoc!!!DT!! Cokolwiek!! Mnie niestety nie stac na to zeby go wziac i wyleczyc!!!" Pomocy. Z tego wątku: http://www.dogomania.pl/threads/143491-Yorki-w-potrzebie-znalezione-zaginione/page19
  11. [quote name='zerduszko']Mi się udało w 8 dni dojść do 1h (może nawet 2..). Do rad dodałabym jeszcze zero powitań i pożegnań.[/QUOTE] Popieram: Żadnych powitań i pożegnań.
  12. Ale jak fajowo kręci tyłeczkiem jak sie ja podrapuje po nim :D
  13. [quote name='Kana']Gwoli wyjaśnienia. Biedronkowe mieszałam z rozmoczoną Acaną bo nie miałam innego pomysłu żeby mała z chęcią jadła. No i nie chciałam jej od razu przestawiać na acanę gdyż przez cale życie jadła pewnie gówno... Nikt Cię nie oskarża:) Ale jak jest wybór.... dzisiaj byłam u weta ze swoją, dostałam Drontal Plus . Jutro dziewczyny będa odrobaczane:) Na razie Dejzi "lata" goła, i chyba jej sie to podoba ;) bo ma lekkie zaczerwienienia od ubranek....a w domu cieplutko :), a jak Drontal nie pomoże, to zastosujemy aniprazol (a gdzie to dostać?) Ilonka w marcu ma byc u nas taki lekarz od chorób oczu (chyba ten: http://www.garncarz.pl/ Ja o nim juz czytałam gdzieś. Był w zeszłym roku u nas w ZK i badał oczy. Warto tam pójśc z grzywką????
  14. Super! Rozliczymy się na pewno .... Im szybciej tym lepiej :)
  15. Kana z tymi koncertami to spokojnie dasz sobie radę, ja się martwie jednak, że jak ona trafi do DS to problem wróci i nowi Państwo będa musieli z nia popracować.....
  16. [quote name='Kana']O boże jestem w niej zakochana! Uwielbiam ten typ![/QUOTE] No to może DT??? Tylko morderczynię wyadoptuj :D
  17. [quote name='Kana']Przepraszam, jestem, żyjemy! Sucz coraz lepiej ;) Choć nadal jeszcze jest trochę off. Na zabawkę już szybko się nakręca i uwielbia kulać piłeczki a potem rozrywać je na strzępy. Na gryzak bardzo ładnie reaguje i już z jej chwyt się nieco wyrobił ;) Ogólnie na początku była bardzo dziwna. Do tego te oczy zdradzieckie :) Byla bardzo smutna ale już jest lepiej. Chyba zaczyna jej się u mnie podobać. przychodzi już chętniej za zawołanie, szczególnie na gwizd. W domu jest lepiej. Jesteśmy na etapie zostawania w domku nie zamykając w klateczce i kończy się tylko na chwilowym piszczeniu. Nie niszczy i nie załatwia się :bigcool: Najda musiala być nieźle katowana... podniesiony ton, podniesiona ręka.. zaraz się kuli i mruży czy. Raz się na nią lekko wydarłam to bala się mnie przez pól dnia. Musiałam długo odbudowywać jej zaufanie. Na dworze ładnie chodzi, jak chce to przy nodze, boi się czasami smyczy chyba musiała być nią prana. Już prawie nie gryzie smyczy przy zapinaniu ;) Jest wspaniała ! :bigcool: Sunia nie toleruje na pewno suczek. Dzisiaj rano chciała zjeść małą kundelkę, a wczoraj rzuciła się na 6 mies. wyżlicę. Dzisiaj test na naszego Stefana ;) Sucz nie lubi też ptaków :lol: przed wczoraj złapała w locie mewę!! skoczyła na około 1,5 metra przy żerowisku ptactwa ! Po prostu mnie zamurowało ! Ale jest na prawdę kochana. Zawsze gdy się kładziemy przychodzi i prosi o podniesienie kołdry do góry żeby wgramolić się do łózka i położyć wzdłuż człowieka pod kołdrą ;) Nie wiem czym ona oddycha :D Zrobie później kilka zdjęć jak wam się znudzą te od Cioci Doddy ;)[/QUOTE] Przeciwieństwo Dejzi :) z tymi ptakami to dobrze, bo będziesz mieć obiady darmowe:D A z tym oddychaniem pod kołdrą to ona tak jak Dejzi beztlenowiec jest ;) Co do umów to wysyłaj.... Podpiszę.... Ale gwarantuję Ci, że lepiej trafic nie mogła :diabloti: Nooo... ewentualnie ja nadepnę bo kręci się pod nogami..... PS. Ostatnio zaczynaja mi się bardzo podobac amstaffy itp....:loveu: Sa prawie jak grzywki..... czyż nie?????:evil_lol:
  18. Byłoby super.... Potem się rozliczymy :) Na razie jestem zagłębiona w lekturze, ale ni e wytrzymam! Panieńskie nazwisko mojej mamy to Twoja sunia ! :D
  19. Ciotki, u mnie nie ma nigdzie ozonelli, dzwonie po aptekach, byłam w okolicznych... nic....
  20. AAA..... Zaraz Ci pokażę jak teraz śpi mała;) tylko lampa spowodowała, że oczu otworzyła.... ale "jak po kaczce" i dalej śpi.... http://img684.imageshack.us/img684/7360/bakae.jpg
  21. Teraz to mi możesz pozazdrościć:D kana a jest jakiś wątek tej Twojej nowej bidy (czyt. morderczyni:D)
×
×
  • Create New...