-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
agus tak bardzo mi przykro:( -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
ale moze byc wesolo, chociaz to bardzo malo smieszne jest... -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
dzieki, ale jeszcze nie ban...;) -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
dopisz to prosze na czk bo mnie szlag z ta klawiatura... -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
PS. Nie przepadam za Yorkami, ale tego normalnie kocham;) -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Na CK juz jest a z modem poczekam, bo jak dostanie bana, to nam sie nie wytlumaczy:D -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
niestety nie... byl przywiazany przed biedronka przy Nautowicza(mnie to troche wkurza ..albo zakupy, albo spacer!), pani wyszla, a psa nie ma.... dzisiaj z nia rozmawialam, jest kilka telefonow...ale na razie nic konkretnego... -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Magdola dawaj :)[/QUOTE] moment ja jak slimak na klawiaturze ekranowej...wrrrrr -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Czy myslicie zeby zamknac watek, czy jeszcze za wczesnie? Pies jak kamien w wode i moze jak z dobkiem nie miala z tym nic wspolnego...??? i poproila kolege zeby poswiadczyl adopcje... albo brata, wujka, tate??????????:/ -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Nie, nic o piesku ukradzionym sprzed Biedronki nie wiem...[/QUOTE] mowilam, ze wiesz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179711-09-02-2010-zaginAE-A-pies-w-centrum-szczecina[/url] :) -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
magdola replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Specjalnie dla fanów i miłośników Łapy :lol: :lol: filmik autorstwa A.R.S., dziękuję! [url]http://www.youtube.com/watch?v=KuNsepNThgM[/url][/QUOTE] Buhahahaha[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_19.gif[/IMG][/URL] -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
no no.... comments...:) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga pdobno kontaktowala sie z toba pani, ktorej pieska ukradziono chyba sprzed Biedronki... -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
ja mam trnsporterek, ale juz go nawet ne zdaze wyslac :( -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ja myślę, że powinien się w nim zakochać ktoś, kto zna jego historię i komu Len spodoba się taki jaki jest - a jest już według mnie przystojny bardzo. Niech nie dzwonią ludzie którzy chcą słodkiego futrzaczka, yorczka, asterixowego psiaczka,.. No nie wiem...[/QUOTE] grzywcza pp??? mozna go podpiac...:cool3: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']tak.......[/QUOTE] inaczej moglyby wrocic po tak dlugim czasie z wnukami :D, i mielibysmy babcie age:D;) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='emdziolek']mysle ze teraz to juz nie ma znaczenia bo sunia jedzie do innego DT :)[/QUOTE] chyba pies :D -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Tak, z tym, że sąsiad sąsiada by sprzedał to jest bardzo korzystne, bo jakiś łebek mógł pójść taką logiką- śliczna sunia plus śliczny pies= śliczne szczeniaki. To co będzie się łaszczył na 2000 jak tyle może mieć co roku, a nawet dwa razy w roku.... Ale sąsiad na pewno by tego nie przeżył i uprzejmie doniósł :diabloti:[/QUOTE] to moze oglosznie zrobimy: "Drogi sasiedzie! Jesli Twojsasiad posiada znikad dwa psy to wiesz co robic!? Dzwon!!!" :D:D:D -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
ale prosze zmien temat... ja juz zmienilam i nikogoie chce obrzucac blotem, napisz jakie grzywki mialas u siebie? Mozesz sie pochwalic? to byly pp czy nagusy? masz fotki jakies? -
[quote name='Madallena']magdola jak boją się kosztów to jak chcą zdecydować się na szczeniora? w ogóle psa? a co z późniejszym ew leczeniem? kastracją? jedzeniem? szczepieniami?[/QUOTE] chdzilo i o duze koszty... ostatnio odeszla im duuuza sunia, ciezko chorowala, byla wiekowa i 'poszlo' kilka tysiecy na jej leczenie. ludzie sa odpowiedzialni, tylko na razie szukaja w schronsku, bo tam tez sa potrzebujace psiaki, a czasem koszt transportu jest bardzo duzy... i wcale mi nie chodzi o sfinansowanie calosci. po prostu chcialam im orientacyjnie podac koszt jaki moglby byc.
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nawet nie wiesz jaka ona sie zaje....a zrobila!!! ja juz mam lezki jak pomysle ze niedlugo pojedzie 'w dal':( prubuje lizac po twarzy, szczeka na psy idace przed balkonem, jak chce zwrocic na siebie uwage to piszczy, szczeka, 'tanczy' w kolko, ociera sie...ale najlepszy widok jest jak sie spod koldy wynurza :D z mina typu: 'o co kaman'? strasznie zaluje, ze moj TZ ciagle mowi : nie!!!! :(:(:( -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja z ta pania zamienilam doslownie dwa zdania, jedno to byla moja prosba, zeby zadzwonila do kany, i zapytalam ja skad wie o grzywce, a pierwsze jej pytanie to jak mozemy sie spotkac? :) ps. pani jest ze slaska, a my w szczecinie :), a kana jeszcze dalej;) napewno najwaznijsze, zeby sobie zdala prawe z tego, ze ona potzebuje lekow do konca zycia i odziennie 2 razy trzeba jej przemycic je jakos..., poza tym nie jest najmlodsza... a transport sie zalatwi, jesli to bedzie 'ten' dom. -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aaa.... nooo ... łaske robia..... ale wazne ze cos sie ruszylo, a Dejzi coraz fajniejsza... dziiaj mnie "oszczekala" bo jej frytki nie chcialam dac.....:D -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='emdziolek']Magdola nie bądź zawistna. Dla sprostowania- jako że nie byłam prawnym opiekunem Gucia nic nie mogłam na to poradzić ze pies w schronisku i nie moge go wyciagnać Gucio był na kwarantannie i nie mogłam go zabrać z tego powodu to raz a dwa- czekam na dowód wiec niestety nie miałabym jak podpisać umowy ;/ A schronisko nie posiada czegos takiego jak umowa na DT tylko biorąc psa na DT- podpisujesz umowe jak bys psa adoptował.... Nie nzasz sytuacji a obrzucasz mnie błotem. Nie bede tego juz wiecej komentować bo to nie ma sensu.[/QUOTE] nie wiem o czym piszesz...nie jestem zawistna tylko zly przyklad podalas, bo przeciez mialas gucia u siebie i sobie z nim poradzilas i z jego problemami, a teraz napisas ze nie moglas go wyciagnac ze schronu... nie twierdze ze nie pomagasz psom, ale mam zal do ciebie, ze nic nie powiedzialas, gdy juz wiedzialas, ze gucio trafi spowrotem do schronu, a mialas na to tydzien albo dwa...poza tym nie mi cie oceniac... i to na tyle mojego offa... DT bedzie monitorowany przeze mnie, jesli maly bedzie wykastrowany, a Dejzi znajdzie domek, to nawet moze byc u mnie;) ale mysle ze szybko znajdzie domek...dt bez dzieci, raczej free, no chyba ze vet... i czesciowo karma, ale to nie sa duze koszty...