[quote name='karluta']Witam wszystkich na tym wątku:p
Cieszę się że znalazłam tu wątek Velli. Ja znalazłam tę sunię już dość dawno na stronce Palucha, ale nie wiedziałam, że tutaj też jest cos o tej śliczności. Gdybym nie miała małych dzieci już dawno bym ją wzięła, bo chociaż kolorystycznie do mojej zguby podobna:-(
Już jakiś czas temu założyłam jej wątek na beaglowym forum, ale jakos bark zainteresowania:placz: A ona taka śliczna:cool3:
Wkleję tam te fotki, które tu znalazłam, bo faktycznie uwidaczniają one beaglowy wygląd Velli.
Dziękuję Wam bardzo, że chcecie tej suni pomóc.[/quote]
u nas tez nie jest bardzo duze zainteresowanie, mozesz nam pomoc :cool3:
a ty masz jakies zdjecia??? wklej na "nasz" watek :)