Jump to content
Dogomania

Magolek

Members
  • Posts

    10631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magolek

  1. Trzymam kciuki i ja za przyszły dom dla chłopaka. Widać, że wszystko idzie ku lepszemu.
  2. I ja przyłączam się do prośby. Pozdrowienia dla Angusa. :)
  3. Superaśne te opowieści. :) Też czekam na kolejne. Pozdrowienia dla całej dwu- i czworonożnej ferajny.
  4. Atko, co u Ciebie i całej ferajny, odtajałaś trochę? Piesy cudne, a Ramzesik fantastyczny - może to rzeczywiście jakaś rasa egipska?:evil_lol:
  5. I ja trzymam kciuki za najlepszy domek. :)
  6. To niezłe wieści. Od początku widać było, że chłopakowi jest potrzebny ktoś bardzo konkretny i zrównoważony.
  7. Pozdrowienia dla Melutka i jego haremu. :)
  8. Dagmarko i ja gratuluję Melmanowi takiego wspaniałego domu. Jesteś wielka. Buziaki. :iloveyou: A łóżka rzeczywiście wspaniałe, może i ja się skuszę?
  9. I ja trzymam kciuki z nadzieją, że moc przekonywania będzie wielka i TZ ulegnie. :) A jeszcze lepiej by było, gdyby myślał, że to jego własny pomysł. :evil_lol:
  10. Buziaki dla Bigusia ode mnie i moich dziewczyn też. Bigu jesteś naprawdę wielki, chylę czoła i podziwiam Twoją wolę życia. Pozdrowienia dla całej Furciaczkowej wielkiej rodzinki - wszystkich dwu- i czworonożnych. :)
  11. Śliczny merlaczek, fajny chłopak. :)
  12. Co u dziewczynki, jak się miewa? :)
  13. Sambuniu, gdzie ten domek dla Ciebie? Taka wspaniała sunia. :)
  14. Piękna jest Sarunia i taka subtelna dożynka. Saruniu, szukamy domku, trzymaj się maleńka. :)
  15. Wspaniałe wieści, Azulko bądź szczęśliwa i kochana, tak jak na to zasługujesz. :)
  16. Ciasteczka cioci Alli wszystkie psiule kochają! :) Jak dobrze widzieć spokojny pyś Bigusia, wspaniały chłopak. Buziaki i mizianka dla Bigusia i całej ferajny Furciaczkowej. :)
  17. Tajga do domu!!! Jak to możliwe, że taki wspaniały pies nie znalazł jeszcze swojego człowieka? Normalnie jakąś akcję chyba zacznę w Białymstoku robić - moją Sabinkę pokazywać ludziom i pytać czy bliźniaczki nie chcą pokochać i dać jej domu. :) Jak idę z Sabiną, to większość ludzi zachwyca się, że taka piękna i przytulasta.
  18. Alu to nie chodzi tylko o Lali, ale o całość. Wiem, że mazanie się nic nie daje, ale coś we mnie pękło.
  19. Dziewczynka śliczna, ale chudziutka. Coraz gorzej znoszę złe wieści. Dzisiejsza wiadomość o Lali Krzyśka rozkleiła mnie. W pracy jakoś się trzymałam, ale w domu, jak weszłam na wątki, rozryczałam się z chole.rnej bezsilności.
×
×
  • Create New...