Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Jaki on śliczny. :loveu: A moja to specjalnie kijami zainteresowana nie jest. :lol:
  2. A my dziś kupiłyśmy zwykłe czerwone szele. :cool3: [IMG]http://i26.tinypic.com/2v3px12.jpg[/IMG] Wyglądają na niej tak. :loveu: [IMG]http://i32.tinypic.com/24d51qt.jpg[/IMG] A bez niej tak. :)
  3. Witamy:cool3: Prześliczna jest. :loveu::loveu::loveu:
  4. http://i539.photobucket.com/albums/ff352/trevia08/Febe%20i%20Funny/P6170690.jpg?t=1247052525 Jezu, cudowni są. :loveu::loveu::loveu:
  5. Mój śliczny Simbuś. :loveu::loveu::loveu:
  6. Kisses, świetnie Simba wygląda w tych szelach. :loveu::loveu::loveu:
  7. Jezu, moje psie marzenie. :shake: Mam nadzieję, że znajdzie sięalbo właściciel, albo nowy odpowiedzialny opiekun...
  8. Simba jest świetny. :cool3: Sama bym chciała takiego malca. :loveu:
  9. A będziecie się wystawiać? :razz:
  10. [url]http://img9.imageshack.us/img9/5166/70039708.jpg[/url] Cudowny jest. :loveu::loveu: Żałuję, że go nie widziałam. :shake:
  11. Simbuś. :loveu::loveu::loveu:
  12. [url]http://images49.fotosik.pl/157/5031f7961d7eb608.jpg[/url] Świetny maluch! :loveu:
  13. Przepiękne. :loveu::loveu::loveu: Uwielbiam Leosie. :loveu:
  14. [quote name='McDzik'][B]Ana04 [/B] mogę umieścić fotkę ze szczeniakiem leonbergera na leonowym forum? :loveu:[/quote] Oczywiście. ;)
  15. [IMG]http://i42.tinypic.com/2j12yie.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2mnlw2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2dt431i.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/347a8w7.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ogbfgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/34hhnxy.jpg[/IMG] KONIEC! ;) Nie mam więcej zdjęć. :shake:
  16. [IMG]http://i42.tinypic.com/34oy42d.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1izdjn.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33249x0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/14ihdts.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/14ra7o.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i42.tinypic.com/2n064ia.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2exrq14.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/i39fmw.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/wrhmvo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1zlwuog.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i44.tinypic.com/dz8hv5.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/fwoh0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2laf1af.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/112flfq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/169rdyr.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i44.tinypic.com/29zv5om.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/vztq49.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/warfr4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/23sg8s3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/iq8qbs.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i43.tinypic.com/2wejozr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/hvorar.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ftk2tw.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/am84mr.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/20rofoj.jpg[/IMG]
  21. Jeszcze mam trochę zdjęć. :razz: [IMG]http://i42.tinypic.com/r8z4pi.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/dxb97q.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2re2jj7.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yjsuwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ike42b.jpg[/IMG]
  22. A i ma ktoś Landseery i Leonbergery? Bo ja ma tylko dwie foty jednego psa. :shake:
  23. [quote name='Madzia_K']Ale lało, nie? ;) My też się pochwalimy. FANFAN TULIPAN z Klubu XXL CWC, NDPwR, BOB i BOG III:loveu: [/quote] Jak ja byłam to nie padało. :razz: Gratulacje. :cool3:
  24. Nie mam. :shake: [IMG]http://i41.tinypic.com/2mq4u90.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2rhlcsw.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/do7yio.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/r6yf5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/153spr7.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2dmbkhv.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...