[quote name='luka1'][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3063/mg3255x.jpg[/IMG]
[IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1341/mg3263xx.jpg[/IMG]
[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/456/mg3262xx.jpg[/IMG]
Trochę ją na wszelki wypadek przyśpiliśmy ale było to zbędne. Kochana psina, musi znależć dom.[/quote]
To jest ta Kaja?! Tak się zmieniła?! Dobrze,że Kaja już nie warczy i nie ujada... I że pokonała swój strach:multi: