[quote name='lucySxy']Nie ,ja nie spie.
Caly czas mysle o Velli, nawet nie wiecie jaka ona jest piekna,zdjecia nie oddaja jej uroku. i ma niezwykla masc, takie lody smietankowo+kawowe
jestem tez przekonana ze nie wykazuje zadnej agresji do ludzi i zwierzat chetnie przyszla do mnie i wdzieczyla sie pod krata,pozwalala sie glaskac,mialam wrazenie ze chetnie wskoczylaby mi na kolana,a moze nawet chetnie spalaby w lozku!?:evil_lol:[/quote]
tak myslalam ze nie bedzie tak zle :multi::multi::multi::multi: